Skoči na vsebino

EXIT festival


mumbo360

Priporočeni prispevki

Po vseh odpovedanih festivalih so Srbi napovedali da EXIT bo. :sorcerer:

 

Navedek

Ova vest postala je jedna od vodećih protekle nedelje u svetskoj muzičkoj industriji i donela tako potrebnu nadu za povratak manifestacija i vraćanja ukupnog života u normalu. Nakon dodatnih konsultacija, i zvanično su određeni novi datumi za obeležavanje 20 godina jednog od vodećih festivala sveta i EXIT će se i definitivno održati od 13. do 16. avgusta ove godine na Petrovaradinskoj tvrđavi!

 

 

 

Zdej se čaka samo še updejtan line-up. Mene kar mika da bi šel letos spet pogledat. Enkrat sem bil, res je carsko prizorišče in sama izvedba. 

Povezava do prispevka

Obsežno je res in masa folka, še posebaj pred glavnim odrom in na dance areni. Zato sem bil jaz raje na manjših odrih. Letos mislijo zmanšjat kapaciteto na polovico.

 

Karte so že v prodaji, 59 eur za 4 dni za Slovence. Čakam še na bande, da objavijo..

 

Meni je blo super ko so koncerti trajali do 7ih ali 8ih zjutraj.. ko si celo noč pokonci in pol še do jutra koncerti, ko se že sonce lepo dviga, muzika pa še na polno in ljudi tudi... tega pri nas ni, ker se vsi festivali končajo ob 2eh 3eh razen kakšno techno/rave nabijanje je dlje.. 

 

EXIT 2020

Festival Exit se bo na Petrovaradinski trdnjavi v Novem Sadu odvijal med 13. in 16. avgustom.
Festival bo potekal ob zmanjšani kapaciteta dnevnih obiskovalcev, in sicer iz običajnih 55.000 dnevno na polovico.
Zaprti bodo nekateri tuneli in stranske poti trdnjave, kjer se sicer skriva okoli 40 odrov.
Kljub temu organizatorji zagotavljajo, da bo dogajanje zagotovo v sloviti Dance Areni, na glavnem odru in tudi na kultnem odru No Sleep.
Več podrobnosti o nastopajočih bo znano v prihodnjih dneh.

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Danes je točno 50 dni do festivala, meni se tudi zdi da so velike možnosti da bo nazadnje odpovedano. Glede na trenutno situacijo glede covida na Balkanu ne kaže dobro. :wacko:

 

btw, prestavljen in v planu je tudi slovenski festival Caste (nekdanji Schengenfest) od 20 do 23. avgusta. Verjetno pričakujejo da se bo takrat povečalo max število 500 na kupu. Znalo bi bit pa ravno obratno. Festivali in prireditve so letos loterija. :mellow:

Povezava do prispevka

Japs in ravno zato se mi zdi nesmiselno forsiranje, ker se situacija lahko iz dneva v dan spremeni in ti nimaš na tej točki popolnoma nobenega zagotovila, da boš lahko izpeljal dogodek, vseeno pa napoveduješ tudi tuja imena. Meni je tovrstno vedenje v tej situaciji skorajda scammersko in nevarno. 


 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

SKENSLANO! 

 

(itak je blo to zelo preveč optimistično da bo :pinch:)

 

Navedek

 

Dragi prijatelji,

Kako se nakon našeg poslednjeg obraćanja zdravstvena situacija u zemlji nažalost nije popravila, a imajući u vidu da nam je zdravlje i bezbednost svih učesnika festivala na prvom mestu, obaveštavamo vas da se obeležavanje 20 godina EXIT festivala definitivno neće održati od 13. do 16. avgusta ove godine na Petrovaradinskoj tvrđavi.

Novo pomeranje datuma festivala je jedan obiman i sveobuhvatan proces, koji iziskuje vremena, pa vas molimo za još malo strpljenja. Do kraja meseca ćemo objaviti datume za EXIT 2021, a uskoro stiže i obaveštenje u vezi sa prijavama i opcijama za refundacije.

Budite dobro i čuvajte jedni druge.

Vaš EXIT

 

https://www.exitfest.org/vazne-informacije/

Povezava do prispevka
  • 10 mesecev kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...