Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Navedek

 

13 million copies
 
Share All sharing options for: Cyberpunk 2077 has sold more than 13 million copies, despite launch disaster and refunds. Cyberpunk 2077 has already sold more than 13 million copies since its launch two weeks ago, according to the parent company of developer CD Projekt Red.

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Izdali so jo med corono, ko je bil folk doma, obupan od zapiranja v hiši, obupan zaradi dragih grafičnih kartic, obupan zaradi nedobave PS5...

 

Zame so heroji! No matter what. Je pa res, da jest po naravi nisem hejter, ok razen ko sem pjan :)

Pomoje je velika razlika med heroji, ki so izdali med korono za obupan folk kakšnen The Last of Us 2 ali Ghost of Tsushima ter "heroji", ki so izdali nedokončan Cyberpunk 2077 ali klasičen cashgrab ala Super Mario 3D allstars.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 20 minutami:

Pomoje je velika razlika med heroji, ki so izdali med korono za obupan folk kakšnen The Last of Us 2 ali Ghost of Tsushima ter "heroji", ki so izdali nedokončan Cyberpunk 2077 ali klasičen cashgrab ala Super Mario 3D allstars.

 

vsak otrok ima svojega  heroja

 

meni nobena, s kirursko natancnostjo spisana zgodba, ne odtehta svobodnega skakanja po cyberpunk okolju in klanja z mantis blades

 

 

 

also, dragi dinamicni statik iz oddaljene galaksije, pocasi se bo treba odlocit, kateri account bos uporabljal

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 6 minutami:

Sicer lepo da uživaš, ampak jaz osebno iskreno ne razumem kako lahko, posebej po prej postanem videu, nekdo temu reče "dobra igra".

Ne gledam 1h videjev. Mal sem samo prelistal in se videl da tepe z bejzbolko avto, meče granate v vodo. Tega jest ne počnem in me ne zanima.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 15 minutami:

also, dragi dinamicni statik iz oddaljene galaksije, pocasi se bo treba odlocit, kateri account bos uporabljal

 

Nevem a misliš resno ali misliš bit smešen z to prežvečeno šalo.

 

EDIT: Nisem pomislil na tretjo opcijo. My bad.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Moram še sam dat roko k Atomicu. Uživam v špilu, ne gledam videov pred izdajo ne po izdaji. Pač sem se odločil da si špil nabavim, ni mi žal. Tisti ki iščete dlako v jajcu ok, meni dela BP, bugov ni, sesul se ni še nikoli. Opcij v špilu je nebroj. Kaj si pa xy folk misli o njem me pa boli katana. 

Povezava do prispevka
Dynamic reče pred 7 urami:

Pac deluje kt da mal prevec fanboyas in ne vidis resnice ker si pac ze vnaprej preprican v svojo realnost

 

Kjere resnice pa ne vidim? Kje fanboyam? A si poseben?

 

Mislim, malo že si, če ovržem tvojo tezo, še preden jo napišeš, pa jo vseeno napišeš 

 

Dynamic reče pred 7 urami:

to je samo tvoja interpretacija prikazanega

 

Slinch reče pred 9 urami:

Valda, ker ni dejanskega komentarja pač lahko vsak po svoje interpretira, samo uporablja pa prijeme, ki implicirajo točno to

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

Je pa res, da jest po naravi nisem hejter, ok razen ko sem pjan :)

 

Jaz sem včeraj bil kar nažgan, zato mi je jeza še bolj ven vdarila, ko sem gledal video :D

 

Jaz mislim, da jim enostavno noben ne bi smel oprostiti tega kar se je zgodilo iz čist preprostega razloga... če bomo kot potrošniki oprostili vse take napake, potem lahko pričakujemo, da bomo deležni še mnogo več takih zadev, saj bojo developerji imeli v mislih... "eh pa vržmo igrico ven, saj nam bojo itak oprostili, pa bomo potem malo pofiksali zadeve pa bo". Kot končni kupci, moramo vselej biti kritični - pa seveda ne samo pri igricah.

Povezava do prispevka

Ampak hkrati je treba prepoznati ambicioznost in mnogo nedvoumnih kvalitet. Sicer si bodo mislili, po analogiji, "eh te pa neomo delali nekih dobrih igric, če si tak pol spluvan, ker probavleš neke posebnega narejit, bomo rajši fuknoli ven še en copy/paste špil z manj bugi pa je" :D

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 12 minutami:

Ampak hkrati je treba prepoznati ambicioznost in mnogo nedvoumnih kvalitet. Sicer si bodo mislili, po analogiji, "eh te pa neomo delali nekih dobrih igric, če si tak pol spluvan, ker probavleš neke posebnega narejit, bomo rajši fuknoli ven še en copy/paste špil z manj bugi pa je" :D

 

Tocno to, stokrat raje mam buggast cyberpunk77 (ki ga bodo itak spolirali cez cas) kot pa se enega spidermana al pa kako podobno sranj

 

 

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 urami:

Ne gledam 1h videjev. Mal sem samo prelistal in se videl da tepe z bejzbolko avto, meče granate v vodo. Tega jest ne počnem in me ne zanima.

Mislim, super zate, resno, sam če so to stvari ki jih igra zlo očitno ne zna hendlat pol pač tega ne vključiš v igro.  Če bi naredili linearni RPG bi, po vašem pričanju, bila precej cool igra. Tko pa imaš kvazi open world sam delat se moraš da ga ni :D

Povezava do prispevka

Mah sej vsak prepozna, da je to bil ambiciozen projekt. Lah bi dali vun novega Witcherja in noben se nebi buno. Za pluvanje so si pa tak sami krivi, ker so zavoljo zaslužka med prazniki z lažmi in zavajanji prodali nedokončan špil in backlash je več kot opravičen. Stavim, da bi večina imela drugačno mnenje, če bi špil bil izdan pol leta ali leto dni kasneje. Tu noben faktor ni bil jokanje fenov glede deloyov, da izdajo špil ampak samo denar.

 

Sicer še vedno so meli uspešen izid in mogoče se bojo vprašali kot se dev-i kakšne fife ali pokemonov. Zakaj se sploh trudit, če folk kljub jokanjem in pluvanjem pokupi bilokaj damo ven.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

 

Jaz sem včeraj bil kar nažgan, zato mi je jeza še bolj ven vdarila, ko sem gledal video :D

 

Jaz mislim, da jim enostavno noben ne bi smel oprostiti tega kar se je zgodilo iz čist preprostega razloga... če bomo kot potrošniki oprostili vse take napake, potem lahko pričakujemo, da bomo deležni še mnogo več takih zadev, saj bojo developerji imeli v mislih... "eh pa vržmo igrico ven, saj nam bojo itak oprostili, pa bomo potem malo pofiksali zadeve pa bo". 

Kva mi je smesno 

 

lansk let so firme dobesedno cel let tekmovale kera bo vecji nateg releasala

 

Bolje pozno kot nikoli i guess

 

Also, nc ne bo lol

Povezava do prispevka
Navedek

. To kar ti tu zagovarjaš je tist slavni DayZ-jevski "its early access"

Modeli so mel dobesedno v storeu z caps locksi napisan da kupujes dayz izdelek v alfi in kot tak lahko pricakujes da bo zbugan af, posledicno je bil spil 17€ in ko je presel v stable 1.0 je sla cena na 40€.

 

Tle so slavni samo retardi ki tega niso prebral potem pa jokal nad bugi.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 5 urami:

Moram še sam dat roko k Atomicu. Uživam v špilu, ne gledam videov pred izdajo ne po izdaji. Pač sem se odločil da si špil nabavim, ni mi žal. Tisti ki iščete dlako v jajcu ok, meni dela BP, bugov ni, sesul se ni še nikoli. Opcij v špilu je nebroj. Kaj si pa xy folk misli o njem me pa boli katana. 

Oprostite kolega, sam tole pa ne verjamem :D

 

Drugac se pa strinjam.

Kdor je sledil novicam in se nahypal, nabavil spil za 70€, nato pa v casu lockdowna siciral spil ter obljube iz "tech demotov" in marketing videov, je kamot razocaran, da ni dobil kar je pricakoval.

 

Za mene, ko sem fliknil polovico zahtevane cene not na day 2 brez da bi se predhodno nahypal, nabil upanja na to da bo to spil stoletja in na koncu kljub pomanjkljivostim se vedno nasel bistvo iger: razvedrilo, v vsem tem, je pa zadeva OK.

Da bi dal polno ceno in mi spil izgledal na nivoju morrowinda na moji priljubljeni konzoli, bi pa tud sam rantal in pizdil.

Povezava do prispevka

Nah, naj raje porihtajo kar lahko, potem pa naj za naslednji Cyberpunk špil dajo 3rd person view

 

Bojim se, da če ne bojo izboljšali AI in nekaterih questov, bo Cyberpunk gladko manj priljubljen špil kukr Witcher3

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...