Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

foker reče pred 1 uro:

Durckman je pa kot vsi židi subverziven pač,..  

Dej spizdi(te) s temi židi fak ej, pišete komente prav kot v času nacistične Nemčije. Zaradi tega sem nehal hodit na Gnoj oziroma kar cel ostal forum, prosim ne tega še sem vlečt. Bolniki

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 15 minutami:

Dej spizdi(te) s temi židi fak ej, pišete komente prav kot v času nacistične Nemčije. Zaradi tega sem nehal hodit na Gnoj oziroma kar cel ostal forum, prosim ne tega še sem vlečt. Bolniki

A če bi napisal Šiptarji, Srbi, Hrvati, Angleži,.. Bi potem manj bolela rit,..?

Meni je bila zgodba precej všeč,.. Res pa je da sem pričakoval vsaj malo akcije,.. mogoče celo kaj humorja,..Sovica  je imel kar kul ideje,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 10 minutami:

Dej spizdi(te) s temi židi fak ej, pišete komente prav kot v času nacistične Nemčije. Zaradi tega sem nehal hodit na Gnoj oziroma kar cel ostal forum, prosim ne tega še sem vlečt. Bolniki

 

Jaz sem te imel pa za bolj naprednega in odprtega, ter sposobnega sprejet tudi mnenja, s katerimi se ti ne strinjaš. 

 

Tudi v nacistični Nemčiji se je začelo s takimi žaljivkami, pa poglej kam jih je to pripeljalo. Bodi strpen in sprejmi drugačnost, tudi tako drugačnosti, ki tebi ni po godu.

Povezava do prispevka

Also.

Chenier reče pred 18 minutami:

Dej spizdi(te) s temi židi fak ej, pišete komente prav kot v času nacistične Nemčije. Zaradi tega sem nehal hodit na Gnoj oziroma kar cel ostal forum, prosim ne tega še sem vlečt. Bolniki

Prosim, da mi ne kradeš groma. Jaz sem lokalni 'internet ni magični kraj' norček, thx.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 urami:

Svet je poln nepoštenih ljudi. Tole ni nič novega. Kaj bi pa rad s tem povedal? Da, moramo zavračati gibanja, ki so moralno pravilno naravnana, ampak jih znajo določeni ljudje obrniti sebi v korist?

 

Ma fora je da vsa ta gibanja koristijo tiste bolj čudaške predstavnike določene skupnosti za svoje cilje - sej normalnim gayem nihče nič noče, živijo normalno svoje življenje in ne jebejo parad in podobnih bedarij - tisti drugi bolj kretenski se pa bunijo, kako jih svet ne mara in ne dobijo priložnosti samo zato, ker so gayi in kot taki so lahka tarča manipulatorjev.

Isto recimo med nami bosanci jih imaš ful, ki so sveto prepričani, da slovenci na splošno sovražijo bosance - v bistvu pa sovražijo konkretno njih, ker so bedaki, ki živijo v Sloveniji, zavračajo pa vse kar je slovenskega, v prvi vrsti jezik - še jaz sovražim take - samo ker z bedaki nočeš imet posla, jim potem tudi ne poveš da so bedaki in tako oni lepo živijo s tem svojim prepričanjem in delajo sranje še naprej...

Svet je ena sama politika - če so nekoč preganjali pedre, je to bilo zaradi interesa nekoga - če jih danes ne preganjajo, je tudi zaradi interesa nekoga - nima to kaj dosti veze s humanizmom...lahko pa da se motim.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 16 urami:

Drugače pa bi samo nekaj povedal glede Ke_kita: pred leti smo praktično dnevno chatali na google talku. In vedno ko je prišlo do politike je dal Ke_kit jasno vedet, da ga boli kurac, levi desni, Janša, Levica, Trump, ni da ni, tip se je odklopil in se mu ni dalo 1 % pogovarjat o tem. Tako da če poznam človeka, ki je res totalno apolitičen, ampak iz njega udarja nek natural humanizem, je to Ke_kit. Metat mu pod nos, da je levičar, je zato zaman, človek ni levičar, ampak naturalec v humanizmu, kot si ostali samo želimo bit, ampak se še vedno preveč zapletemo v politiko. Kapo dol!

 

Sej ti verjamem - tudi meni se ke_kit zdi tak...ampak jaz bi rekel da je to njegova slabost - da dejansko verjame v dobre namene, medtem ko pa svet samo žonglira med interesi, jebe se jim za dejansko dobrobit človeštva.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 urami:

 

V preteklosti sem imel tudi sam isto reakcijo kot si jo ti opisal na prejšnji strani (sem se pa sčasoma ob gledanju filmov z gej tematikami - Call Me By Your Name, Brokeback Mountain, Dallas Buyers Club, Moonlight, etc. privadil in mi je sedaj čisto isto, kot če gledam hetero par), ampak mi na kraj pameti ni nikoli prišlo, da bi rekel, da morajo to skenslati, samo zato, ker smo mi slabiči.

 

Jaz od teh sem gledal samo Brokeback Mountain in sem na koncu skoraj jokal, ker sem si predstavljal kako hudo mu je moglo bit - za razliko od 3. epizode, kjer mi je šlo na bruhanje...razloži mi to. :D

Jaz si razlagam, da so pač failal v tem, kar so hoteli doseč - da ni treba hvalit epizode samo zato, ker ima gaye not - če je stvar slaba, je slaba...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Ma fora je da vsa ta gibanja koristijo tiste bolj čudaške predstavnike določene skupnosti za svoje cilje - sej normalnim gayem nihče nič noče, živijo normalno svoje življenje in ne jebejo parad in podobnih bedarij - tisti drugi bolj kretenski se pa bunijo, kako jih svet ne mara in ne dobijo priložnosti samo zato, ker so gayi in kot taki so lahka tarča manipulatorjev.

Isto recimo med nami bosanci jih imaš ful, ki so sveto prepričani, da slovenci na splošno sovražijo bosance - v bistvu pa sovražijo konkretno njih, ker so bedaki, ki živijo v Sloveniji, zavračajo pa vse kar je slovenskega, v prvi vrsti jezik - še jaz sovražim take - samo ker z bedaki nočeš imet posla, jim potem tudi ne poveš da so bedaki in tako oni lepo živijo s tem svojim prepričanjem in delajo sranje še naprej...

Svet je ena sama politika - če so nekoč preganjali pedre, je to bilo zaradi interesa nekoga - če jih danes ne preganjajo, je tudi zaradi interesa nekoga - nima to kaj dosti veze s humanizmom...lahko pa da se motim.

 

Verjetno največja modrost, ki jo je Stipe kadarkoli napisal na mn3njalniku!!! Sem potočil solzico:D

Povezava do prispevka

Jset sem tretja skupina, k me boli kurac, ali se vsaj trudim da me... Naj delajo parade, mene ne moti, ne grem na parado, ker mi dol visi za to... Niti se koga bojim, niti agresivnega Bosanca na vratih, niti gaya na pod skupinskem tušem.

 

Ampak, da me bo pa kdo prepričal, da Bosanec ali Gay ni nič diskriminiran v moderni družbi, pa ne bo šlo... Sploh me težko prepriča nekdo, ki reče Gayem pedri. Je pa stanje hvala bogu precej boljše.

Povezava do prispevka

Kot še en bosanec, se strinjam s Stipetom...in atomicom. Jaz recimo nisem imel nobenih problemov s slovenci, pa sem prišo v Slovenijo direkt v srednjo šolo. Edini čefur v razredu, niti pripombe.

Poznam pa tiste, ki so tudi normalni, kulturni ljudje, pa so meli probleme. Tako tudi poznam geje, ki so meli problemi, pa čisto nič provocirali ali karkoli.

 

Tak, da, črno belo glih ni. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

Also random bullying shit je vedno prišel s strani čefurijadi in cigotov, nikoli od slovencev.

Izpostavil bi še Čapace.

Drugače je pa danes isto bullying izvajajo neki vegi/vegani ali pa istospolni. Pa ne vsi, da ne bo pomote kot nekoč, ko si imel legende med čefurji so tud zdaj pa med temi novimi.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jaz govorim o indoktrinaciji skozi vzgojo. Recimo, ko ti foter reče "Kaj se s sošolcem zapirata v sobo, ko igrata igrice, a sta pedra?", ali to, da brez problemov uporabljamo izraz "peder", da slabšalno označimo nekoga, etc. Mene pač boli, da se v neki moderni racionalni družbi to čisto normalno tolerira.

@Stipe2ti pa obračaš pogovor na flamboyant pave, drag queene ali ledraste promiskuitetne "nimfomanke", kot da je to nek standard. Tej ljudje seveda najbolj izstopajo na raznih pride paradah, ker so šokantni in ker se nanje osredotoči vsakdo s predsodki, ker to ustreza njihovi narativi. Določen tip človeka ti gre komot lahko na kurac, ampak ti ljudje so taki zaradi svoje osebnosti, ne zavoljo spolne naravnanosti.

 

Glede koriščenja slabih akterjev na račun "čudakov" (vidiš, še en primer tega kako ti je čisto naravno naslavljati slabšalno ljudi, ki niso po tvojih merilih) sem ti že zgoraj napisal. Ne morem nič pomagati in ne vem čemu naj bi to vplivalo na kogaršnjokoli empatijo do LGBTQ+ ljudi, samo zato ker obstaja folk, ki se okorišča na njihov račun. A ker na svetu obstajajo slabi ljudje, se moramo ostali zgledovati po njih? Tle res ne vem kaj naj ti odgovorim, ker enostavno ne razumem kaj bi rad povedal, sry.

 

Stipe2 reče pred 2 urama:

Svet je ena sama politika - če so nekoč preganjali pedre, je to bilo zaradi interesa nekoga - če jih danes ne preganjajo, je tudi zaradi interesa nekoga - nima to kaj dosti veze s humanizmom...lahko pa da se motim.

Ne vem kako je bilo v prazgodovini, ob začetku razvoja civilizacije, ampak v nedavni preteklosti se je pedre začelo preganjati zaradi religije, ker niso v skladu s pravili klasične družine (ker jim ne morejo štancati novih vernikov - otrok). V antični grčiji je bila homoseksualnost družbeno sprejeta, recimo.

 

Osebno mislim, da bi svet bil boljši, če bi temeljil na humanizmu, ampak to je samo moje, verjetno tko kot praviš ti, naivno, mnenje.

Povezava do prispevka

V bistvu če pomislim, v BK smo imeli bande zatežencev in bullyev čist pogojene s substancami kere so jemali. Tle govorim o rando grupi pijanih debilov, k bi utrujali "ej kajs ti reku mojoj sestri juče?", pa bum za tabo.

 

V eni fazi so se začeli zadevat z ganjo, pa se je umirilo. Tisti na party drogah so itak zabluzli in se skurili. 

 

Problematični cigani so pocrkali od horsa, enako tudi party čefurijada, keri je eskaliralo do težkih drog.

 

Eni so se umirili ko so dobili družine.

 

Mladina danes se pa ukvarja z nakokiranimi zateženci. Par let nazaj random prjavim enemu nekaj za šankom, 5 sec kasneje 9mm Beretta na mizi. Se lepo poberem, that's your shit, youths. Gl hf. 

 

 

V primerjavi s tem sranjem kerga smo meli celo mladost, bullying in pritiski veganov in gayev so silly.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Momci čas bo, da umirite svoje konje... Če sem Werazielu še nekako lahko na ZS opravičil debato o seriji v tej temi... Ne vem kako bi to isto naredil z debato o čefurjih, bosancih in veganih. 

 

Hvala

:avadodo::rofl::avadodo: CAR

V najboljšem primeru bi moral zbrisat ali pa vsaj premaknit v temo o seriji.

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

V bistvu če pomislim, v BK smo imeli bande zatežencev in bullyev čist pogojene s substancami kere so jemali. Tle govorim o rando grupi pijanih debilov, k bi utrujali "ej kajs ti reku mojoj sestri juče?", pa bum za tabo.

 

V eni fazi so se začeli zadevat z ganjo, pa se je umirilo. Tisti na party drogah so itak zabluzli in se skurili. 

 

Problematični cigani so pocrkali od horsa, enako tudi party čefurijada, keri je eskaliralo do težkih drog.

 

Eni so se umirili ko so dobili družine.

 

Mladina danes se pa ukvarja z nakokiranimi zateženci. Par let nazaj random prjavim enemu nekaj za šankom, 5 sec kasneje 9mm Beretta na mizi. Se lepo poberem, that's your shit, youths. Gl hf. 

 

 

V primerjavi s tem sranjem kerga smo meli celo mladost, bullying in pritiski veganov in gayev so silly.

Meni se tole zdi precej dober TLOU vibe post, tako da ne vidim potrebe po premikanju debate :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Momci čas bo, da umirite svoje konje... Če sem Werazielu še nekako lahko na ZS opravičil debato o seriji v tej temi... Ne vem kako bi to isto naredil z debato o čefurjih, bosancih in veganih. 

 

Hvala

TLOU Part 3 se bo dogajal nekje na razfukanem podeželju med Banjo Luko in Tuzlo, tam je vsaj več žensk kot Abby tudi v IRL

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...