Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 9 urami:

Včeraj sm na twitterju zasledil, da tudi z 10. decembrom niso lih najbolj zadovoljni in comfortable. Mene je dejansk že minilo. Sem tudi skenslal collector’s edition. 

 

Ne razumem zakaj preprosto niso podaljšali za 3-4 mesece in gotovo. Ne pa nekih 21 dni, kako sploh prideš do take številke?

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 35 minutami:

Ja, ne vem zakaj niso podaljšali za več. Po moje hočejo dobit še praznike in nakupovanje daril. 

To tudi mene malo bega. Splošna logika prestavljanja rokov. Če nekdo enkrat podlajša za relativno malo, še verjameš, da res želi spolirat v nulo. Ko to naredi drugič, tretjič, podvomiš v njegovo presojo o količini dela in posledično v kvaliteto izdelka. Meni je samo škoda, če bodo zgrešili praznike in bo to imelo občutno negativne finančne posledice za projekt in ekipo. Kar se mene tiče sicer brez težav prestavijo še za eno leto.

 

Slinch reče Dne, 31. 10. 2020 at 13:09:

World of Cyberpunk je res nabasan z loreom, se kar splača ubost. Sicer je pričakovano spisano kot so pač spisani lore teksti v random igricah, samo če te zanima ozadje se ni težko prebit skoz.

Tnx, WoC potem zagotovo vbodem (bi ti stisnil en plusek, samo nikjer ne najdem te opcije :blush:). Ti si sicer bolj v tej sceni - poznaš še kak drug cyberpunk art/lore book, ki bi se ga splačalo počekirat, naj si bo zaradi arta ali zasnove sveta? Slednje mi je na polno dogajalo v Snow Crashu, samo mi je bila celostna izkušnja postala mlačna na točki, ko se zgodba prične jemati resno.

uredilo bitje sekretar
Povezava do prispevka
sekretar reče pred 2 urama:

Tnx, WoC potem zagotovo vbodem (bi ti stisnil en plusek, samo nikjer ne najdem te opcije :blush:). Ti si sicer bolj v tej sceni - poznaš še kak drug cyberpunk art/lore book, ki bi se ga splačalo počekirat, naj si bo zaradi arta ali zasnove sveta? Slednje mi je na polno dogajalo v Snow Crashu, samo mi je bila celostna izkušnja postala mlačna na točki, ko se zgodba prične jemati resno.

 

Okrog lorea težko kaj svetujem, ker kupujem pretežno artbooke. Kar imam so mi posebej všeč The Art and Soul of Blade Runner 2049 (ogromen format, nekaj kul concept arta, screenshoti iz filma - kar je pri Deakinsu vedno poslastica), The Movie Art of Syd Mead (skice, koncepti, Mead je delal na ful sci-fi naslovih, tudi OG Blade Runnerju, samosvoj in prepoznaven stil), TO:KY:OO (nočna fotografija tokija, zelo neon vidbe), mogoče The Art Of Ghost In The Shell 2017 (res lepo izdelana, velik format, dokaj lame film ampak hud art in dizajn)

 

Na wishlisti so The Future is Now: Neon Rising (noro carski "narrative artbook" Deathburgerja, ki je sicer nardil tudi nekaj arta za CP77),  Blade Runner 2049 Interlinked (tone concept arta), vse od Simona Stalenhaga (kratke pripovedi, pospremljene s top distopičnim artom), City of Darkness Revisited (ni sci-fi, ampak fotografije iz nekdanjega real life mesta znotraj hong konga, kot jih videvamo v cyberpunk upodobitvah). Bom dodal, če se še kaj spomnim.

 

Aja, za pluske pa morš najprej nabrat dovolj postov, da nehaš spadat med svinjske pastirje :D

 

edit: pozabil na tole bazo mega sci-fi arta: https://www.this-is-cool.co.uk/category/artists/

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
sekretar reče Dne, 1. 11. 2020 at 20:41:

To tudi mene malo bega. Splošna logika prestavljanja rokov. Če nekdo enkrat podlajša za relativno malo, še verjameš, da res želi spolirat v nulo. Ko to naredi drugič, tretjič, podvomiš v njegovo presojo o količini dela in posledično v kvaliteto izdelka. Meni je samo škoda, če bodo zgrešili praznike in bo to imelo občutno negativne finančne posledice za projekt in ekipo. Kar se mene tiče sicer brez težav prestavijo še za eno leto.

 

 

saj niso podaljsali 3x za 3 tedne, temvec 5 mesece + 2 meseca + 3 tedne.

 

to ne nakazuje v to da kar nekaj v nedogled pacajo, ampak pac ko se projekti blizajo koncanju morajo kdaj podaljsati za relativno ustrezen termin.

 

pa se enkrat, v projektu takih razseznosti je ***NEMOGOCE*** zadet rok. sploh ne pod predpostavko da nimas neomejeno denarja in da nekdo hoce imet profit.

zato pac ne mores bit nevemkako konzervativen pri postavljanju roka, ker v praksi se izkaze da je projekt prej dokoncan ce nisi. side effect tega je da, ko se blizas koncanju, ponavadi moras prestavljat rok naprej. to je v vseh industrijah (kjer denarja ni neomejeno in mora na koncu nekaj prit iz tega).

 

pac oni ne delajo Star Citizen kjer jim ljudstvo dobesedno mece denar.

 

 

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
fric reče pred 5 minutami:

Iz današnjega gameplaya.

https://b2.crackwatch.com/file/crackwatch-temp/naxl25jn1.jpg

Prva je cutscene, druga je real time gameplay. Prva je "next gen" PC verzija, druga je "last gen" Xbox One X verzija.

 

Drugače je tudi mene tale zadnji trailer pustil ful ravnodušnega. Predvsem premikanje se mi zdi ful prepočasno in robotsko. Isti filing sem imel pri prvem gameplay trailerju, ampak tam je vsaj izgled bil res na polno boljši.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 2 minutama:

komi čakam rivjuje, kjer se bo iz vesolja videlo, kam je letela kuverta in kam ne :D

 

cdpr, kao good guysi industrije, wushde pa kitajc ni netopirja jedu kako leto dni nazaj.

Ni bil netopir, ampak Pangolin, ni ga jedu, ampak ga je fukal in ni bil kitajc, ampak je bil Randy.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...