Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 13 minutami:

@Slinch vsaj do konca poglej.

 

Finalne minute so res boleč in odkrit povzetek vsega skupaj.

Kaj dela hype mašina :hmm: :mellow:

 

Zadnjih 30 sekund je pa umor :avadodo: Ne morem se nehat smejat :D

 

saj sem poglejal do konca, kot pravim, clipi so carski, samo sporočilo mi ga faila, jebiga

 

 

Povezava do prispevka

A ta tema je še zmeraj ista od izzida. :)

 

OK

 

Tako kot jim je ratalo marketing za prodajo, je ratal hejterjem marketing za anti prodajo igre. V vseh teh videih se pojavljajo izseki iz bete in to eni in isti.

 

- špil je bugast

- nič več, kot marsikater huge open world kompleksen špil ob izzidu

- 4 patchi v 14ih dneh

- refoundirali so igro

- ni zaščite na pcju

 

Najbolj mi je cool pa to, da so igro izdali na vseh platformah. Pač dali so jo ven. Lahko bi še čakali, kake par mesecev in tako kot rockstar, najprej izdali za PS3, potem čez 1 leto za PS4, potem čez eno leto za PC itd....

Izdali so jo med corono, ko je bil folk doma, obupan od zapiranja v hiši, obupan zaradi dragih grafičnih kartic, obupan zaradi nedobave PS5...

 

Zame so heroji! No matter what. Je pa res, da jest po naravi nisem hejter, ok razen ko sem pjan :)

  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Dynamic reče pred 2 minutama:

Dobro slinch, tudi meni je drugace spil dober in sem uzival, ga kar dobro fanboyam.. ampak tist tvoj post prej je pa res skregan z realnostjo

 

Zgleda si ze zacel gledat z hejtanjem in potem samo iskat kar ti ni kul

 

what lol

 

težko bi začel glejat s hejtanjem, če ne vem kdo je model in mi je hkrati carsko glejat cyberpunk glitche

 

mogoče preberi kaj sem napisal, zakaj mi ni kul

 

al pa ki tako rad argumentiraš in to povej kaj je skregano z realnostjo,  bi se rad malo združil z njo in to

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

je to kak taunt al je zares proper videjo? :D

 

ker runtime mi je ošeč, pa glas/govor modelke je tudi kul

 

zakaj bi bil taunt?

 

jaz od nje se nisem gledal slabega videa, RE videi so res cista uzivancija za poslusanje in obujanje spominov

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Knjigo idite rajši prebrat (Neuromancer, William Gibson, 1984). 

 

poslušam audiobook na poti na šiht že ene dva tedna, od začetka me ni neki potegnilo, po par urah pa kar zadogajalo

 

sem pa poglejal tuji johnny mnemonic takrat ko si ga hypal, pa sem razmišljal da bi ti poslal kakšno vrečko z drekom na dom :D

Povezava do prispevka

 

Slinch reče pred 2 minutama:

 

what lol

 

težko bi začel glejat s hejtanjem, če ne vem kdo je model in mi je hkrati carsko glejat cyberpunk glitche

 

mogoče preberi kaj sem napisal, zakaj mi ni kul

 

al pa ki tako rad argumentiraš in to povej kaj je skregano z realnostjo,  bi se rad malo združil z njo in to

 

Ma ne sej je kul ne maram se neki kregat in pregovarjat, sam nevem no..

 

Pomoje nisem edini da si mi izpadu mal.. nevem.. kot da vidis realnost mal izkrivljeno.. pol tistga kar si napisu se pomoje v videu sploh ne zgodi lol

 

Mal pretiravam ampak dobr

uredilo bitje Dynamic
Povezava do prispevka
gojc reče pred 2 urama:

Ta igra je tak polom, da je Crowbcat znova vstal od mrtvih :D

 

Fakin mojstrovina :avadodo:

A veš tist občutek ko ma Lego City boljši AI kot špil v 2020 s $313m proračuna. 

 

 

 

 

uredilo bitje Butl1
Povezava do prispevka
atomic reče pred 18 minutami:

A ta tema je še zmeraj ista od izzida. :)

 

OK

 

Tako kot jim je ratalo marketing za prodajo, je ratal hejterjem marketing za anti prodajo igre. V vseh teh videih se pojavljajo izseki iz bete in to eni in isti.

 

- špil je bugast

- nič več, kot marsikater huge open world kompleksen špil ob izzidu

- 4 patchi v 14ih dneh

- refoundirali so igro

- ni zaščite na pcju

 

Najbolj mi je cool pa to, da so igro izdali na vseh platformah. Pač dali so jo ven. Lahko bi še čakali, kake par mesecev in tako kot rockstar, najprej izdali za PS3, potem čez 1 leto za PS4, potem čez eno leto za PC itd....

Izdali so jo med corono, ko je bil folk doma, obupan od zapiranja v hiši, obupan zaradi dragih grafičnih kartic, obupan zaradi nedobave PS5...

 

Zame so heroji! No matter what. Je pa res, da jest po naravi nisem hejter, ok razen ko sem pjan :)

 

Bethesta spili, ki so standard za buggaste release ne releasajo takega buggy sranja (ok, pozabil ze kaksen je bil Fallout 76 ob releasu, mislim da je blo tud kar porazno).

Pa nic niso izdali na vseh platformah, na ps5 in xbox series x/s dela zgolj in samo zato ker so konzole backwards compatible za razliko od prejsnje generacije, niso naredili popolnoma nic glede optimizacije oz izboljsav na novem genu (to je planirano cca 1 leto po originalnem releasu - glej no glej, popolnoma isto kot za GTA 5), za last gen pa vec kot ocitno bolje da sploh ne bi, glede na to da je faking Sony dajal refunde ki jih publicly daje ponavadi ravno 0x na generacijo.

Ne nabijat o coroni, game je bil v developmentu 8 let, release date aprila 2020 - se pravi bi moral bit game originalno wrapped and ready to ship preden je virus zacel razsajat po Evropi, ni imelo cisto nobenega vpliva da so takrat prestavili, ker stvari so sle hudo narobe ze kar konkretno pred tem.

Heroji lol, take blamaze so vredne obsojanja, se posebej ker izhajajo iz pohlepa pa izkoriscanja ljudi.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 28 minutami:

 

poslušam audiobook na poti na šiht že ene dva tedna, od začetka me ni neki potegnilo, po par urah pa kar zadogajalo

 

sem pa poglejal tuji johnny mnemonic takrat ko si ga hypal, pa sem razmišljal da bi ti poslal kakšno vrečko z drekom na dom :D


Mnemonic je en tak hecn filmski odklop, vem. Nisem ga sicer hajpal, ampak nekaj dobrih momentov vseeno ima. Al pa rajši knjigo preberi. Je boljša kot fil3m.   :) 

Povezava do prispevka

Atomic pa Slinch mal prevec fanboyata. Spil je res katastrofa. 

 

@Slinch nevem ce si dojel point videa glede na tvoj prvi reply. Sej point ni pokazat vse buge, ampak dat konkretne primere očitnih laži, in primerjat CP z lego faking igrico. 

 

Cd poops red je več kot očitno failal na celi črti, in za to ni opravičila. Res upam da folk ne pozab to ob najavi naslednjega witcherja. 

 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 8 minutami:

 

Bethesta spili, ki so standard za buggaste release ne releasajo takega buggy sranja (ok, pozabil ze kaksen je bil Fallout 76 ob releasu, mislim da je blo tud kar porazno).

Pa nic niso izdali na vseh platformah, na ps5 in xbox series x/s dela zgolj in samo zato ker so konzole backwards compatible za razliko od prejsnje generacije, niso naredili popolnoma nic glede optimizacije oz izboljsav na novem genu (to je planirano cca 1 leto po originalnem releasu - glej no glej, popolnoma isto kot za GTA 5), za last gen pa vec kot ocitno bolje da sploh ne bi, glede na to da je faking Sony dajal refunde ki jih publicly daje ponavadi ravno 0x na generacijo.

Ne nabijat o coroni, game je bil v developmentu 8 let, release date aprila 2020 - se pravi bi moral bit game originalno wrapped and ready to ship preden je virus zacel razsajat po Evropi, ni imelo cisto nobenega vpliva da so takrat prestavili, ker stvari so sle hudo narobe ze kar konkretno pred tem.

Heroji lol, take blamaze so vredne obsojanja, se posebej ker izhajajo iz pohlepa pa izkoriscanja ljudi.

 

What? A korono smo dobili v evropi šele po Aprilu? Al smo mel že pred aprilom največji lockdown.

Tudi ne vem, kaj govoriš, da niso igre boljše na PS5. Mislim izokoristi dobesedno vse. CPU, GPU in DISK. Sicer ne v taki obliku, kot bi si želeli pa vendar imamo višjo resolucijo, boljši framerate, boljšo grafiko in večjo gostoto folka.

Igro najavljena in, dajo delajo ni isto veš. Igro so začeli delati šele po drugem dodadku withcerja. Al ti res misliš, da je ekipa poljaokv ob Witcherju začela delat še Cyberpunk? Igro so delali 4 leta. Se pravi leto manj, kot GTA 5.

 

Tko praktično vse kar si napisal je bullshit.

 

 

Folk je pričakoval, da bo to GTA. Ja lej pač je to RPG, če bi bil GTA bi morali umakniti ven vse skill treeje, vse upgrajde telesa, vsa orožja, vse upgrejde za orožja, potem pa bi verjetno ostalo več časa za poliranje nečesa novega. 

Ni to witcher 4, kjer imaš podlago že narejeno. To je popolnoma nov huge špil, v 4ih letih.

 

Heroji!

Povezava do prispevka

Ma kaj vi to neki sanjate no? Kak naslednji Witcher in pozabljanje? 98% folka, ki je kupilo igro boli kurac za vse te drame, ki jih tle not neprestano pogrevate in prežvekujete. Večino folka boli kurac, oz nima pojma o crunchu, prestavljanju datuma izida, quality control, bugih etc. Dejte bit resni no lol.

Tipi so kljub vsemu govnu spet podrli rekorde in naslednji njihov game bo doživel isto.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

Atomic pa Slinch mal prevec fanboyata. Spil je res katastrofa. 

 

@Slinch nevem ce si dojel point videa glede na tvoj prvi reply. Sej point ni pokazat vse buge, ampak dat konkretne primere očitnih laži, in primerjat CP z lego faking igrico. 

 

Cd poops red je več kot očitno failal na celi črti, in za to ni opravičila. Res upam da folk ne pozab to ob najavi naslednjega witcherja. 

 

Špil mi je dober. Sem fanboy. Kot sem omenil, ne strljam civilistov, ne tepem folka v invalidskih vozičkih... In uživam v igri. Vzdujše v underground klubih mi je fenomenalno.

 

Kar se pa tiče nadaljevanje Witcherja. Pa vem, da bo dober. Da bo top. Že sam Geralt je tak lik, da ženi oprostiš, če te z njim prevara. To pač marsikater špil nima...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Špil mi je dober. Sem fanboy. Kot sem omenil, ne strljam civilistov, ne tepem folka v invalidskih vozičkih... In uživam v igri. Vzdujše v underground klubih mi je fenomenalno.

 

Kar se pa tiče nadaljevanje Witcherja. Pa vem, da bo dober. Da bo top. Že sam Geralt je tak lik, da ženi oprostiš, če te z njim prevara. To pač marsikater špil nima...

 

Glej sej men je spil tud ok, ceprov sem ga dal na pavzo do ps5 patcha ker ne prenesem da mi kreshne vsake 45 min, sam fuck model ne morš bit tok slep da ne vids kako se ti je ena firma lagala v obraz par let, ti obljubljala najboljši open world rpg, dobil si pa spil k nima featurjev ki so ga mele Lego igrice izpred 10+ let. Ffs no. A Janšo tud volis ko so volitve?

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

 

Gkej sej men je spik tud ok, ceprov sem ga dal na pavzo do ps5 patcha ker ne orenesem da mi kreshne vsake 45 min, sam fuck model ne mirs bit tok slep da ne vids kako se ti je ena firma lagala v obraz par let, ti obljubljala najboljši open world rpg, dobil si pa spil k nima featurjev ki so ga mele Lego igrica izpred 10+ let. Ffs no. A Janšo tud volis ko so volitve?

Aja sorry. Jest res ne gledam nekih enournih videjev in konferenc iger. Tko da res ne vem, kaj so obljublali. Jest sem pogledal trailer, vidu sem Keanota, TOP musko in night city nočno življenje. To mi je bilo res top in to sem dobil.

 

Zdej to, kaj ima lego in kaj nima CP, je pa pač jebemu mater. Sem prepičan, da ima Lego marsikaj, kar neka druga AAA igra nima. Recimo GTA 5, je direktno nadaljevanje GTA 4. Se pravi ista firma, ista ekipa, ista igra bla bla... In je ogromno stvari, katerih GTA 5 in jih je GTA 4 imela.

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

 

What? A korono smo dobili v evropi šele po Aprilu? Al smo mel že pred aprilom največji lockdown.

Tudi ne vem, kaj govoriš, da niso igre boljše na PS5. Mislim izokoristi dobesedno vse. CPU, GPU in DISK. Sicer ne v taki obliku, kot bi si želeli pa vendar imamo višjo resolucijo, boljši framerate, boljšo grafiko in večjo gostoto folka.

Igro najavljena in, dajo delajo ni isto veš. Igro so začeli delati šele po drugem dodadku withcerja. Al ti res misliš, da je ekipa poljaokv ob Witcherju začela delat še Cyberpunk? Igro so delali 4 leta. Se pravi leto manj, kot GTA 5.

 

Tko praktično vse kar si napisal je bullshit.

 

 

Folk je pričakoval, da bo to GTA. Ja lej pač je to RPG, če bi bil GTA bi morali umakniti ven vse skill treeje, vse upgrajde telesa, vsa orožja, vse upgrejde za orožja, potem pa bi verjetno ostalo več časa za poliranje nečesa novega. 

Ni to witcher 4, kjer imaš podlago že narejeno. To je popolnoma nov huge špil, v 4ih letih.

 

Heroji!

 

Ocitno nimas pojma kako izgleda releasanje gejma ampak tipicno, se posebej za fizicne release, je igra koncana 2 meseca prej da gre v tisk, certifikacije etc. se pravi bi mogla biti konec tam sredi februarja. Kjer je corona ravno malo zacela po Italiji strasit, to je bilo pa to od corone v Evropi. Ampak je itak moot point, delay so oznanili 16. Januarja 2020, ko je bil nek virus na kitajskem more or less meme, tako da ne nakladat.

Fino ce pozre vse available resource, ampak dejstvo ostaja da niso nic specificnega naredil za PS5 tko da je primerjava bebasta, GTA 5 na PS3 in PS4 je bila hudo drugacna izkusnja. No Cyberpunk je tudi, na new genu je buggy mess na old genu pa borderline neigralna.

Ocitno tudi o sami produkciji nimas pojma. Prvo kot prvo se ponavadi dela na vec projektih vzporedno in ne enega za drugim, in se samo maso resourcev shifta z projekta na projekt glede na prioriteto. Na Cyberpunku so sigurno delal ze od najave, najprej sicer designerji pa concept ljudje, ampak kasneje sigurno tudi ze par devov in artistov. Masa je verjetno shiftala po Witcherju, drzi, ampak na tisti tocki je sigurno bil ze kar precej globoko v procesu. Btw, Gwent je ven prisel predlani, tako da po tvoji logiki so delali samo 2 leti in ne 4. Also, Rockstar je dal Rdr ven 2010, se pravi so delal GTA5 3 leta dejansko, 1 leto manj kot Cyberpunk. No, ti se enkrat povem, ne deluje tako development v veliki firmi z vec IPji.

 

Ironicno se zelo trudi bit GTA pa tudi marketiran je bil tako, tko da se nekaj kurcit da ni GTA je malo smesno.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 20 minutami:

Atomic pa Slinch mal prevec fanboyata. Spil je res katastrofa. 

 

@Slinch nevem ce si dojel point videa glede na tvoj prvi reply. Sej point ni pokazat vse buge, ampak dat konkretne primere očitnih laži, in primerjat CP z lego faking igrico. 

 

Cd poops red je več kot očitno failal na celi črti, in za to ni opravičila. Res upam da folk ne pozab to ob najavi naslednjega witcherja. 

 

Ne vem al tako nerazumljivo pišem, al pa folk preprosto diss dissa interpretira kot fanboyevstvo. 

 

Video faila lih zato, ker izenačeno prikazuje kot laži najave, ki so očitne laži in najave, ki niti približno niso laži. Ker napačno kontekstualizira dogajanje skozi celoten proces razvoja. Ker namesto razumevanja in analiziranja nians vse skupaj zreducira na osnovnošolsko tauntanje.

 

Ker zavzame enako pozicijo do situacije, ko model dva meseca pred izidom izjavi "igrica carsko laufa" in do situacije, ko model na pitch meetingu pred osmimi leti izjavi "igrica bo takšna in takšna".

 

Ker ne šteka, da je eno laž, drugo pa koncept ideje.

 

Igra je nedokončana. Modeli niso lagali, ko so najavili "tole in tole bo v igrici". Takrat so popolnoma verjeli, planirali in pričakovali, da bo "tole in tole v igrici". Samo igrice niso dokončali. Laž je zavestno širjenje neresnice, tole je neizpolnitev obljub. Model ni leta 2012 stal na odru in si mislil "haha kako jih nategujem, sploh se jim sanja ne, da nič od tega ne bo res". Imeli so gnilo vodenje, ki ni znalo pravilno oceniti obsega projekta in so panično izdali nedokončan izdelek. Igrica je totalno polomljena, samo to ne pomeni, da so takrat lagali in kljub temu, da smo razočarani, smo lahko vseeno toliko racionalni, da razumemo vsaj tako sonovne principe.

 

Ful me preseneča, da je to tako high flying koncept, da ga tričetrt mnenjala ne šteka.

Povezava do prispevka

POmoje to da on predstavlja to kot lazi.. to je samo tvoja interpretacija prikazanega. Vse kar je tip naredu je pokazu kaj so obljubljal in kaj smo dobil.. Plus tudi dejanske lazi

 

Je pa tud res da niso pred izidom nic omenjali cesa ne bo v igri, se celo skrivali so z NDAjem in ne dovoljenjem prikaza gameplaya opisovalcev. Men je blo zlo ocitno toi prikazano.

 

Sej zato mi zgleda kot da gledamo razlicen video al kaj. Pac deluje kt da mal prevec fanboyas in ne vidis resnice ker si pac ze vnaprej preprican v svojo realnost

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 29 minutami:

Ma kaj vi to neki sanjate no? Kak naslednji Witcher in pozabljanje? 98% folka, ki je kupilo igro boli kurac za vse te drame, ki jih tle not neprestano pogrevate in prežvekujete. Večino folka boli kurac, oz nima pojma o crunchu, prestavljanju datuma izida, quality control, bugih etc. Dejte bit resni no lol.

Tipi so kljub vsemu govnu spet podrli rekorde in naslednji njihov game bo doživel isto.

KE KIT yet again saves the day with his superior intellect. Hvala Ke Kit, bravo. :avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...