Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 8 urami:

Drgač jaz sem na filofaksu včasih nažigal 3DS med fraj urami, pa si kar kasiral kak čuden look. Sam sem bil vozač in sem skos neki lurkal na faksu, ker med fraj urami nisem mel za it domov/v študenta

 

Pa dobro. Nevem, ce ste opazili, ampak danes ljudje sploh ne gledajo drugih ljudi, ce pa slucajno dvignejo pogled iz facebooka, twiterja, candy crusha in se zgrazajo nad mano s steam deckom v roki, se pa res ne mislim sekirat. 🙂

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 28. 1. 2022 at 22:26:

Fak dobri stari casi shitty ngage igric, najslabsi nakup v lajfu pa vseeno sm ga spilal ko fuknjen. 

Jaz sem si ga skos pune želel

 

Pač PS1 power grafike v ročni kojnzoli, ki je hkrati telefon, yes please, vse negativne kritike iz Jocker revije so samo šibale mimo mene, bmk, samo da se igra THPS in Tomb Raider v handheldu

 

Na srečo si ga nikoli nisem tudi dejansko kupil, ker bi pomoje res bil shitty experience :D 

Povezava do prispevka

Nekje pol ure sem se igral s 512gb verzijo:

- zboota se nekje med 1 do 2 min po feelingu

- teza, velikost, kako sede v roke je zelo identicno Switchu, kar me je kr presenetilo (sem pricakoval da je tezji, debelejsi)

- Steam integracija je super, isto gumbi ki jo podpirajo

- zaslon super, nimam pripomb

- igral sem zadnjega Orija, preden se igra zazene je treba pocakat - building shaders (pri Oriju nekje hm 3 min, ne vem pa a je to sam prvic - verjetno)

- hapticne ploscice mi ne sedejo ze od Steam kontrolerja, tko de sem igral kr na dobre stare sticke

- na zgornji strani je siroka reza za ventilator ki kmalu zacne konkretno pihat zelo topel zrak in je dokaj slišen (ne glasen, ampak vsekakor ne tih)

- na hitro sem probal se desktop, pognal Firefox, kjer mi pa ni uspelo najt virtualne tipkovnice za vpisat web adress :) Ta UX izkusnja ma se room za improvement

- kolega sprobal se graficno bolj zahetvne igre - baterija drzi okol 2 ure tko kot je zle blo reportano

- overall zame Switch na steroidih, lustna stvar, ni me pa vrgla na rit :)

Povezava do prispevka
seattle reče pred 13 urami:

- igral sem zadnjega Orija, preden se igra zazene je treba pocakat - building shaders (pri Oriju nekje hm 3 min, ne vem pa a je to sam prvic - verjetno)
 

 

PSA: znotraj steama morš enejblat checkbox za shader precacheing, pa se to ne bo dogajalo.

 

aa.jpg

 

 

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Odvisno od distribucije (predvsem od GUI vmesnika, jedro samo se ze hitro nalozi), ampak nimam pojma kaj valve dela z njihovi. Ceprav zdej si mi dal mislit da gre v bistvu za komp, 2 minuti je res malo dolga. Mogoce first boot. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Evo sem zdej bolj zavzeto sel to stestirat in se stopal zraven

 

- normalen boot ugasnjenega Decka - 32s (ce izberemo Shutdown)

- ce zraven ob bootanju zdownloada in instalira tipicen Steam update - 1min 22s

- ko sem instaliral system update, je bil naslednji boot cez minuto v mojem primeru

- ce damo Deck v sleep mode, se zboota instantno 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...