Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

V IGN videu se možicelj mal igra z gumbi, drži zadevo v roki itd

 

kaj naj rečem, IMO smo videli že boljšo ergonomijo in boljše gumbe :D:D Ta del mene dejansko malo skrbi, če kaj... Neki je bit hardcore software master of PC glory race, neki drugega je pa narest udoben in prijeten HW gadget heh

Povezava do prispevka

Tudi jaz bom Feget verzijo. 

 

Drugače pa ja, to kar pravi Galko, tudi mene najbolj skrbi. V teoriji mi je bolan koncept (vem, da ni nov koncept in da že lahko povezuješ s tablico itd.), upam da bo tudi v izvedbi :D ... Iz take konjzole lahko dobiš res brutalen value. Evo papki, da vam malo nakažem:

 

— Steam zaloga indij igračk, ki jih je ogromno in ogromno res dobrih, ki pa se ti jih ne da nažigati na velikem screenu. Ne vem, par puzzel iger imam, ki so mi res genialne, ampak ne da se mi sedet na stolu in obračat klobasic ali pa metat kart na mizo, medtem ko v verandi na ležalniku pa yes please

 

— Razne pixel igrače bodo na majhnem zaslonu zgledale jače tudi za pixel haterje brez okusa 

 

— Pa vse stare igrice na GOG, ki so povečini že optimizirane za joypad. Vse stare pustolovščine in podobne legendarne zadeve boš lepo nažigal na majhnem ekranu v postelji pred spanjem

 

— Epic tala zastonj igrice skosss

 

— Emulatorji bodo laufali zajednom, zadeva je dovolj močna, da bo spodobno emulirala PS2 in Dreamcast

 

— Če pride kolega na no homo obisk in želiš igrat Final Fight v dvoje, sam priklopiš na ekran in gremo, itak ima vsak neke dual shocke doma, če ne pa ti Feget posodi enega izmed svojih tristo kontrolerjev

 

— Xbox PC gamepass

 

— Kakšni žanri so res optimalni za small screen, recimo Ezoterika si čisto komot predstavljam, da bo nažigal svoje powerpoint visual novels igrice na tamalem screenu :D 

 

...

 

Pač res ima potenciala. Jaz sem hyped, samo še naprava naj bo proper izdelana 

Povezava do prispevka

IMO si bom ISTO SEKUNDO naštelal PS2 emulator in vse hite zanj, čim dobil konzolo. A kakšen dober Gamecube emulator obstaja? FUCK kako bo to lomilo po faci noooo. Bolj sem hyped za emulirane konzole na handheldu kot z Steam špile evo, ma sploh ni primerjave :D 

 

Tko da očitno bom končno igral Silent Hill 1 in 2 ter celo v Enhanced Experience načinu - na handheldu, na proper dozi LSD-ja, v trohneči kleti in ob svečah :D 

Povezava do prispevka

Ja, Gamecube emulacija je še boljša od PS2. Vse laufa praktično out of the box 5x boljš kot na pravi konzoli :D 

 

Pa mislim da sem nekje prebral, da 96,8 % GC libraryja emulira brez težav, pri 3,2 % knjižnice pa so neki problemi (en snowboarding game pa še neki)

 

Mimogrede, ko omenjamo snowboarding, SSX 3 bo na tem malem ekranu res fino igrat 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

IMO si bom ISTO SEKUNDO naštelal PS2 emulator in vse hite zanj, čim dobil konzolo. A kakšen dober Gamecube emulator obstaja? FUCK kako bo to lomilo po faci noooo. Bolj sem hyped za emulirane konzole na handheldu kot z Steam špile evo, ma sploh ni primerjave :D 

 

Tko da očitno bom končno igral Silent Hill 1 in 2 ter celo v Enhanced Experience načinu - na handheldu, na proper dozi LSD-ja, v trohneči kleti in ob svečah :D 

isto

Povezava do prispevka

Dej nehite me hypat, stršal se mi je, pač vs čas sm si želel točno to. Drugač gumbi zgledajo ekstra kisli, pa tud tko vse ma tak plasticky feel. Ma ok bomo preživel. Ja igranje raznih visual novel, starih avantur, pol emulacija, pol pa itak lahk fukneš tud vse nove špile, igraš ps5 špile preko remota. Pač basically je to k folk prav da je switch :D

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 3 minutami:

isto

 

PS2

OutRun 2006: Coast 2 Coast

Gradius V
Katamari Damacy

Ratchet & Clank: Up Your Arsenal

NBA Street V2

Burnout 3: Takedown

Devil May Cry

Devil May Cry 3

ICO

God Of War 1

God Of War 2

Silent Hill 2

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Tony Hawk Pro Skater 3

SSX 3

 

Že samo na PS2 imaš take hite, da ti odtrga jajca iz glave

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...