Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

coupet reče pred 17 minutami:

Js sem isto kupo ker sem škrt bil.

se mi pa ne mudi, bom prej grafo menju.

z mojim internetom bo tam nekje 3.1.2021 dol


Saj, dejansko se tudi meni ne mudi. Sem pač malo "nervozen" :) Dočim internet je pri meni načeloma BP, v treh urah bo to 100% naloženo.  

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 3 minutami:

Da ne bo cel internet eksplodiral od oglasov.

Še pons.si, dobra spletna stran za prevajanje besedil, ima oglas za Cyberpunk 2077! :)

13F708D5-33F6-4CB2-83D4-F3BC63BA9DCD.jpeg

Internetne reklame ne delujejo tako, kot si ti domišljaš. Glede na tvoj behaviour ti google sledi in kjerkoli se nahajajo njihovi oglasi, ti servirajo relevanten stuff.

 

Also, a si res ravnokar pripopal fotografijo monitorja? :rofl::avadodo:

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

Also, a si res ravnokar pripopal fotografijo monitorja? :rofl::avadodo:

 

 

Ja? Ker lej, jaz imam pač žal prenosnik HP 6730b z davnega leta 2009 in na njem furam še Windows XP.

In dodati zraven fotko ali “screenshot” bi trajalo celo večnost. Zato sem jo raje kar slikal s telefonom, ker gre hitreje.

In sem si rekel, da ga bom imel vse do trenutka, ko mi bo popolnoma crknil.

Zdaj se vidi kolko za časom sem jaz.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

PushSquare testiral zadevo na vseh treh Playstationih...

TL:DR;

- PS5 : skoraj konstantnih 60 fps, ločljivost med 1080p in 4k (1260p?), ni quality moda kot na XSX, kratki loading cajti. Evidentno, da laufa zadeva v BC in bo treba počakat na pravo PS5 verzijo.

- PS4Pro : 30 fps z občasnimi padci, 1080p, veliko pop-ina in občasne težave z nalaganjem okolice med vožnjo + dolgi nalagalni cajti.

- PS4 : 30 fps z občutnimi padci, še več pop-ina, težave z nalaganjem okolice, evidentni rezi da zadeva sploh teče, ventilatorji grejo na maximum overdrive

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Sam stari to igrco sta dve varjanti ne

 

Al jo pac pregiras na karkoli ti da 50 - 70 fps in yolo

 

Al pa jo igras na fucking rtx 3090 vse na max in 60 fps

 

Ki meni se zdi, da tle al imas vse na ultra, ker je fucking huda grafika al pa je cist isti kurac kaj das sam da je 50 - 70 fps in je smooth tako kot mora bit

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Sam stari to igrco sta dve varjanti ne

 

Spoiler

Si bil tam, ko so oni 4 treningi? Pri zadnjem, ko moraš blockat 2 hevy attacka nasprotnika me 10 minut sploh ni vdaril... samo skakal je okrog mene. Tak, da sem z 1/2 blockov kar vgasnil. Grem spat pa si jutri več cajta vzamem.

 

Sploh nisem probal na ultra, bom jutri. Na high preset (nekaj je celo medium) mi grafika sploh ni lepa. Kup iger je, ki majo dosti lepšo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Al jo pač igraš na 30fps in ni konec sveta 

Tole

 

Kr cez noc pa 30fpsov ni dovolj dobro za konzolasa? GTFO! 

 

Najboljsi ps4 naslovi so laufali 30 in manj pa se ni nihce pizdil

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

@KE RIT

 

Ne morem igrat na 30 fps ki se mi zdi kot da igram v slow motion in mi oko skippa frejme.. kot da sem pijan 🤣🤣🤣 se 40 50 ni to to. ko igras na 60 70 je sele ql.. sploh pri akciji opazis.. 

 

@tomazek

 

Ja, ce ni ultra manjkajo glavni efekti.. pol je igra obicna pac.. kaj sele da imas uktra RT imo

 

Pac da se jo igrat sam komaj na max pokaze pravo luc.. ce te ne moti igrar z msnj fps al resoluciji je to to

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...