Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

horror reče pred 5 urami:

Oh FFS. Mislil sem da bom imel čas v miru preigrat do božiča, pa zdaj ne bo ne. Saj nimam nič proti zamudam, sam pri ženi verjetno ne bo zamud ko bo šla rodit okrog 25.tega, potem pa itak odpade vsako igranje za nekaj časa :D.


K da žena ne more delayat poroda

đok pa čestitke

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 6 urami:

Dejte nehat bit pametni, ko pride vn pač pride ven, to je menda za vse najboljša rešitev, ne bit ko otroci ki ne morejo počakat do blagajne da jim mamica kupi čokoladico.

Takrat ko pride ven se bo pa itak vse videlo kaj in kako... Meni je glede tega načeloma vseeno - Igro bom igral, ko pride ven finalna verzija, nepatchanih stvari že nekaj časa nimam živcev igrat.

Nekako upam da si CDPR ne zapravi dobrega imena, ki ga ima med ljudstvom, osebno so mi simpatični že zaradi slavenskosti, tako kot WARHORSE studio.

Točno to, špil bo spraven lih čez ene dve leti. Delayed gratification pa to.

Povezava do prispevka

Watch Dogs mi zgleda sicer strojno precej bolj zahteven. Nisem vedel točno katero vzet, ker imajo pri Ubi dosti več možnosti (kar bi po moje morali vsi narediti, da točno veš kaj pričakovati) in sem vzel pri Watch Dogs recimo 1440p high settings za primerjavo z recommended, če vzamemo 1080p pa je res podobno ja:

 

94p7cGQ0tpsAoFUU.thumb.jpg.3be1b9ea0d5dd6329ac283953bd07ed0.jpg   1600448025_eind95-waaayfrm_story.jpg.fe1083ef083b78438514662b12f0fca2.jpg

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...