Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Navedek

character creation: lots of people expected it to be this wild thing, but it's like just your typical stuff

 

BOOOO, 0 stars

 

 

grafika zgleda kar underwhelming, sam ne vem na kakšnem sistemu igra streamer

 

 

... iiin mu je krešala na koncu fight tutoriala :avadodo:

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
smarnca reče pred 5 urami:

Fak ste smešni no.

 

Sami seb ste nahypal špilo kot, da bo ob izidu iz nebes splezal črni Jezus. Zdej ko je stvar pred vami pa ugotavljate, da ni Jezus ampak samo od industrije umazan sneg.

 

Ne vem kako se eni še vedno niste naučili, da se špilov enostavno NE pre-ordera in ne hypa čez vso mero. 

 

Jst od novih AAA iger sploh ne pričakujem več nobenega presežka, ker vedno razočarajo. Prej ko boste to spoznali tudi ostali, prej vam bo v življenju posijalo sonce ;)

 

 

 

 

Dejte mi sam povedat, kje v tej temi (oz na netu) je zdej sprejeto, da je ta špil overhajpan, umazan sneg in razočaranje, nevredno preorderja?

 

Opisi - top ocene

Day 1 patch, ki bo še izboljšal izkušnjo za tiste, ki boste igrali - check

Rekli so, da denuova, ki je povzročil nebroj pizdarij, ne bo - noro stary

 

To so pa tut vsi infoti, ki jih imamo, tako da drugega kot pozitivnih novic jaz ne vidim? 

 

Zadnji stavek je pa sploh garbage, če šteješ mn3 accepable AAA igre so več ali manj vse popolne zmage, če šteješ not Spidermane se pa strinjam ja. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

 

Čaki, Xbox One X, to ni isto kot Xbox Series X - to je še slabše? :D

 

 

Na Xbox One X zna bit res neka tretjerazredna izkušnja :D

 

Če pa upoštevaš še, da kar nekaj iger konkretno bolje deluje na Ps4 Pro...... slabo kaže :ninja:  

 

Povezava do prispevka

Mnja na Eurogamerju imaš Viki Blake, tudi žensko, pa je ena od redkih avtorjev tam, ki dejansko ve kaj govori, za razliko od ostalih EG klovnov. Tko da tud babe očitno znajo narest proper opis.

 

Ampak ja, če je ta bejba od Gamespota med minuse Days Gone res zabila, da jo motijo premalo rasno mešani zombiji... ...pizda sploh nimam commenta na to :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

Mnja na Eurogamerju imaš Viki Blake, tudi žensko, pa je ena od redkih avtorjev tam, ki dejansko ve kaj govori, za razliko od ostalih EG klovnov. Tko da tud babe očitno znajo narest proper opis

 

Žal tolko ne spremljam sploh teh online medijev, da bi poznal ljudi v njih. Ampak ti verjamem na besedo, da se najdejo izjeme. Samo ta pa je res cringe :D

Povezava do prispevka
gojc reče pred 29 minutami:

 

Na Xbox One X zna bit res neka tretjerazredna izkušnja :D

 

Če pa upoštevaš še, da kar nekaj iger konkretno bolje deluje na Ps4 Pro...... slabo kaže :ninja:  

 

 

Pismo ja, kako sem to pozabil - že PS4 Pro je scal X1Xa - zgleda Microsoft ni dostavil "toolsov" niti tam. :D

Ampak tokrat bo, evo - in bodo nascali PS5... :D

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 minutami:

Fak, kjere cene. Sej, za manj se itak ne dobi. Jaz se prepričujem, da ima premalo rama za kislo grozjdemislim resno delo. :D

 

se dobi tudi pod 900 že - Rossoner je dobil eno na amazonu mislim da za 870...jaz sem pač kupil, ker nisem imel grafične, neki sem moral nabavit - drugače bi počakal, ki za ta denar bi verjetno kasneje lahko dobil že 3080Ti, ko bi prišla ven in bi se stanje normaliziralo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...