Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Lol....kaj pa so pričakovali, ko so tako akcijsko igro dali ocenjevat ženski?

zato ker je win win

 

inceli bodo klikal žensko ker je ženska, če izgovori še kako zahtevno besedo kot je antianialising lah kr odpre onlyfans iz prve

anti inceli (ki so skrivno inceli) jo bojo branil, ker je ženska (in popizdili ob zadnjem delu zgornjega stavka)

 

lep lp

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ampak ja, če je ta bejba od Gamespota med minuse Days Gone res zabila, da jo motijo premalo rasno mešani zombiji... ...pizda sploh nimam commenta na to :D 

čaki, tudi zombiji so bili ljudje,  torej a mi hočeš povedat da ni _vstavi barvo ljudi če so vsi zombiji zelenci ?

dobesedno šolski rasizem prijatelji, ne razumem kaj je tle smešnega

 

dečva je sam falila pa se ni znala razpisat  na celo stran, da folk vmes že pozab o čem se gre da jih z raznimi mentalnimi gimnastikami prepriča v svoje prav.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
kemik reče pred 26 minutami:

 

Ker FUDer si ti, nerealno. Me zanima kakšna bo res ta "štala" ob rilisu. 

sej boš vidu ;)  PC verzija bo imela daleč najmanj problemov, sploh na high end zverinah kjer bo tole nov showcase, kar nakazuje tudi DF.

 

Glede konzol se bo pa ponovila očitno W3 štorija, kjer je bila zadeva kolikor toliko poštimana po par mesecih. Čeprav se jst ne bi tikal konzolnih verzij, dokler ne prideta ven proper PS5 / XSX varianti enkrat v prvi polovici 2021.

 

PS: na Xboxih se špil že da igrat odkar je izšel na Novi Zelandiji. Samo spremenite državo, špil se odklene in downloada patch (če ga že prej ni). Edino do odklepa Evrope ne spreminjat nastavitev države

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

@bigboss82: mogoče bo pa to padlo pri tebi :) 
Fairlight_group_logo.png.124566b184b80609bdefd6960ae78b18.png

Šalo na stran. Kot že omenjeno: Pri takšnih, več let pričakovanih naslovih (plus veliko updejtov), zame ni druge kot original. In še vedno sem prepričan, da bo to ena izmed tistih iger, ki jih bom lahko dal na lestvico mojih top 10 ever, zato mi ni žal centa.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...