Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 6 minutami:

Naj bi skrajšali kampanjo ker se je folk pritoževal glede ur porabljenih v Witcherju 3, špilajo, pa ne končajo. Malce glup move, še posebej če bo to vplivalo na kvaliteto.

 

 

Imo to ni slaba ideja. Jest recimo ful rad igram špile z dobro zgodbo in zanimivim svetom, nisem pa nekej navdušen nad sidequesti, zbiranjem stvari, in pa razvlečeno kampanijo. Skyrim recimo sem preigral direktno main štorijo, isto AC: Origins, Odyssey, in podobne špile. Witcherja 3 ravno zato nisem, ker se mi je zdel razvlečen, in ker je blo preveč dela že s tem, da sm se levelal dovolj za main queste, plus da zgodba od začetka res ni potegnila.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 3
Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 46 minutami:

 

 

Imo to ni slaba ideja. Jest recimo ful rad igram špile z dobro zgodbo in zanimivim svetom, nisem pa nekej navdušen nad sidequesti, zbiranjem stvari, in pa razvlečeno kampanijo. Skyrim recimo sem preigral direktno main štorijo, isto AC: Origins, Odyssey, in podobne špile. Witcherja 3 ravno zato nisem, ker se mi je zdel razvlečen, in ker je blo preveč dela že s tem, da sm se levelal dovolj za main queste, plus da zgodba od začetka res ni potegnila.

 

prtegn si klofuto

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 47 minutami:

Imo to ni slaba ideja. Jest recimo ful rad igram špile z dobro zgodbo in zanimivim svetom, nisem pa nekej navdušen nad sidequesti, zbiranjem stvari, in pa razvlečeno kampanijo. Skyrim recimo sem preigral direktno main štorijo, isto AC: Origins, Odyssey, in podobne špile. Witcherja 3 ravno zato nisem, ker se mi je zdel razvlečen, in ker je blo preveč dela že s tem, da sm se levelal dovolj za main queste, plus da zgodba od začetka res ni potegnila.

 

Spoštujem in cenim vsako mnenje, zdaj pa evo ti še malo govna po postu sinko

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 46 minutami:

Lol Witcher 3 razvlečen, primer dobre štorije pa Skyrim, Odyssey in Origins :blink:

 

Najboljše pri vsem tem je, da pri Odyssey ne moreš nadaljevati glavne zgodbe, če si prenizek lvl in si prisiljen iti delati side queste, ker te sovražniki dobesedno raztrgajo :D

 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 9 minutami:

 

Najboljše pri vsem tem je, da pri Odyssey ne moreš nadaljevati glavne zgodbe, če si prenizek lvl in si prisiljen iti delati side queste, ker te sovražniki dobesedno raztrgajo :D

 

 

 

Pazi zdej to: Odyssey sm obrnil z trainerjem, ker se mi je preveč vlekel, ampak me je zanimal kaj bo v zgodbi. Pri witcherju me ni. Lahko me benate, lep lp še naprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...