Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Če CP premaga TLOU II nebi bil presenečen. Nenavsezadnje sta obe igrici izjemno lep predstavnik svoje "sorte"

 

TLOU2 v kotu peasantov: Lep, spoliran, s tok smooth in advanced gameplayom, actingom in voice actom da misliš da si v filmu, idejno napreden do te mere, da folk piše spise zakaj je igrica zanič in pri tem kliče na pomoč bratrance iz amerike, ker niso zmožni sprejet drugačnosti

 

CP v master race kotu: Epski, ambiciozen in pokvarjen RPG z umetno pametjo nokie 3310, kjer je treba brat zapiske kako naštimat settinge da ti dela normalno in postat po forumu kok je hud špil vsakič, ko fašeš eror in te fukne na desktop (torej pogosto) 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 37 minutami:

daj pizda zdaj pa že nehaj težit. Ja, štekamo da ti je slaba igrica, zdej pa spizdi na Gnojišče postat svoje gluposti, krota negativna ena spamerska

 

Uporabnik Galaksija te nervira....

 

Ko pa to dela tvoj prijatelj v eni drugi temi te pa ne moti.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

 Ker dober grind spot,..  Dosti pa pove kako tole ni niti za alpha verzijo,..

Ne vem ,.. Jst mislim da je špil kar ok,.. mogoče 7/10,.. Vsekakor pa je tole skropucalo prav smešno kako jim je ratalo to dati preko konzolnih certifikacij za polno ceno,...  Mislim da je to prvi early acces špil, ki je kdajkoli kasiral polno ceno in fapanje retardov industrije in res lep 9+ poklon cigotom.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 38 minutami:

Ker je debil

 

Prvo: bilokdo je njegov originalni opis spucal iz searchov in subscribe feedov, je zdaj dosegel, da sem si ga jaz - pa verjetno še na tisoče drugih - shranil na trdi disk za vsak slučaj, če se z njim zgodi še kaj hujšega. Tako da clap clap, cenzura "deluje".

 

Določenemu folku očitno še v 2020 ni jasno, kako deluje demokracija - v njej je vsak upravičen do svojega mnenja, dokler s tem resno ne škoduje nekomu drugemu ali odkrito laže (slandering). Če tip v svojem reviewu izpostavlja določene napake v igri, ki drugih ne ganejo, ima pač svoje mnenje, zaradi česar je morda za nekatere z nasprotnim mnenjem debil, ima pa do tega vso pravico. Ti drugi ga lahko zaradi tega tudi po želji okrcajo za debila, kar pa nikakor ne pomeni, da je "all things considered" tip tudi dejansko debil ali pa da njegovo mnenje nima nobene podlage (kar jo glede na nekatere tu postane buge več kot očitno ima).

 

DaCapo reče Pravkar:

Se strinjam. Ampak dodajam, da se zaradi mnenj tudi ne označujemo za debile itd. ;) 

 

Lepo bi bilo, ja, samo realnost je pa drugačna, sploh če si youtube game kritik z malo večjo skupino gledalcev.

 

Glede na to cenzuro in oni prvi odstavek v tazadnjem PR statementu od CDPR me je kar orenk minilo, da bi to sploh igral v neki bližnji prihodnosti, sploh pa ne za polno ceno.

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 minuto:

Ja to je eden možnih odgovorov,.. verjetneje pa AI sistemov sploh ni in če so so na nivoju quaka 2.

Šalo na stran. 

 

Ne AI ni ravno dober, ampak igram na ultra hard in mi folk z meči/šotiji hodi v faco, AR drži distanco, hekerji pa se skrivajo. Se pa na vsake toliko časa zgodi kak bug in mi AI kaže hrbet. 

Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 3 minutami:

Prvo: bilokdo je njegov originalni opis spucal iz searchov in subscribe feedov, je zdaj dosegel, da sem si ga jaz - pa verjetno še na tisoče drugih - shranil na trdi disk za vsak slučaj, če se z njim zgodi še kaj hujšega. Tako da clap clap, cenzura "deluje".

Kako pa so zbrisal njegov opis iz searchov in subscribe feedov? 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 12 minutami:

Kako pa so zbrisal njegov opis iz searchov in subscribe feedov? 

Ne vem, to bi ti lahko povedal kak Googlov senior IT tehnik. Pač v onem tazadnje linkanem videu razlaga, kako so mu njegovi naročniki začeli tožit, da se jim video ne pojavlja v searchih itd.

 

Sem pa zdaj, ko to pišem, šel tudi osebno naredit test: "Cyberpunk 2077 Review - A gamers perspective, not a corporate one." brez navednic vpiši v Google in ne bo nikjer direktne povezave na njegov video; prva dva zadetka sta post na redditu, tretji pa na RPGwatch. Med videoposnetki ga tudi ni. Edit: po treh straneh google searcha še vedno nič; če to ni cenzura, pol pa tudi ne vem.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 12 minutami:

Ne vem, to bi ti lahko povedal kak Googlov senior IT tehnik. Pač v onem tazadnje linkanem videu razlaga, kako so mu njegovi naročniki začeli tožit, da se jim video ne pojavlja v searchih itd.

 

Sem pa zdaj, ko to pišem, šel tudi osebno naredit test: "Cyberpunk 2077 Review - A gamers perspective, not a corporate one." brez navednic vpiši v Google in ne bo nikjer direktne povezave na njegov video; prva dva zadetka sta post na redditu, tretji pa na RPGwatch. Med videoposnetki ga tudi ni. Edit: po treh straneh google searcha še vedno nič; če to ni cenzura, pol pa tudi ne vem.

Ampak o čem za vraga govori v videu, da bi ga cenzurirali? Wtf? A ni pač navaden review igre

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...