Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 2 minutama:

DLSS vklopljen, ja?

Samo preverjam :D

 

Ja sem se spomnil vklopit :D drugo pa nisem ama nič grafike drkal, niti preveril FPS-jev. Htel sem samo ene 15-20 minut odigrat. Tak, da sem si dal samo malega tiča pa sramne dlake pobrite v obliki srčka in gas.

 

Jutri bom poiskal najoptimalnejšo grafiko zame, itak sem doma :)

Povezava do prispevka

Evo, uspesno nalozu in odspilal prve pol ure

 

Laufa cudno tekoce, pricakoval sem, da se bo ful zatikalo na RX 580 in Ryzen 5, pa je ocitno optimiziran zadost. Ob prvem zagonu so vsi settingsi bili avtomatsko nastavljeni na ultra, kar je obrodilo slabih 30 FPSjev, par tweakov pozneje sem dosegu med 45-50, cist lepo igralno

 

Definitivno se bo pocakalo do zjutri na prvi patch, pol pa dalje. Aja, en NPC je do sedaj bil zataknjen v sedeci pozi v luftu, upam da nisem komu spoilal cesa. Pa mapa je downright gromozanska za popizdit, mesto je ogromno, polno nekih zabacenih wrong neighbourhoodov, glamurozni center, residental area... Fuck, tole je nor spil :)

Povezava do prispevka

  

Gapi182 reče pred 4 minutami:

Je pa tudi res da so zadnje čase dominirale pač sony ekskluzive jbg. Valda je boljše igrat god of war na 4k s 60fps sam jbg ce ni te izbire drugje

Ma ja, če imaš na voljo slabo ali dobro opcijo, valjda raje izbereš dobro. Sam tle se ne gre za to. Gre se za to, da bi rad folk imel lep izgled, vendar ni pripravljen žrtvovati fpsjev.

Jebi ga miško, ne gre to tako. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Evo sem naredil prvi act s corpotom, sekar dolg act..

 

Igram bolj streljacina style, ker mi stelth ni ql in streljanje mi je presenetljivo dobro

 

Zgodba in podajanje zgodbe izgleda precej zanimivo..

 

Bugfes je konkreten ampak kot je ze nekdo napisal niso toliko hudi, da ne bi s save in load game resu oz igra oz main quest je ql in ne das toliko pomena na buge.. jih je pa full in igra ne bi smela se prit ven, vsaj ce bi jaz bil odgovoren je nebi take dal ven, ce bi hotel izpast resen.. in ce vam ni ql dat full price za ostale igre, ni logike, da bi za to igro, ki ni niti priblizno spolirana, dajal full price ob izidu. Sej za razliko od drugih bodo to zagotovo zrihtali nekoc ampak ce bi bila kira druga igra bi jo zaradi bugov kritiki pojedli zivo altroke AC Valhalla.. to je res Fallout 76 varijanta, sam ker je igra pac ql, se molci in potrpi

 

Na mojem zastarelem pcju i7 4790k in 1070 rtx na 1080p ultra wide igram na low, lahko bi igral tudi na medium oz high ce ne bi imel ultra wide monitorja.. sam fpsji ful nihajo in po temeljitem testiranju sem prisel do zakljucka, da z mojo graficno, resolucijo ipd ni neki ful razlike med low, medium , high in ultra.. razen nekih senc pa efektov in take fore, teksture so skoraj iste, raje imam da je akcija tekoca kot pa da mi vse neki laga in nihajo fpsji med akcijo al ko ga picim z avtom po mestu, kaj sele da se med voznjo streljam in pokam bombice

 

Do zdaj nisem neki raziskoval mesta, ker mi ne deluje zanimivo in tudi na moji mašini ne izpade neki ful lepo, pac na momente je mesto res kot da je igra iz leta 1998, v questih pa je grafika na nivoju.

 

mogoce se bo zdaj kaj spremenilo to raziskovanje open worlda.. sam ne vem na splosno mi ne deluje neki vredno.. zanim me main zgodba in nekega grinda side questov ne rabim, ceprav igram na hard. Bom se moral malo prisilit, naredit kaksen sidequest, da vidim, ce so za kaj in kam to pelje.

 

 

 

Povezava do prispevka
Janša reče pred 6 minutami:

zakaj si šel corpo? včeraj gledal 3 streamerje vsi bili corpo, tako da ne vem nič o začetnem delu špila ostalih dveh :nicjasno:

Ne vem zakaj, kisem mislul , da bodo vsi vecinoma sli nomada.. street kid me ne zanima, pol sm reki corpo high tech rambo stayl

 

Ma sej main story pomoje ni neki ful razlicen.. intro je drugacen, npcji so isti, sam rahlo prilagojeni lajni

 

Akoraj isti kurac kateri time line izberes razen tista urca introta.. in pol par for, da se zgodba ujame.. mislim ne vem, spekuliram ampak zihee 90 posto main storija je isto ne glede na life line

 

Bolj je fora v leveliranju in nacinu igranja ki pol dobis xp glede na to kako igras in kaksne skille odklepas

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...