Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 12 minutami:

Jaz sem zdaj na 50+ ur in sem nardil prvo main misijo v act 2, ker ni bilo več nič odprtih side missionov. Lih zato toliko šparam z main questom, ker me skrbi ta kratkost. Malo je tudi bad, da je levelanje izven main misij tako počasno, zdaj sem komaj nekje lvl 18 in sem mel že ful OP fghtov, kjer me random gang modeli oneshotajo, jaz pa moram spustit 30-40 shotov z najmočnejo shotgunco direkt v faco. Pol pa poberem orožje in piše lvl 28 required da ga sploh lahko uporabljam :rofl:

Meni se zdi lvl upanje veliko boljše (meni bolj prijazno), kot je bilo v Witcherju 3. Tam si na najtežji stopnji žrl drek do lvl 20 pa za contract-e fasal zares malo EXPja.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 minutami:

Meni se zdi lvl upanje veliko boljše (meni bolj prijazno), kot je bilo v Witcherju 3. Tam si na najtežji stopnji žrl drek do lvl 20 pa za contract-e fasal zares malo EXPja.

 

W3 nisem igral tako da nimam pojma, lahko pa naložim clip kjer enemu modelu fuknem pod noge 22 granat (sem fuknil in jo vsakič razstrelil s shotgunco, tako da se model ni imel niti cajta pobrat), pa je njegov health padel na 89%. Pol  sem pomotoma razstrelil še motor, ob katerem sem stal, in crknil. Pa itak sem mel v inventarju samo ene 50 granat, tako da bi ga spravil lih nekje na 75%, pol pa se jebi :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

ma ne vplivas skoraj nic.. ce to pricakujes bos razocaran

ze zadnjic si pisal kako neki vpliva in je igra zato bolj komplicirana za naredit in posledicno zbugana ipd al kaj je ze blo pa sem raje bil tiho in te pustil v iluziji.. ni ne

 

ze videno, ce bos tu pa tam resil z dialogom al na silo oz ti bodo tipi dali weapon al ga bos polootal iz mrtvega kadavra ipd

al pa kaksen side quest se mogoce lahko odlocit, ce bos kaj povedal al ne in pol se morbit konca rahlo drugace, nadaljuje al ne ma to je redko.. niti se ne spomnem.. v glavnem nic novega, nic kaj takega

 

igra bi lahko bila daljsa ma ni neki kratka.. jaz nisem se naredil, zdaj sem na point of no return in sem padu not v leveliranje lika.. imam ga ze konretno OP in igram na very hard, ki cene je brezveze, ze tako je brezveze.. na point of no return sem imel 25 ur.. tako da kar proper dolzina.. ne vem ce je fora v dolzini, pomoje bolj v tempistiki.. pac intro in ocitno finish, ceprav ql, baje, nista lih dobro tempirana.. ker 25 ur oz se kaksno vec.. je povsem proper cas za main story

 

torej na kratko povedano, ti praviš da igrica se splača zaradi main storya - in verjetno grafike?

ki meni po začetnem navdušenju počasi prihaja ravno nek tak vibe - grafika mi je še vedno nora, ampak vedno več čutim da svetu manjka "tisto nekaj"...sicer sem res praktično dobro začel, upam da se popravi vtis - ampak zaenkrat, razen grafike, daleč od kakega RDR2, ki me še danes sezuje s svojim svetom.

Nisem pa še naletel na kak hud gamebreaking glitch - edino enkrat mi je crashnila, ko sem umrl in ni hotelo več naložit iz zadnjega savea - ampak to je bilo to...

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Ni tako hudo, če lahko Super Nintendo fura RT. :D

 

Game Dev Adds Ray Tracing Support to Actual Super Nintendo | Tom's Hardware

 

Drugače na 3060Ti lahko komot igraš 1440p z vsem na ultra in 50fps - s par majhnimi tweaki pa si tudi na 60fps...je super kartica za ta denar

 

 

HfwS6MvGbBWNWwDQrrNYRm.png

Ma to je na začetku ko še ni vse odprt. Počakaj da dobiš hiter avto pa ko odpreš večjo regijo. Potem pa fpsji padejo. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Končal.

 

''No spoiler'' vtisi: v bistvu sem bil šokiran, ko je main storyja tak hitro konec. Ne bom trdil, da je igra kratka, ker side questov je malo morje, večina je zelo dobrih in vseeno je materiala za 70-100 ur, ampak madona, ima ta igra nek wired pacing, ker po občutku sodeč bi rekel, da sem bil na 50% main storyja, nakar mi igra javi, da sem na ''point of no return'' in sem samo.. wtf?! Ker imaš takrat res občutek, da se štorja šele začne razpletati in ne že končati za prav. Ma sej boste vidli, ko boste tam.

 

Sej so rekli, da je main story krajši kot v Witcher3, ampak moram priznat, da je to zame prekratko, za tako igro. Če bi jo skušal umestit v primerjavo z W3 je kot bi bil konec nekje na polovici Skelige in bi manjkal cel del od Kaer Moren in zlasti vse tisto, kar je past Kaer Moren do konca, kar ni niti toliko malo.

 

Za moj okus bi raje imel manj side kontenta in bi dali en akt več v main story. Če greš samo čez main storyje je zgodbe res hitro konec. In to pudarjam, ker mi je bila prekleto dobra, zato bi raje imel več. 

 

Sem naredil 100% run, torej vse side missione in razmerje side:main je po občutku 80:20, kar je malo too much. Zadnja dva dneva sem delal samo side missione, main nisem niti taknil, včeraj sem naredil eno misijo in je bilo to tik pred zadnjo oz. skopom zadnjih misij, tako da še dobro, da nisem delal več main storyja. 

no to mi je pa u izi depresivna novic

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 minutami:

 

torej na kratko povedano, ti praviš da igrica se splača zaradi main storya - in verjetno grafike?

ki meni po začetnem navdušenju počasi prihaja ravno nek tak vibe - grafika mi je še vedno nora, ampak vedno več čutim da svetu manjka "tisto nekaj"...sicer sem res praktično dobro začel, upam da se popravi vtis - ampak zaenkrat, razen grafike, daleč od kakega RDR2, ki me še danes sezuje s svojim svetom.

Nisem pa še naletel na kak hud gamebreaking glitch - edino enkrat mi je crashnila, ko sem umrl in ni hotelo več naložit iz zadnjega savea - ampak to je bilo to...

 

ma ni game breaking glichev.. na splosno je nedoelana, zbugana in da filing da pac ni optimizirana, jaz pravim, da so dali ven beta igrico in smo mi pac beta testeri :) podobno kot gta 5 ob izidu, sam da tam je bil vecji studijo in ni blo toliko bugov ampak je imal sicer manj, sevedno pa probleme. komaj pol ko je prisel online, za nove konzole in na pc je igra zazivela in zdaj je kar je

 

splaca se jo igrat zaradi zgodbe, to je dejstvo, ce mas hud pc so nekatere misije sigurno ne sam zanimive ampak tudi cudovite za videt.. tudi bossi niso bad in ce ne igras lih na easy, so tudi spopadi v pomebnejsih misijah ql.. pa zaradi stranskih zgodb, podobno kot w3 feeling, sam da je tle vse krajse, bolj strnejno in ni toliko bralnega balasta ni toliko razvleceno ampak se vedno je ta adventure feel.. sej zato je igra dacapotu tudi vsec, ki on ima rad aventure.

 

ce bi bila sam zgodba, bi jaz ze obupal po 25 urah. meni je ql, ker je malo looter RPG shooter in je ql gameplay.. open world, isces loot, orozja, opremo.. razlicne mode cyber stvari, za upgrejdat lik.. malo pobijas random mobe, med eno in drugo štorijo, eni te one shotnejo ,druge ti odvisno v katerem delu mesta si, sej pise tam easy, moderate, hard very hard ipd tudi XP je temu prilagojen.. pol gres na yt pogledat, ce so nasli kaksno novo OP orozje, eksploit, legendary armor ipd.. isces te stvari po mapi, vsak dan pride neki novega.. malo ima divison feel, malo w3, malo deus ex, malo une stare avanture s temi dialogi.. pa stranske misije so ql tako.. so dobro strukturirane, kaksen krat me prav preseneti kako se razvije situacija ali se odpre del mape, sobe , stavbe.. ni neki ful, da bi me zgodbe odfukale.. ampak ni dosadno, nek minimum kvalitete je zagotovljen.. pa malo spilas detektiva z unimi BD zdevami, pa pride neka gay scena, pa neka puppet politicna scena, dosti je razlicnih tematik, pol odvisno, ce te zanima se trudis ogovoarjat, ce te ne jih pocisc s pistolo in gres naprej levelirat iskat armadillo armor mode, boljsi armor z vec mod slotov, kaksne pametne cyber implante.. pol zastekas da lahko une prasce cyberpsihote, ki se hitro premikajo shekas, da se ustavijo ipd.. lahko shekas vsakega, da oslepi, da te ne slisi, shekas kamero, da pokaze kje so ljuidje, ustavis cas in jih z pravimi perki vse one shotas s head shotom ipd.. pac ni bad igrica glede storije, igralnosti in odkrivanja sveta, samo je beta iz vseh vidikov jebiga.. mogoce ne popolnoma beta ampak je..

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

W3 nisem igral tako da nimam pojma, lahko pa naložim clip kjer enemu modelu fuknem pod noge 22 granat (sem fuknil in jo vsakič razstrelil s shotgunco, tako da se model ni imel niti cajta pobrat), pa je njegov health padel na 89%. Pol  sem pomotoma razstrelil še motor, ob katerem sem stal, in crknil. Pa itak sem mel v inventarju samo ene 50 granat, tako da bi ga spravil lih nekje na 75%, pol pa se jebi :D

kul je ker se da sproti craftat ammo al pa granate, tko da če maš dober crafting skill pa skos pobiraš neke random zadeve(junk) težko ostaneš brez metkov/pumpic/granat

Povezava do prispevka

"Meni je špinača dobra."

"Meni pa ni."

 

Na kosilu 2 meseca kasneje:

 

"Meni je špinača še vedno dobra."

"Meni pa še vedno ni dobra."

"Svoje mnenje si že podal 2 meseca nazaj, sedaj pa nehaj iskati pozornost."

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 23 minutami:

dobra zgodba ahahahahahaha

 

kaj pa je dobro na zgodbi?

Je razgibana. Se dobro stopnjuje, dinamika, teme, domislija, dovro je dano skupaj, da zna v izi presenetit in ni dosadno, banalno vecinoma casa. Ne me narobe razumet. Ni vrhunska. Ampak gede na to, kaksne so zgodbe dan danes, lahko za to recemo skoraj, da je super. 

 

Ne morem neki v podrobnosti ampak imas vsega, plot twiste, ql like, triller, akcijske, sf sekvence, ikonicne lokacije na misijah.. celo time line se spreminjajo, SF metafizicne zadeve, je kar raznolika, dinamicna in polna domislije, ni vrhunska ampak tudi ni neka razvlecena in banalna, ne vem, povej ti kaj ti ni ql v zgodbi? Jaz v zgodbi tezko najdem kaj hudo slabega.  Jaz nisem pricakoval neke hude zgodbe ala TLOU2, lih tako na zadnje nekaj rahlo bolj proper in tle ni nic revolucijonarnega ampak kako je dano skupaj, ni dosadno.. se avengee filmi so bolj dosadni kot to.. pac tipi imajo smisel za zgodbe. Zdaj ali so bolja ali manj dobre ne vem ampak dogajajo. Ni uno kot pri gta al rdr2 ki od 20 misij so 3 mogoce dobre, drugo so bolj ali manj slabi filerji. Tle so vecinoma dobre in so 2 al 3 fillerji

 

Pac ni filozofsko ful globoka, da bi se tle pogovarjali o pomenu in bi vsak metal ven neko svojo teorijo. Ampak dinamika je sekar dobra.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 4 minutami:

Zame je gladko ena najbolj klišejskih praznih zgodb kar sem jih v zadnjem času igral. 

Prvi problem je brez dvoma manjko identifikacije z likom in okoljem - kdo je V? Igra poda občutno premalo informacij, da bi tekom glavne zgodbe sploh spoznal protagonista.

Sama zgodba se nekako odvija mimo protagonista, on je zgolj ujet vanjo ... podobno recimo Deadpool ali Die Hard naredi ampak je vseeno zanimiv z razvijanjem karakterja. Če vzameš to idejo postopnega sestavljanja zgodbe moraš samo razvijanje naredit zanimivo in zagotoviti, da je glavna točka protagonist in NJEGOVA zgodba.
Dialogi kot taki so razvlečeni in pogosto brezpomena. Dober primer je, ko z japoncem sediš v kavarni in kar naenkrat se oba obrneta v TV in gledata tista poročila par sekund in pol se nadaljuej dialog - popolnoma nepotrebno, ne razloži ničesar, a vseeno to lockina v situacijo. 

 

Potem te igra pošilja od poncija do pilata zato da najdeš dekle do katere nimaš nobenega odnosa z dekletom, do katerega nimaš nobenega odnosa. Vse skupaj je izpraznjeno, nič kar delaš nekako nima nekega globljega smisla ... tu definitivno zapravijo priložnosti preko katerih bi lahko spoznal sebe in like okoli sebe. 

 

Sama zgodba se igra kot side quest v vice city. Ok, ampak nikjer ti ni blizu 

Ma ne morem se neki spuscat v podrobnosti, ker bo kerit popizdil, da spoilamo, ze tako komaj caka..

 

Tej lifelajni so itak krneki in bi bilo boljse, da bi naredili enega in proper oz kot pravis ti, da bi lik imel bolj izrazito identiteto. To je res.

 

Ampak mene to ne moti, tip je pac nek nobody, corpo sluzabnik, street plebejec al cigo.. in po spletu okoliscin se znajde v situaciji, ko se njegova nobody identiteta, glej lahko si to ti al jaz al kdorkoli, ki igra igro zacne zapletat s cyberpunk svetom in eno iod njegovih legend in s tem postaja tudi on neka legenda, podben originalni legendi al na svoj nacin pac.. nenazadnje tudi ime V ni slucajno samo crka V.. 

 

Sej tudi zgodba temelji na tem, da iz nule postanes kao legenda NC.. kot se tista dva na zacetku pogovarjata.. 

 

In pol pac spoznavas te like in to.. sam ta igra jaz mislim, da tipi imajo v nacrtu naredit nek MP ala GTA Online in to da je lik nek nobody jim pride prav.. gre se bolj za to, da spoznavas svet in like in probas ugotovit kje je v njem tvoje mesto, kot to, da imas nekega heroja s svojo zgodbo.. 

 

Sej pravim zgodba ni uno vsebinsko kompletno huda ampak je bolj kako je predstavljen svet in kosi in zgodbe in kako je to dano skupaj ipd

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 29 minutami:

Ma ne morem se neki spuscat v podrobnosti, ker bo kerit popizdil, da spoilamo, ze tako komaj caka.

Imaš temu namenjeno temo. Meni res ni jasno čemu sploh še vedno pišete sem noter tisti, ki ste globoko v igri.

Kaj je point, resno?

 

Also, odigral do prve misije. Izbral sem Nomad in default penis.

Prvi vtisi (PS5 BC):

- ne vem kako eni pravite, da se bugov ne opazi :D (Prva sekunda igre, stojim pred ogledalom, imam samo spodnjo majico, izberem opcijo remove našitek, kamera gre dol in snamem našitek, spet pogledam v ogledalo in imam gor nek brezrokavnik, ki ga prej ni bilo. Takoj za tem grem popravljat avto, rewiram kable, primem en kabel in ga premaknem, ampak kopija istega kabla ostane tam kjer je prej že bil kabel in samo clipam skozi ostale kable. Pridem iz garaže, zavijem desno in prva stvar pred mano sta dva tipa sredi ceste, ki lebdita v zraku, ker očitno ni loadalo motorja. "GEE, NICE START" XD)

- nisem pričakoval, da bo teklo tako smooth. res sweet ~60FPS

- grafično je res impresivna, ampak nisem še raziskoval mesta, pričakujem, da me bo kasneje res orenk fuknilo na rit.

- prvi komad v igri je že fenomenalen. v bistvu sem najbolj nahajpan zaradi sondtracka :D

- igralnost je veliko boljša od tega kar sem pričakoval. mislu sem, da bo premikanje ful bolj leseno, pa sploh ni.

 

Zaenkrat zelo pozitivni vtisi, če odmislimo pač te kozmetične glitche tu pa tam.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 minutama:

Po mojem mnenju imam rajši AC klišejsko zgodbo kjer se potrudijo, da dajo liku neko obliko in jo podajo skozi kolikor toliko sprejemljivo zgodbo kot tale mess. Lahko si pogledaš na streamu kako sem UŽIVAL ko sem igral z Jackiejem ... lik je razvit, podaja se neka zgodba za njim, umeščen je v prostor. Tudi če je nobody .. ima zgodovino, ima zgodbo ... in na tak način se te dotakne. 

Na streamu sem dobil to realizacijo ko so mi gledalci govorili, da igram preveč agresivno ... ampak se mi je zdelo da je tak V-jev pristop. Šele takrat sem se zares zavedel da nimam pojma kdo ali kaj V je, kakšen naj bi bil njegov pristop. In menim da je to neopravičljivi fail - da ne poznam glavnega protagonista, da nisem "invested" v njegovo zgodbo. 

Mislim nobody.. tip je prazen list, ti ga moras zapolnit ne pa da igras, isces neko vlogo.. 

 

Ma ja glej, sej ni neki ful vrhunsko ima tudi dosti tezav.. sam jebiga.. jaz na to gledam kot na neko beta igrco.. ko gta, ki bodo nekoc narefili online in je vsmerjena bolj na rpg open world lootanje.. zgodba je uno stories fron NC.. kot uni filem Sin City.. sam, da je tle nek main story ki ni za smeti.. pol itak so dolocene scene krneki..

 

Ne vem uno ko grejo resevat uno picko, ki si omenil.. pa pol imas se side quest naprej.. ne morem konkretno ampak tko.. folk si mislu eno pol pa se obrne cist drugace, tko bolj zivljensko.. sicer pa itak jo rabi za dobit infote, zato jo gre resevat.. ne ker mu je simpaticna

 

Pa cel kup takih for, ni neki banalna wanna be special pravljica.. mislun sej ima tudi neke fore sam je bolj uno neka mature triller kriminal sf scena.. 

 

 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 3 urami:

Šele takrat sem se zares zavedel da nimam pojma kdo ali kaj V je, kakšen naj bi bil njegov pristop. In menim da je to neopravičljivi fail - da ne poznam glavnega protagonista, da nisem "invested" v njegovo zgodbo. 

Mislim da eni enostavno potrebujete pomožna koleščka da vas vodijo v zgodbi ker je drugače vse prevec zahtevno. Na stran pa mal collectibles po mapi in wau imamo open world al kaj. Ne štekaš da kot RPG ti določiš kdo je V in ima namerno vague backstory ki ga lahko dobesedno sam zapolniš in si namisliš ko igraš igro. Med pogovori začneš o svoji preteklosti itd. Ti character creator ni dal dovolj velik hint da si main protagonist TI? Mogoče ti pač ta kompleksnost ne ustreza in imaš raje igre ki te bolj vodijo. Isto nekateri ne marajo takšnih serij iz teh razlogov kot Westworld.

Povezava do prispevka

Ne da se mi sicer pisat nekih traktatov dokler ne obrnem, sam je res vrhunska zgodba. Pač vseen gre za špil, ki je zlo očitno baziran na Pen and Paper RPGju, zlo je Lore heavy, side questi so vinjetni, immersion v te mikro do makro zgodbice je pa neverjeten, vse kar špil popuši na tem jankinessu, nedodelanosti (in špil je res ful flawed, se strinjam z Bitsujem skor do pike), men osebno reš s sidequesti, prav žal mi je da je main quest tok kratek, ker jst sm v tem času igral mogoče 10 ur main questa pa zgleda da sm kr več kot pol igral. 

 

V nima osebnosti, ker je v Pen and Paper RPGjih važn, da igralec da del svoje osebnosti notr in ja pač kle špil popuši, ker so zlo očitno rezal vso to izbiro iz špila. Backgroundi so irelevantni, s svojim ozadjem, al pa statsi ne moreš reševat težav. Jst sm kle pričakoval neki na nivoju Fallout 2, dobil smo pa neki na nivoju Mass Effecta. Špil je slab v tem, vse zgodbice so premočrtne in to je še bolj jarring, ker je res gameplay skor near perfect. Svetlobna leta bolši kot gameplay looter shooterjev (ala Borderlands, ne vem Destiny nism igral, da se ne bo kdo vtikal :D). Vsak quest lahk rešiš na vsaj 3 do 4 različne načine (brute force, hekanje, stealth, combo). Res maš un feeling, da če ti kej ne paše pač nekomu pošlješ metek v čelo in je zadeva rešena. Fixerji so hudi, vsi quest chaini so hudi. To tko zveni samoumevno, sam drugi špili tega nimajo! To je shit, ki ga pogrešam v Skyrimih in ostalih RPGjih, to je shit, pač v tem oziru je to res taka bomba od špila.

 

Po drugi strani pa maš ves čas feeling, da je rezano levo in desno, da so pač ujeli ta nek arbitraren rok. Mesto je čudovito, žareče, res un feeling sfukane metropole, obenem je pa res, da je vse skupi mrtvo, npcji so vsi zbugani, dostkrat če slišjo en strel 200 npcjev ždi z glavo med rokami, izven questov nikol nimaš feelinga, da je karkoli dinamično, sam te mikro instance. Hvala kurcu, da vse tok dobr zgleda pa da je res miljon teh mikro eventov (ala NPCD eventki), da maš kej za počet, ker pač vožnja je res unejoyable.

 

Bom še kej napisu konc tedna, ko bom konc z main storyem, zdej morm še stranske chaine končat, ker sem mega investan. Ampak kot combo špila s fantastično zgodbo in res res dobrim gameplayom je Cyberpunk deliveral. Je pa žal, in to pravim, kot človek, ki mu je igra res res všeč, na velik področjih veliko razočaranje, kok veliko je pa pač odvisno od tega, kok si neki pričakoval od špila pa zakaj. Men je deliveral točno to kar sem hotel, bi pa tud jst hotel, da bi bil bolj ambiciozen, da bi si upal več, da bi blo več izbire, če bi blo še to... pol bi bil res flawless, tko pa je kar je. Odličen špil, verjetno top 3 špil leta, ki pa bo rabu verjetno eno nadaljevanje, da bo postal res to kar bi mogu bit že v osnovi. Več pa sej pravm, ko končam main quest.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

zdej sm nabavil double jump in sm ene 4 ure sam plezal po mestu, faaaaak SI TI JA NOR kam vse se da splezat z mal potrpljenja. sm mislu da bo zadeva bolj omejena z invisible walls, ampak dejansko je vecina stvari oprijemljivih, tko da lahko po klimah robovih itd vaultas in skaces in splezas

 

dam v spoiler da ne zavzame pol ekrana pa mogoce tut kdo slike mesta jemlje kot spoiler

 

Spoiler

9aBP0vU.jpg

 

kVBNFXl.jpg

 

LQ3q7xA.jpg

 

BVIIzjz.jpg

 

kle pr zadnji sliki se dejansko furam po mestu na strehi tega vlakca (igralni lik izklopljen v photo modeu), ki se fura na tirnicah visoko nad ulcami :avadodo:

 

dejansko ta vlakec ni enka kulisa izven igralcevega dosega ampak lahko stojis gor in te pelje okol, bolnica :avadodo:

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 3 minutami:

slike mesta

 

So pa žal vsa stanovanja full neživljenjska in vzamejo tisti občutek pristnosti :( Vsako okno, ki ga zoomiraš je praktično isto in ni nobenega dogajanja (življenja) po stanovanjih, da bi v miru opazoval dnevno življenje prebivalcev mesta. Mogoče pa sem samo pričakoval preveč...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...