Skoči na vsebino

P: Pixel 4a 128GB

viddek

Priporočeni prispevki

• 2 tedna kasneje...

Ne vem, ali ima ta forum, posebej temo za pohvale. Ampak moram pohvaliti bitje viddek za odlično izpeljan nakup. Laptop je v odličnem stanju. Tudi cena ne skalperska. Vse tako kot je bilo dogovorjeno. 

Povezava do prispevka
rajc91 reče pred 37 minutami:

no, cena je malo visoka, na nemškem storu je 315€

U, tega pa nisem vedel, sem se orientiral po bolha.com (ja vem). Plus Nemski google ne posilja na NL.

Ce prav vidim je 315 po rabatu. Kaj pa postnina? Vkljucena?

Povezava do prispevka

Pazi da napišeš še "malo uporabljan" in "kot nov". Pa na koncu dodaj "samo resni", drgač ne morš prodat.

Govorit o nekih čistih dovodih elektrike pa v CURRENT_MONTH ni potrebno ker je že samoumevno.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
viddek reče pred 9 urami:

No, pol je 330EUR. 19 EUR manj od oglasevane cene.

Koliko bi po tvojem bila potem fer cena? Mind you, 300EUR je vkljucena postnina (30 EUR z moje strani).

Jaz recimo se zanimam točno za takega Pixla, dal bi takoj 250€.

Jasno mi je, da je težko malo rabljeno stvar prodati za toliko nižjo ceno od nove, ampak pač nove stvari zgubijo največ cene ravno na začetku, ker je tudi kupcu nesmiselno dajati par EUR manj, kot stane enaka zadeva nova.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...