Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Feget reče Pravkar:

Kaj pa konsenz med dvema odraslima, da jaz kupim njegovo ledvico? Ali pa da mu plačam da naredi samomor?

Opažam trend, kerj dajaš samo neke ali res neumne ali nevmesne primere, kot je tale ali naslednji o nemoralnosti kapitalizma.

 

Se mi zdi, da je vsakemu človeku s sposobnostjo razmišljanja jasno, da je vse to zelo slabo iz humanističnega vidika.

 

Feget reče pred 6 minutami:

Zmeden sem, očitno ne poznam vseh skrivnosti sveta, ki jih poznajo napredni levičarji, ki nas silijo v to, da moramo z užitkom gledati gaj scene v serijah in da je treba otroka v osnovni šoli izobraziti o tem kako si lahko čim prej spremeni spol:(

Eh, ti nisi neumen. Samo zelo nepošten človek si. Kar je res faking žalostno, glede na to da učiš pravo.

Moj point v celotni debati ni to, da moraš ti uživati v gladanju gej scene. Moj point povzame tale post:

ke_kit reče pred 1 uro:

Jaz čisto razumem odpor, ki je posledica indoktrinacije konzervativne družbe, ki nas vzgaja po principu, da homoseksualnosti ni "naravna".

Sam to, da ponosno razglašaš, kako ti je ogabno, če se dva pedra ližeta, namesto, da bi ti bilo hudo pri srcu, da sploh dobiš take misli, mi je pa višek neumnosti in/ali nerazgledanosti.

Res uno, I don't want to live on this planet anymore.

 

Mene res zvije v želodcu, vsakič ko se zavem, da tudi mene moti videt dva tipa, ki se poljubljata. Kot družba smo res v največjem podnu, sam eni ste res faking pošasti, ne ljudje.

 

Zdaj pa nakucaj še en nepošten odgovor, kjer mi polagaš v usta besede, ki jih nisem nikoli rekel.

Povezava do prispevka
keba reče pred 2 minutama:

To s sprejemanjem drugačnosti je lahko dvorezni meč. 

 

Sej Fritzel v kleti je bil tudi drugačen, pa moški ki se poročijo z 10 letnico so tudi drugačni, pa nekrofili so tudi drugačni, pa talibani in njihova vera so tudi drugačni ane. Pa dajmo še vse sprejet ki so drugačni. Ne vem če bi radi živeli v svetu vsesprejmejajoče drugačnosti. 

 

Sej to je uno - kao sprejmite drugačnost, ampak vseeno vam bomo mi povedali, katero drugačnost bi bilo pravilno da sprejmete. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Kaj je pa tebe prepričalo, da se vse to dela za dobrobit človeštva?

Jaz bolj ko gledam in berem, kaj tipi delajo s temi gibanji, bolj se mi zdi, da se vse to dela za lastno korist...

Svet je poln nepoštenih ljudi. Tole ni nič novega. Kaj bi pa rad s tem povedal? Da, moramo zavračati gibanja, ki so moralno pravilno naravnana, ampak jih znajo določeni ljudje obrniti sebi v korist?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

 

Sej to je uno - kao sprejmite drugačnost, ampak vseeno vam bomo mi povedali, katero drugačnost bi bilo pravilno da sprejmete. :D

 

 

Točno to sem mislil ja.

 

En ameriški plavalec ni bil uspešen, pa se je odločil da bo drugačen, sedaj je pa uspešen samo spol je moral spremeniti. Do kje pa gre lahko ta drugačnost...

Povezava do prispevka
keba reče pred 12 minutami:

To s sprejemanjem drugačnosti je lahko dvorezni meč. 

 

Sej Fritzel v kleti je bil tudi drugačen, pa moški ki se poročijo z 10 letnico so tudi drugačni, pa nekrofili so tudi drugačni, pa talibani in njihova vera so tudi drugačni ane. Pa dajmo še vse sprejet ki so drugačni. Ne vem če bi radi živeli v svetu vsesprejmejajoče drugačnosti. 

Ne razumem kako je enim tako težko razumeti koncepte kot so konsenz ali dobrobit posameznika.

Ugrabitelj ne dobi konsenza ugrabljenca.

Pedofil ne dobi konsenza odrasle osebe.

Nekrofil ne dobi konsenza preminulega (oz. svojcev, ki si "lastijo" truplo).

Teroris ne dobi konsenza svojih žrtev.

 

Počasi bom prešel iz dvoma o tem ali trollaš, na zavedanje, da si samo zelo neumen. :\

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ne razumem kako je enim tako težko razumeti koncepte kot so konsenz ali dobrobit posameznika.

Ugrabitelj ne dobi konsenza ugrabljenca.

Pedofil ne dobi konsenza odrasle osebe.

Nekrofil ne dobi konsenza preminulega (oz. svojcev, ki si "lastijo" truplo).

Teroris ne dobi konsenza svojih žrtev.

 

Počasi bom prešel iz dvoma o tem ali trollaš, na zavedanje, da si samo zelo neumen. :\

 

Sej 50 let nazaj ali pa v sedanjosti je bilo tudi razlika če si gej. V naslednjih 50 letih bomo še dodatno napredovali pa bomo dobili nove normalnosti.

 

Drugače bi se pa dalo debatirat kaj je bolje za enega otroka iz Afrike. Ali da pri 10 letih brez neke perspektive dela cele dneve v rudniku, ali pa je pri nekem pedofilu ki mu nudi izobrazbo, lagodno življenje... ampak vseke toliko mora pa malo potrpet...

 

Pa upam da si razumel kaj sem hotel zgoraj povedat. Za Fritzla je bilo to normalno za večino ostalih pa ne. tako kot je nekomu drugemu normalno da dva kosmata moška seksata ostali pa prevrtimo tisti del naprej. Tako da vsiljevanje neke normalnosti je lahko dvorezen meč.

Povezava do prispevka

Noben nima problema z LGBTQ na splošno. Problem imamo s tem da se to forsira preko vseh mej razuma. Ne moreš ti v vsako jebeno serijo/film na 5 likov fuknt not vsaj 1 LGBTQ osebo ker to ni realna reprezentativnost še (bo pa kmalu pa ne zaradi dejanskih nagnenj k temu ampak modernosti tega početja). Še bolj mi gre pa na kurac kako si LGBTQ aktivisti in njihovi zagovorniki lahko privoščijo vse kar jim pride pod roke v gonji proti komurkoli ki se jim postavi po robu magari s čist normalnimi vprašanji/dvomi itd. In točno to počneš tudi ti Ke_Kit na tem forumu. In oprosti taki ljudje mi greste 10x bolj na kurac ko vsi gayi lezbijke itd ki se brigajo zase in uživajo svoj lajf.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Noben nima problema z LGBTQ na splošno. Problem imamo s tem da se to forsira preko vseh mej razuma. Ne moreš ti v vsako jebeno serijo/film na 5 likov fuknt not vsaj 1 LGBTQ osebo ker to ni realna reprezentativnost še (bo pa kmalu pa ne zaradi dejanskih nagnenj k temu ampak modernosti tega početja). Še bolj mi gre pa na kurac kako si LGBTQ aktivisti in njihovi zagovorniki lahko privoščijo vse kar jim pride pod roke v gonji proti komurkoli ki se jim postavi po robu magari s čist normalnimi vprašanji/dvomi itd. In točno to počneš tudi ti Ke_Kit na tem forumu. In oprosti taki ljudje mi greste 10x bolj na kurac ko vsi gayi lezbijke itd ki se brigajo zase in uživajo svoj lajf.

 

Točno to kar jaz mislim, brez dlake na jeziku.

 

 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

In kaj takega si je privoščil kekit? Ker berem že par strani tole temo, pa lahko samo občudujem kakšno mero potrpljenja ima človek. 

Lahko mu ne bi očital, da je bigot. Zatekanje k žaljenju in osebnemu napadanju je brezveze, samo si ne znam pomagat, ker sem čustven debil.

 

Gatsu reče pred 1 uro:

Noben nima problema z LGBTQ na splošno. Problem imamo s tem da se to forsira preko vseh mej razuma. Ne moreš ti v vsako jebeno serijo/film na 5 likov fuknt not vsaj 1 LGBTQ osebo ker to ni realna reprezentativnost še (bo pa kmalu pa ne zaradi dejanskih nagnenj k temu ampak modernosti tega početja). Še bolj mi gre pa na kurac kako si LGBTQ aktivisti in njihovi zagovorniki lahko privoščijo vse kar jim pride pod roke v gonji proti komurkoli ki se jim postavi po robu magari s čist normalnimi vprašanji/dvomi itd. In točno to počneš tudi ti Ke_Kit na tem forumu. In oprosti taki ljudje mi greste 10x bolj na kurac ko vsi gayi lezbijke itd ki se brigajo zase in uživajo svoj lajf.

Jaz to počnem, ker over-reagiram na Stipeta in Mefista. Te pa čisto razumem, da ti grem na kurac, če dojemaš inkluzivnost zavoljo normalizacije homoseksualnosti (ne to ne pomeni, da je bolj normalno biti gej, kakor hetero, to pomeni, da se jo sprejme v družbi in se jo neha preganjati ali si bruhati v usta, ko vidimo dva tipa, ki se poljubljata), kot neko posiljevanje.

V preteklosti sem imel tudi sam isto reakcijo kot si jo ti opisal na prejšnji strani (sem se pa sčasoma ob gledanju filmov z gej tematikami - Call Me By Your Name, Brokeback Mountain, Dallas Buyers Club, Moonlight, etc. privadil in mi je sedaj čisto isto, kot če gledam hetero par), ampak mi na kraj pameti ni nikoli prišlo, da bi rekel, da morajo to skenslati, samo zato, ker smo mi slabiči.

 

Se pa strinjam s tabo, da lahko s pretirano inkluzivnostjo dosežejo obraten učinek pri konzervativcih, ki apriori zavračate kakršnokoli možnost, da bi spremenili mnenje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

To s sprejemanjem drugačnosti je lahko dvorezni meč. 

 

Sej Fritzel v kleti je bil tudi drugačen, pa moški ki se poročijo z 10 letnico so tudi drugačni, pa nekrofili so tudi drugačni, pa talibani in njihova vera so tudi drugačni ane. Pa dajmo še vse sprejet ki so drugačni. Ne vem če bi radi živeli v svetu vsesprejmejajoče drugačnosti. 

Daj Keba, mal se umiri, sorry, sam očitno niso te debate zate :D. Model v debati o žvaljenju dveh moških vleče paralele s Fritzlom. Cant make this shit up res :D

Povezava do prispevka

Drugače pa bi samo nekaj povedal glede Ke_kita: pred leti smo praktično dnevno chatali na google talku. In vedno ko je prišlo do politike je dal Ke_kit jasno vedet, da ga boli kurac, levi desni, Janša, Levica, Trump, ni da ni, tip se je odklopil in se mu ni dalo 1 % pogovarjat o tem. Tako da če poznam človeka, ki je res totalno apolitičen, ampak iz njega udarja nek natural humanizem, je to Ke_kit. Metat mu pod nos, da je levičar, je zato zaman, človek ni levičar, ampak naturalec v humanizmu, kot si ostali samo želimo bit, ampak se še vedno preveč zapletemo v politiko. Kapo dol!

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

Jz majkemi nism pricakoval da bojo ko pride nanizanka ko poznamo spil padle spet te debate

 

 

V tistem momentu, ko se je ta usedel za volan sem vedel, kako bo. Model je pokapiral, da ni važn kaj se piše na internetu o zadevi. Važno, da se piše.

https://scriptmag.com/.image/t_share/MTc5ODA2OTEzNjQ1NTIwMTEw/neil-druckmann.jpg

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Ja precej dosando,. pa še pedersko/suicidno,.. Zanimivo da  ljudje bolj motijo posteljne zadeve (smo itak vsi vedel da je Bill topel),  kot dejanska promocija samomora. Sicer zelo lepa zgodba,.. ampak dejansko se nič zanimivega ne zgodi,.. ni pa slabo prirejen za serjo Billov del zgodbe,.. Mislil sem da bo vseeno malce bolj akcijska nanizanka ,.. like vsaj malo,.. Do zdaj je umrla okužena baka, en ali dva klikerja in še eden okuženi,..

 

Durckman je pa kot vsi židi subverziven pač,..  Je pa dejansko prehitel vso trans kulturo za nekaj let z Tlou2 in implicirano pedofilijo v zimskem delu enke (to nas kulturno še čaka),.. Nič od tega ni socialno vredu ,.. dejansko ni.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 37 minutami:

Evo, grem proti koncu. Meni tudi ta del ni všeč. Vlekel se mi je kot hudič. Tudi, če bi bil hetero par, bi mi blo isto dosadno. Lahko bi pokazali, da obstaja ljubezen tudi v hudih časih ipd. tudi nekoliko krajše in dodali še ostalo dogajanje. In ta del je bil dolg kot samostojen film :wacko:

 

Sem vmes kar dosti bral forum :D

Tole.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...