Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Sam to je pač klasika pri ukvarjanju z emulacijo, ko pride do 3D iger (pa že kakšnih bolj zahtevnih 2D ala Donkey Kong Country, Star Fox ...). Drkanje sliderjev, namreč. Na srečo pa so zanesnjaki že naredili navodila za praktično vsako igrico

 

Tako da jaz, ko se odločim, katero igrico bi igral, grem gledat tutoriale, kako jo optimizirat na emulatorju. Večina PS2 generacije + Wii deluje close to 100 %, če malo drkaš sliderje

 

PS3/360 generacija pa zaenkrat ni playable. Sicer lahko dosti iger preigraš normalno na 8K magari, ampak rabiš bolan PC. Sem zdaj, ko sem zaradi slovitega emulator packa(tm) bolj v emulator vodah, dojel, da skupnost da status "playable", ko lahko igraš normalno na nekem kompu za 1000 €

 

Folk z beast kompom pa tudi PS3 igrice nažiga na beast mode. Sem ravno par dni nazaj gledal tale God of War 3 (PS3) na 8K s par modi, men zgleda kot PS5 igračka na cajte :D 

 

 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 13 minutami:

Aha. Hvala. Malo me tudi zanima ta hardcore mnenjalnik From sekta in njihovo mnenje o kontrolah. 😀

Kaksno mnenje o kontrolah?

 

Jst sm drgac na Steam Deck nalozil Windows 10 in na njem piratsko verzijo Elden Ringa pognal : D Sam je bla 1.02 verzija, tko da so frame dropi ocitni. Cez vikend sprobam 1.03.

Ampak kot se vid v DF videu zgoraj so Valveovci zadevo zrihtal da laufa tekoce na  SteamOS.

Povezava do prispevka
planetarium reče Dne, 1. 4. 2022 at 15:15:

Perfektno. 

Zal je Elden Ring, ne glede na platformo, slab kar se tega tice, ker to po defaultu dolocene akcije bundlane na isti gumb, torej lahko samo cel bundle prestavis na drug gumb, ne mores pa posamezne akcije prestavit na drug gumb. Konkretno isti gumb je za roll in za sprint, tko da ne mores nastavit, da bi bil za sprint locen bumg. Klasika Fromsoft igric sicer, gotovo del njihovega namernega sadizma.

Povezava do prispevka

to je blo 7 dni nazaj napisano, kok bo pa to funkcioniralo pa bohve

 

You can also connect external controllers to the Deck, meaning it could replace your current big-screen console of choice. Valve's official docking station hasn't arrived yet, but you can still hook up the Steam Deck to a TV.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 2 minutama:

Lahko decka povezes na tv/monitor  in ga uporabljas v big screen z dualshockom? Kak je pol z locljivostvjo (in fpsji)? Pustis 720p in televizorji/monitroju da raztene na 4K oziroma grupira pixle za nek spodoben performans?

Prklopil sem ga na ultrawide 3840x1600 monitor (direktno prek USB-C) in je SteamOS Game Mode user interface delal v tej locljivosti, pognal sem W3 in je native laufal na 720p, na monitorju je pa sliko raztegnilo cez "cel" zazlon, ampak ker je native razmerje 16:9 je bil na widescreen displayu levo in desno crn pas. Nism pol v W3 nasel, da podpira widescreen razmerje. Prek monitorja je istocasno delal tudi zvok.

Povezava do prispevka

ok. kul. hvala. nabiram info ali grem v sd ali v cim manjsi gaming laptop. prevec sem zapostavljal pc spile, katerih sam nagrmadil kar lepo stevilo. :| vsec mi ideja, da lahko zadevo nekam vstekam, ker switcha se mi se vedno ne da hookupat, ko sem okoli, ker enostavno prevec robe rabis zraven.

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 9. 4. 2022 at 18:05:

PCMasterRace-640x353.jpg.642c7c4a1638238954d84a319a2241a5.jpg

 

 

zdej  k se  je prah  polegu, mefisto, prodam ti deck za 800€, ker oba veva da jokaš v povšter z vsemi 12 fpsji ki ti jih premore 60€ vičer

 

 

Nekaj nekaj pasja jajca nekaj nekaj oled

 

lp feget

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...