Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 minutami:

Precej več, saj je cenejši že samo od boljšega Decka. Komot jurja pa pol, če gledamo v videu omenjeno kombinacijo.

Ne ne, tisto sem računal brez Steam Decka. Steam Drek + Bolan 4K Dock = ~2k

 

EDIT: Drugače pa to kar pravi DVDPimp, gre se bolj za potencial dockov na splošno. Tudi za Switchahahahaha sorry nisem mogu kočat stavka, Noentiendo so preveč pohlepni za kej tazga.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ne ne, tisto sem računal brez Steam Decka. Steam Drek + Bolan 4K Dock = ~2k

 

Aja, tako pa ja.

 

Saj jaz tudi nikakor ne kritiziram decka. Ćamirjeva izjava se mi je zdela dosti čudna, ker bi taka zadeva bla draga kot pes in imaš kup ugodnejših variant tudi, če vzameš mid tier grafično. Izključno komentar na video torej.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Meni je zakon. Ruknem se na kavč, ko je TV zaseden pa igram ali Hades ali pa preko Chiakija (PS5 remote play) Skywalker Saga (sicer mi malo trokira zvok, pa ne najdem na netu, kako rešiti problem, samo nastavljat buffer pa bitrate ampak ne deluje. So končne rešitve samo za Win10 app, ampak s tem se še nisem ukvarjal, ampak za igrat free play imam itak večinoma potiho). Pred PCjem (ali pa na TVju) se mi Hades-a ne bi dalo špilat, ker je vseeno rogue-like, ki jih načeloma na maram preveč :D Tukaj pa lepo še sleep mode imaš, pa sem nekje sredi run-a, pa ugasnem, čez dve urci spet.

 

Instaliral sem si GOG Galaxy preko Steama in nato Hollow Knight, ampak ta kombinacija kar kuri baterijo, se mi zdi. (I want some of those achievements though)

 

Ampak mislim, da Gatsuju vseeno ne bo kul, ker mi občasno (sedaj, ko igram dalj časa) vseeno zaspi del roke, but I stretch it out and it's fiiiiiine :) 

uredilo bitje JediEagle
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
1min3 reče pred 44 minutami:

Jaz sem danes dobil mail, da imam na voljo za kupit… pa še zmeraj kolebam ali ja ali ne. Imel bi v resnici bolj za kakšne indije pa za na morje. Ne vem…

Kupiš, če ti ni všeč, prodaš? S prodajo mislim da ne bi smelo biti problemov :)

Povezava do prispevka

Jaz sem se odlocu da spustim steam deck...ko sem dobil mail za narocila par tedno nazaj enostavno nisem mogu najdt razloga zakaj bi ga mel, oz za kaj bi ga uporabljal. za tistih par tednov na leto ko sem od doma na pocitnicah mi switch cisto lepo sluzi. Tko da upam da je kdo od vas prej na vrsti ker nisem uporabil svoje rezervacije :D

Povezava do prispevka

Jaz sem sicer kar precej navdušen nad konceptom (in po prebranih mnenjih tudi nad izdelavo) konzole, ampak trenutno sem v nekem obdobju, ko mi bolj ustrezajo druge zadeve in se mi zdi, da bi trenutno gadget bil res samo nek novelty gadget, ki ga ne bi zares uporabljal. 

 

Sem pa ravno včeraj videl obvestilo, da ga lahko kupim, ampak ja, drugič. :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...