Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 12 minutami:

Angry Joe je cringy zabaven in vedno dobronameren, tudi pove kar misli, brez nekih zadržkov. Zelo subjektiven in nikoli žaljiv ali pokroviteljski, kot nekateri v tej temi.

Ampak ja, njega pogledam zaradi zabave, niti ne zaradi informacij.

 

wat :O

 

Pač očitno res živimo v povsem drugih mehurčkih :D

Povezava do prispevka

Že dolgo časa se vidi, da Joe čaka, da se reddit/playerbase izjasni o mnenju o igri/filmu/seriji nato on izda video, ki povzame večinsko mnenje, pač ''like'' fodder.

 

Ne vem, če je celo po mescu dni od izida sploh uspel izdat CP77 review, ampak tudi če ga ni, se že točno ve kaj bo rekel. Tudi sicer dosti stvari on sploh ne preigra. Nekaj časa nazaj je kurcal ravno CP77 glede bugov, pol pa je nekaj loadal svoj save in se je vidlo, da ima celih OSEM ur played... ko je večina ljudi že končala vse skupaj s sidequesti :huh:

 

Ima pa dobre sketche s ta malim, pač za se nasmejat, nikakor pa da bi njegovo mnenje vzel resno...  greš na reddit in poskrolaš prvih 20-30 postov, tako mnenje ima nato on.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

ACG je meni najbolj dolgočasen. Špile ocenjuje kokr sem jaz kontrolno dijakom v gimnaziji :D

 

no saj ravno to je meni všeč, ker ima neko konsistenco, neko strukturo. prav vidiš, da se je tip pripravil na review in ne nekaj na random rambla oz. ranta ala worthabuy :wacko:. pa njegov over the top humor mi tudi sede :D

Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 5. 1. 2021 at 23:26:

pred vhodom v konjzolec sta napisana dva yt kanala, za katere se lahko fukne foromaša na cesto, wab in angryjoe

Gatsu reče Dne, 6. 1. 2021 at 8:20:

Ma dobr Angry Joe je vsaj zabaven včasih. WAB je pa res čisti trash.

Zorz reče Dne, 6. 1. 2021 at 18:43:

prav vidiš, da se je tip pripravil na review in ne nekaj na random rambla oz. ranta ala worthabuy :wacko:

 

Saj nočem neki teme smetit z offtopici, samo ko ste se že ravno razpisali o YT reviewerjih, bi - kot nekdo, ki občasno tudi pogleda kak WAB review - malo pokomentiral ta sentiment.

 

Ajde, saj ne rečem, da tip kdaj ne sfali splošnega prepričanja ali klati neumnosti; se mi pa zdi, da je to tudi eden izmed faktorjev, zakaj ga kljub temu gleda razmeroma veliko ljudi - ker pač tudi razmeroma veliko ljudi ne deli splošnega prepričanja in se pol lahko strinjajo z njim, pa ker enim pač sede tak stil reviewanja. To se med drugim tudi kaže v zgornjih razlikah v mnenju okoli Angry Joe-ja.

 

Ne bom zdaj na široko pisal o tem; tukaj bom le pustil njegova zadnja dva opisa špilov - zadnjega decemberskega ter prvega januarskega (tudi obetavna špila), ki se mi osebno zdita čisto solidna, brez nekih smeti in pretiranega ramblanja.

 

Basicly, če je v preteklosti v katerem svojem reviewu špila povedal nekaj, kar vam ni bilo všeč, to še ne pomeni, da so vsi njegovi opisi takšni in da je zaradi tega vedno slab. Jaz ga pač včasih pogledam, ker sem se parkrat strinjal z njegovim mnenjem in se mi zdi un njegov zvonec smešen, za si ustvarit lastno mnenje pa špile najraje preigram sam.

Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 29 minutami:

Basicly, če je v preteklosti v katerem svojem reviewu špila povedal nekaj, kar vam ni bilo všeč, to še ne pomeni, da so vsi njegovi opisi takšni in da je zaradi tega vedno slab. Jaz ga pač včasih pogledam, ker sem se parkrat strinjal z njegovim mnenjem in se mi zdi un njegov zvonec smešen, za si ustvarit lastno mnenje pa špile najraje preigram sam.

 

Ful ni tematika, ki bi se mi jo dalo in depth analizirat, ampak bom samo jedernato odgovoril, ki sem lih bil pocitiran

 

Nikoli še nisem maral ali ne-maral rivjujerja na podlagi sovpadanja njegovega mnenja z mojim. So taki, ki jih zelo cenim, čeprav dissajo igrice, ki so mi všeč, in taki, ki so mi kreteni, četudi praisajo igrice, ki so mi všeč. Mn3nje o random rivjujerju si ustvarim na podlagi, ma kaj se bom ponavljal, sem točno to že napisal v točno tem topicu in o točno tem modelu, pa si takrat samo užaljeno stisnil minus, namesto da bi odgovoril, tako da why even bother :rolleyes:

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 urami:

Mn3nje o random rivjujerju si ustvarim na podlagi, ma kaj se bom ponavljal, sem točno to že napisal v točno tem topicu in o točno tem modelu, pa si takrat samo užaljeno stisnil minus, namesto da bi odgovoril, tako da why even bother :rolleyes:

 

"Užaljeno" sem ti stisnil minus oz. "nekul", ker se mi zdi nekul, da nekoga označuješ za kretena, ker so mu všeč zadeve, ki tebi niso. Basicly sem glede na napisano v povezavi po tvojem kreten, ker občasno pogledam kak njegov review špila, saj se tebi zdi tip kreten in pol blanket označiš za "sokretene" vse, ki jim je njegov stil všeč, vključno z mano. Jaz sem si takrat tudi mislil why even bother :rolleyes: in zgolj kliknil na ikonico.

 

Slinch reče Dne, 16. 12. 2020 at 11:05:

Pac treba je stekat vzrok-posledica razmerje, model ni debil ker mu x igrica ni vsec, je pa velika verjetnost, da mu x igrica ni vsec, ker je debil.

 

Če komu recimo Cyberpunk 2077 ni všeč, zaradi tega še ni debil, mu/ji pa Cyberpunk 2077 zelo verjetno ni všeč zato, ker je ta oseba debil. Tako da ja, why even bother indeed.

 

Sori za offtopic, i'll see myself out.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

@Tom7i WAB mi ni všeč zato, ker je nekonsistenten v svojih merilih. saj od začetka sem ga spremljal, ampak ko enkrat dissa igro zaradi določenih zadev (v nekem trenutku so ga full triggal "perki" denimo), čez kakšnega pol leta pa so perki kar naenkrat nekaj najboljšega na svetu, ti ne ostane drugega, kot da zgolj zavijaš z očmi. druga oblika tega je, da pri določeni igri hvali nekaj, kar je pri kakšni drugi pljuval.

 

To nima nobene veze s tem, ali je spljuval kakšno meni ljubo igro ali ne. Tip pač izpade hipokrit z bipolarno motnjo, ki v svoje rivjuje uloži bolj malo truda (random rantanje, nobene strukture, ...) in tako izgubi vsakršno kredibilnost.

 

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 urami:

Nikoli še nisem maral ali ne-maral rivjujerja na podlagi sovpadanja njegovega mnenja z mojim

 

Tom7i reče pred 17 urami:

nekul, da nekoga označuješ za kretena, ker so mu všeč zadeve, ki tebi niso.

 

mislim, a prosimo rtv, da ti poenostavi?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...