Skoči na vsebino

[PC] C&C: Remastered


Priporočeni prispevki

Nekako redundanten remake klasike, glede na to, da že leta obstaja OpenRA  , ki zajema C&C, Red Alert, Dune 2000 ter delno tudi Tiberian Sun (posledično tudi RA2). Na tem pogonu se dela tudi remake KKND ter novo igro Fractured Realms.
Deluje na Windows, Linux, Mac, podpira večigralstvo, enoigralske mape, originalno kampanjo ter mode.
 

Povezava do prispevka

Samo to so isti špili z višjo resolucijo? To je pa remake, lepše teksture, lepše animacije gibanja vojakov itd. Meni izgleda ta uradni remaster zelo proper - pa glede na to, da sta to dve najboljši strategiji vseh časov, si to res zaslužita.

 

Pa občutek imam, da se bosta zelo zelo dobro postarali in da bosta na polno igrabilni. Pred kratkim sem pognal na PCju Age of Empires 2 super enahced remaster, ampak ta špil zgleda meni tako lesen, počasen, okoren in slab danes, da nisem mogel ene misije do konca preigrati. Pri C&C-ju mislim da ne bo teh problemov :)

Povezava do prispevka

Day1 ga bom dolpotegnil (če bo) :D komaj čakam

oriđiđi kupim če organizirate kak konzolec turnir

pa da se imenuje "igre brez znoja™"

 

 

Mefisto reče pred 4 urami:

Pred kratkim sem pognal na PCju Age of Empires 2 super enahced remaster, ampak ta špil zgleda meni tako lesen, počasen, okoren in slab danes, da nisem mogel ene misije do konca preigrati.

 

EarnestSharpIndianglassfish-size_restric

 

F-FUCKKKK

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAA

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

dost škoda da ni sony ali uni ta drugi poštekal neke dobre alternative miške za konzola play da bi lahko RTSje nabijal

sj un touchpad je u izi uporaben pri določenem navigiranju, sam res bi zmagal da bi poštekal neko bolj revolucionarno foro.

tist movement senzor tudi niti ni tok bad, kar sem ga laufal po tipkovnici, sam zih bi lah opstajal boljši način.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Za neko natančno taktično/strateško "klikanje" se mi PSVR vseeno zdi premalo natančen, razen če bi avtorji to res super izvedli. Bi pa res sedlo odigrati kakšno spolirano zadevo (npr. omenjeni Ground Control in še marsikaj). Načeloma bi šel skozi tudi Homeworld (verjetno še bolj, ker je dejansko komplet v 3D prostoru). 

Povezava do prispevka

Tale remaster spremljam že kr lep čas in tipi se trudijo, da bi čim bolje opravili zadevo. FMVje so preko nekih algoritmov izboljšali, celoten soundtrack in vse zvoke so rerecordali, real time se bo dalo preklapljat med novo in staro grafiko, modding support bo, nov map editor, ni da ni. Še eni člani bivšega westwooda sodelujejo v projektu, tako da mislim, da tole bo res proper. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...