Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Steam_Deck.gif.e2a9bffdcc3941760739a88e5fbc5ab9.gif

 

  • PU: AMD Zen 2 4c/8t, 2.4-3.5GHz (up to 448 GFlops FP32)
  • GPU: 8 RDNA 2 CUs, 1.0-1.6GHz (up to 1.6 TFlops FP32)
  • RAM: 16 GB DDR5
  • Storage: 64GB, 256GB, 512GB versions; expandable with MicroSD cards
  • Display: 7" diagonal, 1280x800 (16:10), 60Hz LCD touchscreen
  • Audio: Stereo speakers that "pack a punch," says Valve, 3.5mm stereo jack, dual mics, multichannel USB-C/Bluetooth output
  • Controls: Two analog sticks with capacitive touch, D-pad, face buttons, analog triggers, bumpers, assignable grip buttons, "view" and "menu" buttons, gyro
  • Trackpads: There's two of them, and Valve says that they have "55% better latency compared to Steam Controller."
  • Wireless connectivity: Wi-Fi and Bluetooth
  • Wired connectivity: USB-C with DisplayPort 1.4 Alt-mode support; up to 8K @60Hz or 4K @120Hz, USB 3.2 Gen 2
  • Battery: 40Whr, "2-8 hours of gameplay"
  • Size: 11.7" x 4.6" x 1.8" (298mm x 117mm x 49mm)
  • Weight: Approximately 1.47 lbs (669 grams)

 

 

The Steam Deck starts at $399 for a 64GB version. There's also a 256GB version for $529 and a 512GB version for $649. The more expensive versions also feature faster NVMe storage, and in all three versions, storage can be increased with a microSD card.

 

Starting this Friday at 10 am Pacific, Steam Decks will be available for reservation on Steam for a $5 deposit. Valve plans to start shipping them in December.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

veš kako meni sede v javnosti nabijati igrice, m m mmmm

 

zdele recimo na morju na hotelski plaži

 

v roki leden punč

 

zraven ženska z umetnimi bombami, tangiči, tatu Pussy Slut na lopatici. Me zagrabi ja tiče in reče Želim si FUKA dragi

 

jo rahlo odrinem in rečem Rabim najti še 3 shrine da dobim extra srčka

 

potegnem ven Switcha in igram kot gospod direktor / starejši partner

 

ampak ja, napačna publika za razlagat to. Kako je že rekel Hojs...

Povezava do prispevka

lepe ženske in ogabne moške na stran, jem tole IMO kar kupil (najprej seveda PS5)... Potem pa težil bratu Čamirju in ostalim hipsterjem za ultimativni best of the best indy assault od zadnjih 10 let :D 

 

  

Arey reče Pravkar:

Dej galko ne stojae zajebavat in odkleni switch temo. 

 

Itak da bom, sam res je sedlo :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

A je steam že izdal kako belo napravo? Da vem če je smiselno počakat

 

Also

 

ke_kit reče pred 1 uro:

Če mi pokažeš ENEGA (1), ki je uspešen in ga folk slavi, ti bom neverjetno hvaležen.

 

Tudi jaz bi rad vedel.

 

Pa ne rabi bit uspešen niti, samo da je dober

Povezava do prispevka

Cene so sicer malce "čudno" zastavili. 64 GB (kar je dandanes absolutno premalo za karkoli razen pixel art in kakšnih manjših indie iger) je 400 $. Ajde, lahko nadgradiš z SD kartico, ampak kaj pa vem ... Po moči je bojda v v rangu s PS4, mogoče celo nekaj boljše? To sploh ni slabo za prenosno zadevico, ni pa tudi nek ultimativni 2021/22 presežek in vprašanje je, kako bo z bolj naprednimi igrami v prihodnje. Ampak mi je pa zadeva vseeno zelo zanimiva. Skoraj bolj kot PS5. Za pod smrekico bi bilo idealno, hehehe.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 47 minutami:

 podpira karkoli.

 

Tole mislim da bo brutalen faktor, če prav razumem. Če je zadeva v resnici PC boš lahko fuknil gor VSE, od vseh PC špilov vseh starosti pa emulatorjev za Switch, MAME, starejše konzole, pač karkoli. Lepo si boš naredil par različnih razširitvenih kartic in boš imel na eni vse arcade era games ever made, na drugi cel PS2 library, na tretji dreamcast libeary, dostop do celotnega Steama itd itd... Na portable napravi, ko jo lahko fijakaš naokrog in po potrebi priklopiš na TV. 

 

Nor deal IMO. Mislim jem še vedno zbiral igrice na policah, sam mi je ideja portable all-platform konzole res fajn :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Tole mislim da bo brutalen faktor, če prav razumem. Če je zadeva v resnici PC boš lahko fuknil gor VSE, od vseh PC špilov vseh starosti pa emulatorjev za Switch, MAME, starejše konzole, pač karkoli. Lepo si boš naredil par različnih razširitvenih kartic in boš imel na eni vse arcade era games ever made, na drugi cel PS2 library, na tretji dreamcast libeary, dostop do celotnega Steama itd itd... Na portable napravi, ko jo lahko fijakaš naokrog in po potrebi priklopiš na TV. 

 

Nor deal IMO. Mislim jem še vedno zbiral igrice na policah, sam mi je ideja portable all-platform konzole res fajn :)

 

Sm gledu intervju z devi in je točno tko. Lahk formatiraš, daš gor linux, windowse, kar hočeš. Povsem odprto je. Pač bv kle preveč komentirat, ker mislim, da je pač to res bolan deal :D 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...