Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Na XSX in PS5 naj bi glavno težavo povzročali težave z LOD in ogromno pop-ina med vožnjo .. to bo pomoje glavna zadeva, ki jo bo next-gen patch spomladi poglihal poleg grafičnih cukrov

 

je pa na XSX poleg Performance moda tudi Quality mode, kar pa manjka na PS5 (tam je le Performance) - zahvala gre MSju, ki je tole izpogajal ob prvem  delayju špila zaradi marketing deala

 

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

zgleda so si zadali preambiciozen projekt + prevelik hype so ustvarjali...dokaj smrtonosna kombinacija. :D

 

 

Glede ustvarjanja hypa nisem ziher. Se mi zdi, da so precej manj oglasevali vse skupaj. Hype, ki so ga pri meni ustvarili je bil posledica tega, da so naredili Witcher 3. Tega jim pa res ne morem ocitat. 🙂

Povezava do prispevka

Jaz mislim, da je največji hype pri mulariji povzročila tista (prva) najava s Keanu Reveesom. To je bilo po vseh internetih potem samo še: "John Wick bo v Cajberpanku! Wau, wau! Komaj čakam, da igram."  itd. ;) 

Dočim jaz se strinjam s Planetarium. Meni je bil hype pač to, ker so avtorji legendarnega Witcherja + to, da mi cyberpunk setting resnično sede.
Btw, še vedno sem prepričan, da bo Goty 2021. Najmanj to. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Keanu mene ni niti malo nahajpal. V mislih sem imel, da gre samo za promocijo (marketing pač) in da tistih par scen v katerih se bo pojavil, sploh ni toliko relevantnih. Celo škoda € se mi je zdelo, da najamejo nekega takega zvezdnika. Ampak ja, je naredil kar konkreten "drm-mrm" na tej hype sceni.

Ta video imam predvsem v mislih (čeprav sem imel v glavi, da je nekomu iz občinstva celo "podaril" izvod igre) :

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mah meni on ni bas nesto. Pravzaprav je tip sinonim za slabega igralca. Po drugi strani, pa mu je uspelo prit v Matrico, ki je zame en boljsih filmov ever, tako da zgleda ve kaj ima potencial. Ko pa nekdo rece John Wick je to meni tako, kot da bi rekel Jason Burne. Samo brezvezna akcija, ki me v sekundi uspava. 

 

Kar se hypa in zvezdnikov v igrah tice, v Witcherju je bil odlicen igralec iz takrat vroce serije GoT in je obupno opravil svoj voice acting pa so bili vsi reviwerji mokri. Tako da hype se vcasih prenese naprej in se ne razblini ob slabem izdelku.

 

Pustimo se presenetit, meni se stvar ze loada. Drugi preorder v zivljenju.

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

@planetarium: jap, Neo je bil res neka legenda (ampak v bistvu zaradi filma samega), drugače pa kot igralec tudi meni ni "baš nekaj". Pa sem ogromno filmov pogledal, tudi Johnny Mnemonic itd. ;)
Btw: kje si pa preordal, da se ti že nalaga? (jaz čakam na GoG, ki pa bo bojda šele jutri).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

zakva morjo wymn vse uničit

 

also, glede na vse buge si to niti 5/10 ne zasluži, kaj šele 7 ali 9 lmao; 2020 - folk cel vesel, ker dobi beta verzijo špila za polno ceno in potem čaka 1 leto, da je popatchana ... it's the golden era of gamingggg

 

 

also, čas je, da se te gaming ljudi in youtuberje preneha nazivati z besedami "novinar" in "gaming novinar", ker to pač niso ... še v klasičnih poljih komaj najdeš kakšnega novinarja, ne pa tle

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 7 minutami:

One Of The LOWEST Scores Given To Cyberpunk 2077 Was A 7/10 From Gamespot.

The Review Reads Like Someone Who Never Played The Game

As It Turns Out...She Didn't

Check This Bullshit Out

FireWatch & ShareFire

 

 

I've Got 1 More Video Today & We Are ONLY 13,000 Subscribers Shy Of 1 Million! If Everyone Who Watches This Who Isn't Subscribed Subscribed Right Now We Would Break It Today!!! Let's Do This!!

 

Povezava do prispevka

Meni gre to res na kurac, ker tist prve izkušnje z igro mi noben patch v prihodnosti ne bo vec rešil. Noro, v kakšen stanju se lahko prodajajo igre in to od "največjih" razvijalcev/publisherjev. Isto, ko se sedaj praisa fakin No mans sky, ko jih jebe, jaz sem kupil na začetku in sedaj mi ne bo noben free patch "rešil" prve izkušnje s to igro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...