Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 1 minuto:

I've Got 1 More Video Today & We Are ONLY 13,000 Subscribers Shy Of 1 Million! If Everyone Who Watches This Who Isn't Subscribed Subscribed Right Now We Would Break It Today!!! Let's Do This!!

 

tip, ki v videu prebira youtube komentarje ma 1 maljon sobskrajberjev

 

think about this

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 minuto:

Meni gre to res na kurac, ker tist prve izkušnje z igro mi noben patch v prihodnosti ne bo vec rešil. Noro, v kakšen stanju se lahko prodajajo igre in to od "največjih" razvijalcev/publisherjev. Isto, ko se sedaj praisa fakin No mans sky, ko jih jebe, jaz sem kupil na začetku in sedaj mi ne bo noben free patch "rešil" prve izkušnje s to igro. 

CDPR ima odpustek, ker so good guys of industry

 

:alma:

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 2 minutama:

CDPR ima odpustek, ker so good guys of industry

 

:alma:

 

kar se prijaznosti do tvojega denarja tiče.

 

še vseeno majo pa očitno oni svoje overlorde, ki jih silijo v izdajanje govna v oceno brez pofukanih up to date patchev.

 

počas jim bo treba nehat odpustke talat.

 

 

po drugi strani pa ve se v kakšem stanju je stvar, hvala bogu. od tu naprej si je vsak sam kriv k bo skočil v špil knowing that.

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 2 minutama:

Dans so izjavli, da je hroscata verzija za opisovalce in Gamespot kespicke vsebovala Denuvo, ki naj bi bil glavni krivec za vse lebdece cike v luftu, T poze NPCjev in ostali srot. Retail verzija naj bi delovala mnogo bolje

 

Sicer pa tut W3 ob izidu ni bil spoliran, dalec od tega

 

To glede Denuva ni izjava od danes, ampak je krožila že prvi dan.

 

In to, da je Witcher bil tudi cel bugast je primeren izgovor, da je vsaka njihova igra polna bugov in nespolirana?

 

Saj ok, da enim odpuščamo bolj, drugim manj. Ampak to so osebne preference, ne pa splošno dejstvo. Smešne so tudi ocene na Metacritic, ki so 100 in v prvem stavku zapišejo igra je polna bugov :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jebes mi mater, ce ne bo youtube in ostalo click bait social media sranje razlog za potop zahodne civilizacije.

 

Edit: se navezuje na 

 

I've Got 1 More Video Today & We Are ONLY 13,000 Subscribers Shy Of 1 Million! If Everyone Who Watches This Who Isn't Subscribed Subscribed Right Now We Would Break It Today!!! Let's Do This!!

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

To glede Denuva ni izjava od danes, ampak je krožila že prvi dan.

 

In to, da je Witcher bil tudi cel bugast je primeren izgovor, da je vsaka njihova igra polna bugov in nespolirana?

 

Saj ok, da enim odpuščamo bolj, drugim manj. Ampak to so osebne preference, ne pa splošno dejstvo. Smešne so tudi ocene na Metacritic, ki so 100 in v prvem stavku zapišejo igra je polna bugov :D

 Sej sem vedu, da se bo en obesu na tisto primerjavo z Witcherjem :)

 

Ni bilo misljeno, da je to izgovor za neigralen srot, niti najmanj. Omenjal sem samo, da je z W3 bla ista (no ajde, podobna) situacija. Pa z dvojko, dva jurja enajstega tut

 

Mene osebno ne skrbi prevec. Bugi itak da bojo, ampak jih bojo spolirali tak al drugace. CD Projekt ni glih Bethesda, ki caka po dve, tri leta, da modderji z Unofficial patchi popravijo njihov drek

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 1 minuto:

 Mene osebno ne skrbi prevec. Bugi itak da bojo, ampak jih bojo spolirali tak al drugace. CD Projekt ni glih Bethesda, ki caka po dve, tri leta, da modderji z Unofficial patchi popravijo njihov drek

 

Mene najbolj skribijo zaradi tega, ker bi rad igro igral sedaj. In če bom igral in požrl vse buge mi ne bo dosti koristilo, če bo končno spolirana čez pol leta, saj jo bom do takrat že konkretno preigral.

 

Na srečo tudi sam nisem nekaj full občutljiv na nektare buge. Sem pa seveda na tiste, ki ti ne omogočijo nadaljevanje igranja in moraš loadat. Na kake grafične glitche in to pa sploh ne.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Mene najbolj skribijo zaradi tega, ker bi rad igro igral sedaj. In če bom igral in požrl vse buge mi ne bo dosti koristilo, če bo končno spolirana čez pol leta, saj jo bom do takrat že konkretno preigral.

 

Na srečo tudi sam nisem nekaj full občutljiv na nektare buge. Sem pa seveda na tiste, ki ti ne omogočijo nadaljevanje igranja in moraš loadat. Na kake grafične glitche in to pa sploh ne.

True dat. Js tut marsikej pozrem od hroscavosti. Ce sem ze glih Bethesdo omenu - Skyrim je ob izidu bil barely playable. Konji in NPCji izginjali v tla, spil je crashal na polno, da optimiziranosti sploh ne omenjam, ista fora kot zej v Cyberpunku z dialogi (prekinitev vmes, nezmoznost nadaljevanja, itd.) pa sem ga preigral pred prvim vecjim patchem. Z miljon konji in NPCji, ujetimi v programerskem bug limbotu :D

 

Gameplay breaking bugi so men osebno tisti, ki jih najmanj prenasam. Da se ti corrupta save file in podobne pizdarije, cesar je v Skyrimu bilo polno. Graficni glitchi so mi immersion breaking, sam se da zivet tut z njimi. Tut sem pripravljen tu pa tam lovdat sejv enmal preden sem zastartal usodni pogovor z NPCjem, samo da save file ostane ziv in zdrav ter igralen

 

Ce se gremo mal bolj nazaj, v leto 2006, ko je Oblivion izsel... Tist sem tut igral taprvo 1.0 verzijo. Fuck me, tist je sele bla burleska :D

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 45 minutami:

One Of The LOWEST Scores Given To Cyberpunk 2077 Was A 7/10 From Gamespot.

The Review Reads Like Someone Who Never Played The Game

As It Turns Out...She Didn't

Check This Bullshit Out

FireWatch & ShareFire

 

 

 

 

To je spet ista pička ki je dala Days Gone slabo oceno zato ker so bli vsi "zombiji" beli lol :D  Gamespot je ratal tak gnoj odkar je šel Danny O'Dwyer preč da je za kozlat.

Povezava do prispevka

Fak ste smešni no.

 

Sami seb ste nahypal špilo kot, da bo ob izidu iz nebes splezal črni Jezus. Zdej ko je stvar pred vami pa ugotavljate, da ni Jezus ampak samo od industrije umazan sneg.

 

Ne vem kako se eni še vedno niste naučili, da se špilov enostavno NE pre-ordera in ne hypa čez vso mero. 

 

Jst od novih AAA iger sploh ne pričakujem več nobenega presežka, ker vedno razočarajo. Prej ko boste to spoznali tudi ostali, prej vam bo v življenju posijalo sonce ;)

 

 

Povezava do prispevka

PS4 slim impresije brez day 1 patcha  (torej po 43 GB, 28 GB gre online ob uradnem izidu)

 

Navedek

Playing on PS4 slim and its rough, there is no way the game is holding 30 fps in most scenes, and resolution drops a lot. I think it runs about 900P or less much of the time, everything is blurry due to the low res, a lot of low res textures too. Version 1.02, with the 43 GB patch too. I hope the day one patch improves performance or IQ.

Started nomad and the outskirts were rough. A lot of Screen space reflections artifacts, low res shadows as well. Junk on the streets are extremely low res (or there is a streaming issue).

But it's not unplayable, having a good time with it. It seems that driving around is the roughest the game get, I played a mission (i think its the same from the first gameplay trailer) and when inside the building, including during a brief shootout the resolution seems better and performance too - the chase section however, yikes, I think it dropped to a low 20 for a couple of seconds.

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

drugač amazon mi je trgal za igrico, čist sem pozabil na ta order

 

saj bi lahko probal skenslat, samo je zraven kul steelbook, tega pa bi obdržal

 

dobim pa že CE, tako da dveh igric ne nucam

 

če bi kdo kupil hit me up

 

Edit: ps4 verzija

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...