Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

Bolj kot se bližamo izidu TLOU 2, bolj čutim nenadzorovano željo, da bi se lizal s tipi. Uno ko vidim lepega moškega me kar neki prešine, da bi se mu nalepil na neobrite ustnice in mu stisnil vroč, moker poljub.

 

Naklučje? Ne verjamem

Ojoj, ti revez tudi naletel na oglas v dnevniku? :(

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Bolj kot se bližamo izidu TLOU 2, bolj čutim nenadzorovano željo, da bi se lizal s tipi. Uno ko vidim lepega moškega me kar neki prešine, da bi se mu nalepil na neobrite ustnice in mu stisnil vroč, moker poljub.

 

Naklučje? Ne verjamem

 

vidiš, ti si vsaj imel srečo

 

jaz ne znam povedat točno zakaj, ampak ful sem dobil potrebo, da bi se lizal z gramofonsko glavo

 

aXLR1Yw.png

Povezava do prispevka

:D:D:D:D:D 

 

Fantje pa to je samo od bannerjev, si predstavljate, da se res dobimo na meetu nekje za ljubljanico, vsem ful neki vroče, fuck jst si moram kar sleči majico, SHIT kok sem ripped, dej kolega primi me malo za biceps, o lej lej tam Dzavera ko ima tattoo pod popkom, zdaj me pa res zanima kaj mu piše, ja teško je pri 30 stopinjah s tako vročimi modelčki he he he he, dej evita spizdi po palico nekam v šumo pa se tolči z grmovjem, aha aha kaj si že rekel Jin, stotko benčaš a al kaj, ne se fukat, dej pokaži mi kako se postaviš da ne trpi hrbet, m m mmm....

 

Pol pa en fukne Dnevnik TISKANO izdajo na mizo

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Bolj kot se bližamo izidu TLOU 2, bolj čutim nenadzorovano željo, da bi se lizal s tipi. Uno ko vidim lepega moškega me kar neki prešine, da bi se mu nalepil na neobrite ustnice in mu stisnil vroč, moker poljub.

 

Naklučje? Ne verjamem

Stari, iz kje ti to vlečš. :D :D

LGBT na Dnevniku. :avadodo:

Povezava do prispevka

sem videl, ja. drgač je to cover od coverja. v trailerju je očitno, da so posneli cover še enkrat z glasom igralke od Ellie, vzeli idejo od lotte in ji tega niso povedali - cover je star 10 let. spremenili mogoče kak akord. sicer to ni nezakonito, ker ona nima nobenih pravic nad komadom, ki je cover - morali so plačat sam new orderjem, od katerih je originaln komad. njej niso nič dolžni povedat po zakonu. je pa vsaj ta pevka dobila velik zastonj pr-ja, če ne drugega, ker zdaj vsi njen komad spet iščejo in tud njo. itk da je užaljena, vsak bi bil, ampak bi imho lahko to naredila na boljši način. meni to prepucavanje preko twitterja spada v osnovno šolo in ne vodi v nobeno konstruktivno debato/rešitev. sicer jo vsi napadajo da ni to njena pesem, ker se je lotte itak užalila in nardila celo dramo. drugačen PR in je win win situacija, ko te po 10ih letih potegnejo iz dreka. 

 

res nimajo sreče z releasom tega špila :) 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 urami:

Fantje pa to je samo od bannerjev, si predstavljate, da se res dobimo na meetu nekje za ljubljanico, vsem ful neki vroče, fuck jst si moram kar sleči majico, SHIT kok sem ripped, dej kolega primi me malo za biceps, o lej lej tam Dzavera ko ima tattoo pod popkom, zdaj me pa res zanima kaj mu piše, ja teško je pri 30 stopinjah s tako vročimi modelčki he he he he, dej evita spizdi po palico nekam v šumo pa se tolči z grmovjem, aha aha kaj si že rekel Jin, stotko benčaš a al kaj, ne se fukat, dej pokaži mi kako se postaviš da ne trpi hrbet, m m mmm....

 

 

Slinch reče pred 22 urami:

jaz ne znam povedat točno zakaj, ampak ful sem dobil potrebo, da bi se lizal z gramofonsko glavo

 

image.gif.b81dd46a94f173015a2fa52a0e7b6933.gif

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...