Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Če povem po resnici sem za igro zanimam samo zaradi CDPR-ja, kajti če jim uspe narediti dobro zgodbo bo to to in bo zame igra top. Hkrati me prav to tudi skrbi, saj CDPR glede igralnosti ni nikjer predstavil nobenih presežkov, dvomim da jih na področju streljačin bodo.

 

Povezava do prispevka

Enako. Jaz sploh ne spremljam več, itak vem da bo klasika, ampak tole me je pa čist ubilo.

 

Me pa čist sfuka dilema a čakat na PS5 al zasekat kar na PS4. Ker generacijsko mi je to definitivno current gen špil v smislu kdaj je bil hype / debate / napovedi, tehnološko mi pa izgleda kr malo hud zalogaj za PS4. Pizda že witcher 3 je čist nakrivil konzolo.

 

Lahko bi bil pa dirty cheater in bi igral PS4 verzijo na PS5, hmmmmm...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

Enako. Jaz sploh ne spremljam več, itak vem da bo klasika, ampak tole me je pa čist ubilo.

 

Me pa čist sfuka dilema a čakat na PS5 al zasekat kar na PS4. Ker generacijsko mi je to definitivno current gen špil v smislu kdaj je bil hype / debate / napovedi, tehnološko mi pa izgleda kr malo hud zalogaj za PS4. Pizda že witcher 3 je čist nakrivil konzolo.

 

Lahko bi bil pa dirty cheater in bi igral PS4 verzijo na PS5, hmmmmm...

Ma ne vem, meni se ne da čakat na 2021, da bom igral. Ko bodo vsi forumaši že obrnili, ti pa boš lih začenjal :D 

 

Ker je treba vedet, da PS5 verzija je zaenkrat pikirana na 2021, ne bo ob releasu konzol

Povezava do prispevka

- igra bo top top top... še ni bilo igre, ki imela dobro musko in bila slaba, ker če devoleperji dajo pozornost glasbi potem veš, da bodo dali pozornost na drugem, bolj pomembnem področju

- gampelay video je zunaj. Third person sandbox že v osnovi ne more imeti 10/10 gameplaya. Je pa razvidno, da bo zelo dober

- vse, ki skrbi, da bi bila na next gen far superior od current gen. No to ne bo... Ne bo take razlike, kot je bila pri GTA V. Ves dodaten GPU power, bo šel ali za višjo resolucijo ali za 60fps. Precej boljše grafike ne bo. Zdej se bo kdo našel in rekel, da 60fps je ogromna razlika.. Na GOTG ankici ni ene igre, ki bi bla 60fps na osnovni konzoli. Eto kolk vam je to pomembno

 

 

 

 

 

A si boste tiča naredil velikga, majhnega, ali približno takega, kot ga mate?

Povezava do prispevka

Seveda se lahko reče. Enkrat smo se že menili na to temo, kaj moraš gledat pri hypu / nehypu:

 

- zgodovina / rezime deva

- kvaliteta zadnjega naslova

- ali je imel dev kake udarne prihode kadra / odhode kadra na drugi strani

- čas, ki ga je imel dev na voljo

- budžet

 

In pri Cyberpunk 2077 čisto vse klapa. Dev je preverjeno hud. Witcher 3 je GOTG na tem forumu in najboljši open world RPG ever made. Ni bilo slišat, da so jih zapustili kaki ključni kadri. Igrico delajo 7 let. Budžet je astronomski - oz niso šparali.

 

Tako da ja, je kar 99,99% ziher, da bo šlo za bomba / GOTY / GOTG kandidata, ja.

 

Ampak je pa res, da špil zelo konkretno spada v PS4 / XboXOne generacijo, @Slinch  :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...