Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 2 urama:

Pomoje je sam prevec nisno. Sej tut ta steamov ni se zunaj pa ste vsi mokri :D

Ma jebeš neke no-name kickstarter pizdarije, kjer se vse pregreva, ergonomija pa je iz leta 1975.

Tudi Steam Dreka ne mislim kupiti day 1. Valjda bom najprej počakal, da vidim kako se zadeva dejansko obnese.

Povezava do prispevka

Jaz ne dvomim, da bo day 1 začel folk pimpat WiiU emulator, da bo BOTW laufal boljš kot na Switchu :D 

 

Mislim da ima BOTW najbolj razvito emu sceno v zadnjih desetih, dvajsetih letih. Za emuliranje nobenega naslova ni šlo toliko optimizacije, modelčki na emulator forumih še zdaj cele dneve razglabljajo, kako naredit še jačo emulacijo nekih random trav in kamnov :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 29 minutami:

Jaz ne dvomim, da bo day 1 začel folk pimpat WiiU emulator, da bo BOTW laufal boljš kot na Switchu :D 

Na CEMUju lavfa dalec najlepse in najbolj tekoce od vseh verzij. Spil je res mindboggingly lep

 

Kar se pa Steam Playstation Decka tice, verjetno ga nabavim. Od malega sem ful napaljen na handheld gaming in mi je cist carsko, ce si lahk vzamem zraven in spilam PC naslove. Druga plat medalje je build quality. Ce bo le-ta up the par, se z veseljem skesiram za 256 GB verzijo

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 minutama:

jebo majku, zanimivo tole. SD me vsaj zanima za razliko od switcha, ki je direkt in samo za mulce (shots fired :P)

God of War in Bloodborne sta lažja špila kukr BOTW :D

ampak to jaz pravim, k sm mičkn narobe BOTW igral

Povezava do prispevka

pa dejansko, če to doseže nekaj trakcije bo lahko stranska posledica, da bo kak developer kaj bolj zamigal in nekaj naredil za boljšo podporo svojih špilov preko protona = win win za vse, še posebaj pa za Linux userje.

 

protondb, če koga zanima kateri (in kako) tečejo specifični špili preko protona (linux oz. v primeru SD steamOS)

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...