Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Lenovo Legion Go S je približno enako velik kot drek, skoraj enako ergonomičen (torej zelo zelo dober), ima pa večji 8-inčni ekran s 1080p ločljivostjo, kar naredi brutalno razliko. Tudi močnejši procesor in seveda steamos.

 

Ko primerjaš isto igro head to head na obeh konzolah pač ni nobenega argumenta za drek. Ajde malo lepše barve na oledu, ampak ko imaš nasproti večji ekran s precej boljši ločjivostjo ti tiste barvice ne pomenijo dosti. 
 

Podobno tudi MSI Claw, izredno portabilen in ergonomičen. Ampak spet 10x močnejši od dreka.

 

V bistu je ful podobna scena s switch 1 in switch 2. Prvi ima oled in malo boljšo ergonomijo. Samo kaj mu to pomaga, ko ga primerjaš z večjim, močnejšim in lepšim bratom :)
 

Povezava do prispevka

Tele nove cene so res smehi orehi. Lenovo legion Go S z 8 inčnim ekranom in boljšim procesorjem je precej cenejši:D

 

Msi Claw z 3x več rama in 10x boljših procom, pa 8 inčnim ekranom pa je tam tam s ceno :) Ne vem no, meni je smešno da folk tako kupuje steam deck, ker dejstvo je da je hardware zastarel.

Povezava do prispevka

Valda ja, komaj cakam dajat denar za handheld z Win 11, (lmfao, rofl even, inb4 ja, sej mas opcijo vzet s steamOS, give me a break :D ) brez trackpadov, oziroma z dvema na tanovem modelu, ki sta velika 1x1 milimeter, grdim dpadom, ki je pozicioniran v picki materi in vsega skupaj dvema grip gumboma na zadnji strani. Za kolk boljsi performance od Steam Decka ze? Do 5 FPSjev vec na SD graphic presetu v Cyberpunk 2077, Guardians of Galaxy pa Shadow of Tomb Raider? Baterija pa pri tem zdrzi manj kot dve uri?

 

Cudno, res cudno, da Valveu, podjetju ki je znano po tem, da nimajo pojma o gamingu in gejmerjih in o temu, kaj gejmerji zelijo, uspe v enem dnevu razprodat zastarel, zaprasen, 4 leta star hardware za 300 baksov vec kakor 4 leta nazaj, pa da glorious Lenovotu pa MSIju in ostalim superduperultramega gigantom na gejming marketu ne letijo njihovi glorious mega powerful handheldi iz polic z 10x vecjo nadsvetlobno hitrostjo kakor Valveu, boy do I wonder why is that

Povezava do prispevka

Popolnoma ista/primerljiva scena je bila, ko je Nintendo dal ven prvi Game Boy

 

Dobili hrpo slabih posnemovalcev, Atari Lynx pa tisti Gamegear od Sege, excuse the shit out of my goddamn Frech, sta bila kurac od kurca napram Gameboyu. Pa sta imela vse, cesar GB ni imel - osvetljen ekran, mnogo boljsi hardware ter ekskluzivne igrice, ki niso bile v barvah driskasto zelene in the-other-shade-of-driskasto rjave na ekranu manjsem od parih LCDjev na CNC masinah

 

Oba omenjena handhelda sta se prodala v vsega skupi mislim da 15 miljonov unitih, Lynx je borderline skor bankrotiral Atari takrat, tak failure je bil, Gamegear je bil mal bolj uspesen ampak se vedno fuck all napram GBju

 

Steam Deckov je blo od splovitve prodanih ze skor 5 miljonov, ce je cifram za verjet. Lenovotom, ASUS-om in MSI-jem kolektivno ni uspelo prodat 2 miljona njihovih supermegaultra powerful handheldov 

 

Gabe owna handheld PC market trenutno in tako bo ostalo se dolgo casa v prihodnosti kot kaze, fucking deal with it

 

S poudarkom na "owna HANDHELD PC market", preden se nek pametnjakovic spomni inb4-at v stilu: uHhHh, nInTeNdO jE pRoDaL 500x vEc sWiTcHeV kAkOr vAlVe sTeAm dReCkOv, oNi oWnAjO hAnDhElD mArKeT tReNuTnO

Povezava do prispevka

Seveda se poleg tega laze kot pes, ki si dejansko ne lasti popolnoma nicesar o cemur steguje svoj dolgi bedasti gobec :D

 

Feget reče pred 6 urami:

Owna handheld market z ekranom manjšim od mojih jajc in ločljivostjo 800x400:rofl: 

 

 

5 miljonov prodanih Gabeboyev vs manj kot 2 miljona prodanih vseh ostalih bednih handheldov od Lenovo & co. govori zase, kar je dejstvo

 

Tako kakor je dejstvo, da si ti bednik, ki vse govori iz riti, lmfao even. Idiot od idiota, ki dejansko praisa 5 FPSjev vec na random noname handheldu, brez da bi ga sploh imel v rokah in ga preizkusil, keri neverjetni luzer, hahhahaahha

uredilo bitje F5ve Stringed
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...