Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 15 minutami:

ne pride iz zida. :D

 

Vidiš jaz pa sprva sploh nisem pomislil na besedo zid in iz zida :D Šele zdaj, ko si ti omenil.

 

Btw danes sem spet igral par urc. V glavnem postranske zadeve, samo eno glavno misijo. Meni se zdi levelanje kar počasno. Cel kup stranskih zadev za kak level. Zdaj sem 20/25... nekaj takega (street kako piko več). Kako je s temi prekletimi orožji? Že par dni imam vse isto. Nič kaj boljšega menda ne dobim. Par krat sem pobral nekaj rumenega, pa potem sploh ni rumeno v mojem inventarju (se mi zdi, da postalo modro). Tisto ko tekmuješ v streljanju tarč (plakatov) in zmagaš...bi tudi naj blo rumeno pa sploh ni. Ve kdo zakaj?

 

Pucam v glavnem low in moderate danger misije, ker sploh nisem nabildan nekaj. Dobrega geara (obleke) sploh nimam, par nekih niti ne dobrih zadev pa ne morem niti gor dat. Včeraj in danes sem spucal cel kup teh side misij in questov pa nič res dobrega. Vse nekaj 30-60 armour... Sem jaz kaj spregledal?

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Vidiš jaz pa sprva sploh nisem pomislil na besedo zid in iz zida :D Šele zdaj, ko si ti omenil.

 

Btw danes sem spet igral par urc. V glavnem postranske zadeve, samo eno glavno misijo. Meni se zdi levelanje kar počasno. Cel kup stranskih zadev za kak level. Zdaj sem 20/25... nekaj takega (street kako piko več). Kako je s temi prekletimi orožji? Že par dni imam vse isto. Nič kaj boljšega menda ne dobim. Par krat sem pobral nekaj rumenega, pa potem sploh ni rumeno v mojem inventarju (se mi zdi, da postalo modro). Tisto ko tekmuješ v streljanju tarč (plakatov) in zmagaš...bi tudi naj blo rumeno pa sploh ni. Ve kdo zakaj?

 

Pucam v glavnem low in moderate danger misije, ker sploh nisem nabildan nekaj. Dobrega geara (obleke) sploh nimam, par nekih niti ne dobrih zadev pa ne morem niti gor dat. Včeraj in danes sem spucal cel kup teh side misij in questov pa nič res dobrega. Vse nekaj 30-60 armour... Sem jaz kaj spregledal?

 

 

Jst sm 25/50 :D Pa ful legendov mam, ne vem jst sm ves čas mel velik višji level. Drugač najboljša orožja dobivaš med main questom, tko da imo pač deli main, k je itak lahek, če maš probleme z misijami pač mal prilagodi pristop, na začetni coni itak ni neki dobrih orožij. Bol k greš dol, bolša orožja so... sploh pa pač zgleda maš nek gimpan build, ker bi mogu dobesedno vse klat, verjetno si mal randomly daju skille :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 12 minutami:

Drugač najboljša orožja dobivaš med main questom, tko da imo pač deli main, k je itak lahek, če maš probleme z misijami pač mal prilagodi pristop, na začetni coni itak ni neki dobrih orožij. Bol k greš dol, bolša orožja so... sploh pa pač zgleda maš nek gimpan build, ker bi mogu dobesedno vse klat, verjetno si mal randomly daju skille :D

 

Saj čudno mi je, da legendary pol ni v inventarju, kot ona puška, ki sem jo dobil za nagrado. Upam, da me spet ne jebe kak bug kot on zalezovalec Dum Dum na začetku :D Ja saj sem si mislil, da bom moral nadaljevati main za kaj konkretnejšega. Zadnja 2 dni sem se main malo izogibal, da vidim še druge zadeve in ker je Bitsurugi rekel, da ga je naenkrat presenetilo, ko je prišel do point of no return. Bom jutri malo main nadaljeval in se malo poigral s cyberware pri kakem "zdravniku", ker sem zdaj s stranskimi ene $80.000 nafarmal pa da kupim nekaj.

 

Skile mam hacking 12, crafting 10... ono pa 8 in manj. Bom jutri malo po-screenšotal :)

 

Kaj res kupujete? Do avtov mi sploh ni. Cyberware ali orožje?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ne vem jst mam ful keša, avtov ne kupujem, glavno je double jump upgrejd, pa recimo razen armor lahko hitr nalevelas. Drugač verjetno nisi dobival orožij, ampak kakšne mode al pa kej? Legend orožja so early dost redka. Tud una pištola k jo dobiš za nagrado je mislim da nek random epic. Pejt v inventorij, backpack pa sortiri ALL po rarityu in boš vidu kaj si dejansko dubu da je legend.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

Ne vem jst mam ful keša, avtov ne kupujem, glavno je double jump upgrejd, pa recimo razen armor lahko hitr nalevelas. Drugač verjetno nisi dobival orožij, ampak kakšne mode al pa kej? Legend orožja so early dost redka. Tud una pištola k jo dobiš za nagrado je mislim da nek random epic. Pejt v inventorij, backpack pa sortiri ALL po rarityu in boš vidu kaj si dejansko dubu da je legend.

 

Tnx, preverim jutri te zadeve in poročam. Double jump vem, da ziher nimam, bom kupil.

 

AMF dobro, da si me spomnil. Cipe si tudi še nisem privoščil :D

Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

 

  Skrij vsebine

pr men dum dum takoj umre, ima kak comeback? :D
 

 

 

Da !

 

Ampak

 

tomazek reče pred 1 uro:

Mene je povsod sledil, sem dal screenshote sem. V glavnih, v stranskih misijah... na vsakem koraku mi je bil za petami. Sem moral reloadat daleč nazaj in vse še enkrat it, da je izginil.

 

z najnovejšim patchom, ki je med drugim ''popravil'' prav ta bug so ga tako močno izbrisali, da ti zjebe celo serijo kasnejših Johnny questov  !  Ta novi bug je na vseh platformah in ti posledično tudi prepreči enega izmed morebitnih koncev :no:

 

Nalaganje prejšnjih sejvov tudi ne pride v poštev saj je ključna odločitev že na samem začetku igre.

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Originalni post o poteku izdelave igre je bil izbrisan, na srečo so že izumili screenshote ;)

 

https://imgur.com/a/QkSvhfk

 

Tbh ne vem, če bi temu verjel ali ne... da je na koncu 400 - 500 ljudi delalo na tem špilu? Če je res, se je očitno potrdil pregovor "too many cooks spoil the broth" :hmm:

 

Drugače sem se pa včeraj malo hahljal temu seznamu videov z bugi in reakcijami... ne hejtam špila, samo dodajam, če kdo rabi malo smeha :)

 

Cyberpunk WTF moments playlist

 

Edit: @nekdo Te povsem razumem; meni se isto dogaja pri nekaterih špilih, ki jih igram na redni osnovi, recimo Space Engineers. Pač kompilacija nevemkolikih različnih igralcev, ki so naleteli na (in posneli) le en bug v špilu ter ga poslali temu tipu, ki jih je pol vse združil; pol pa zgleda, kot da jih ima folk skoss, kar ziher tudi ni res.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

@Ezoterik in ostali evo to sem mislil včeraj glede orožja. A ne bi rabilo biti to orožje potem legendary, ker je rumeno označeno (pri ostalih se barve ujemajo, ko leži in, ko poberem)? Tukaj pa je oznaka rumena, desno pa se vidi, da bo to le še eno rare orožje. Že večkrat sem tako videl rumeno oznako, ki potem to ni bilo. Nimam enega samega kosa orožja ali opreme legendary rumene (imam pa neke crafting komponente).

 

21429975_Posnetekzaslona(31).thumb.png.8a880a1c21b144f76f3f040481326dd6.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...