Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Matej24 reče pred 11 minutami:

In Sonyevega tica v rit. Gratis. 

 

MefistoTM

Če te boli kurac za Sony library in ti je bolj pomembna močnejša konzola, pol vzameš pač One X. Ne rabiš bit nuklearni fizik za dojet tole.

Jaz sam rad priporočam folku dobre igre, namesto mal močnejše konzole.

Povezava do prispevka

Sarkazem detektor gor al pa dol, ampak nekateri ste že prav dolgočasno nadležni s temi Mefisto zajebancijami. 

Pod črto: to je tema o igri, ne glede na sistem (piše multi) in ni teba še tu zdaj začet smetit s konzolnimi vojnami. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

PCja ne bom se kupoval.. morejo prider ven nove graficne z hdmi 2.1 .. in pol se da jim pade cena.. ene dve leti, to takrar bodo novek onzole kar ql..

 

Jaz bom pocakal izid, prvo mislim itak kupit ps5 in igrat Deamon Souls.. pol bom visu malo DF.. ce in koliko boljse dela igra na XB

 

Ziher se splaca dat 500 kupit al ps5 al XB in igrat tam.. itak upajmo bodo igore delale na 60 fps.. pol pa lahko prodas konzolo in kupis PC en drugi dan np.. ce ne drugo za graficno al procesor bo.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
amnesia reče pred 5 urami:

sicer mocno dvomim, da recommended poganja tole na 60fps 1080p, sem pa presenecen nad velikostjo, ni mi jasno, kako jim je uspelo tako veliko zadevo spraviti v 70gb

 

Recommended je ponavadi 1080p@60fps@ high, to pa bi pa čisto znalo bit cool. Sj grafika spet ni ne vem kaka.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...