Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 33 minutami:

 

npr? Razen atomica, ki je napisal heroji, nimamo nobenega

 

tudi širše medmrežno nisem zasledil niti ene "way to go, cdpr"

 

pomoje malo pretiravaš, tako negativnega odziva (potrošniškega in poslovnega) ne pomnim, pa že en cajt igram igrice

 

Zadnji podoben outrage je bil pri Battlefront 2 zarad pay2win MTjev. 

Povezava do prispevka

Ma sej iskreno je precej bugov res iskanje jakca v dlaki, recimo loadanje LOD nekega npcja al pa nek drawing shit cez pol mape. 

Sam se vedno je kila nekih nenaloadanih animacij, prometa skozi stavbe, slabo postavljenih clip con, grozljiv ai, spawnanje policije sredi nicesar.. To ni lastgen only, si predstavljam?

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Ne vem, men se zdi da sm tle veliko sporočil prebral ki pravijo da "oni niso vidli nekih hudih bugov" kar je skor mal neverjetno. Ne bom jih pa iskal valda, tko da yieldam.

 

In to se vedno drzi v mojem primeru, je pa res, da mam cist svojo definicijo tega, kar mi pokvari igralno izkusnjo. Cyberpunk mam en ta isti save file prakticno od 0.00 verzije naprej, progressa mi ni nikoli zbrisalo/corruptalo, da bi mogu od zacetka zacet. To je za mene gamebreaking bug recimo. Vsega skupaj mi je igra 4x crashnila na namizje s Flatline errorjem, dvakrat od teh stirih primerov je bla krivda na moji strani, ker sem neki zajebal z modi, ostalih dvakrat nisem sel raziskovat, pa se je spil normalno zagnal po vsakem crashu, save fajl delal normalno, nicesar mi ni od progressa zbrisalo

 

Sem strasno alergicen, (as if no shit m8, kdo pa ni na to alergicen) da se mi progress defektira po parih vlozenih urah igranja. Skyrim mi je to delal skoraj na daily basisu, dokler ga niso popravili, pa se kak drug open world RPG. Ko sem prvic pognal CP sem si mislu evo stari, bugfest bonanza bo tole, bogve ce bos prisu cez prva dva questa brez da se ti sfuka save file, pa mi ga ni. S tistim "oni niso vidli nekih hudih bugov" - to so za mene, kot sem ze dejal, gamebreaking (ne immersion breaking, ampak gamebreaking, razlika je med tema dvema) hrosci, ki ti zjebejo izkusnjo totalno in moras dnevno na novo zacet z igranjem, al pa da je spil sproti tolk nasran s hrosci, da ti ne pusti it naprej. Sem mel tut takih primerov nekaj, ki sem jih resil po 15 sekundah ponovnega loada sejva izpred dveh minut nazaj. Stvari v stilu T-posinga NPCjev, ikone na radarju se rade zaglitchajo in floatajo okrog, kjer nebi smele, enkrat se mi je med double jumpanjem uspelo zatakniti v random siptarski zidarski oder na ulci, parkrat se je zjebala animacija mantis bladesov, kakih dvakrat mi je recimo uspelo tut to, da sem po pomoti dvakrat hitro pritisnil E, ko sem hackal v access point in je moj character ostal v tisti pozi, kjer si iz roke potegne kabl in ga vsteka v skatljo. Vse nasteto sem resil s ponovnim loadom sejva. Mam to navado, da stiskam F5 ko majmun vsakic, ko neki nardim. Ne samo v CPju ampak v vsakem spilu, tako da me to resuje

 

So bugi v spilu? Sigurno, da so. Je treba tovrstne napake od studija, kot je CDPR izpostavit, jih komentirat in bit upraviceno razpizdjen na njih, se posebej, ce si konzolas? Definitivno. Ne sme se takih stvari pomest pod preprogo in razvijalcu je treba dat vedet, da so zajebali na celi crti s konzolnim izidom in po moznosti se z marsicem drugim. Jih je treba kritizirat, ker so se lagali? Spet, definitivno. V mojem primeru, kot sem ze enkrat napisal - nisem tako zelo spremljal razvoja igre, kot so ga ostali, ki znajo ob dveh zjutri odrecitirat cel seznam stvari, za katere so se CDPR zlagali, da bodo v igri. Do izida nisem mel blage veze, kaj pricakovat. Vedel sem, da ga delajo CDPR in da bo verjetno zelo hud in tut dobil sem to, kar sem pricakoval. Sele po izidu sem zvedel, kolk materjala dejansko fali v spilu in kako so se lagali po dolgem in posrek. Konzolni izid je totalno v pizdi, se enkrat, se popolnoma strinjam s to izjavo, takisto s tem, da je igra tut na peceju hroscata. Mi lovdanje shranjene igre zarad graficnih glitchev in ostalih minor stvari, ki se jih da resit, se enkrat, s ponovnim loadom sejvgejma, predstavlja neko nepremostljivo oviro pri igranju in predvsem uzivanju v igri? Meni je ne. Popolnoma razumem pedantneze, ki jim je to najvecji problem in bashajo igro, ker so dobili cist kontra od tistega, kar so pricakovali in so razpizdjeni do ljudila, ker so se developerji GOTY Game of the Generation Mn3njalnika, Witcher trojke, lagali ko psi. Jst razvoja in obljub nisem spremljal, dobil sem ubitacno dober open world RPG, ki ima mnogo kvalitet in odlicnih stvari, ki se jih dost premalo izpostavlja. Tega zadnjega ni tolk videt v temi, osebno me to cist nic ne moti, mejte kakrsnokoli mnenje o igri, ki vam ga sede met, ampak tisto podcrtano je dejstvo. Jst sem sposoben pogledat preko bugov (se enkrat, POGLEDAT mimo bugov in UZIVAT v igranju, ne pa BRANIT CDPRja zaradi said bugov v igri) in uzivat v gejmu po svoje, dokler se mi ne zjebe save game, kar je se vedno moznost, da se mi na neki tocki tut zgodi, tut to jemljem v zakup. Ce se slucajno to zgodi, evo, takrat bom pa reku evoga pubeci, gejm se mi je sesul na prafaktorje, šmrc šmrc. Do takrat pa bom graficne glitche in stvari, ki se jih odpravi s ponovnim loadom sejva metal v predal, na katerem pise "Annoying but not gamebreaking" in maksimalno uzival v izkusnji, ki sem jo dobil

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 14 minutami:

 

In to se vedno drzi v mojem primeru, je pa res, da mam cist svojo definicijo tega, kar mi pokvari igralno izkusnjo. Cyberpunk mam en ta isti save file prakticno od 0.00 verzije naprej, progressa mi ni nikoli zbrisalo/corruptalo, da bi mogu od zacetka zacet. To je za mene gamebreaking bug recimo. Vsega skupaj mi je igra 4x crashnila na namizje s Flatline errorjem, dvakrat od teh stirih primerov je bla krivda na moji strani, ker sem neki zajebal z modi, ostalih dvakrat nisem sel raziskovat, pa se je spil normalno zagnal po vsakem crashu, save fajl delal normalno, nicesar mi ni od progressa zbrisalo

 

Sem strasno alergicen, (as if no shit m8, kdo pa ni na to alergicen) da se mi progress defektira po parih vlozenih urah igranja. Skyrim mi je to delal skoraj na daily basisu, dokler ga niso popravili, pa se kak drug open world RPG. Ko sem prvic pognal CP sem si mislu evo stari, bugfest bonanza bo tole, bogve ce bos prisu cez prva dva questa brez da se ti sfuka save file, pa mi ga ni. S tistim "oni niso vidli nekih hudih bugov" - to so za mene, kot sem ze dejal, gamebreaking (ne immersion breaking, ampak gamebreaking, razlika je med tema dvema) hrosci, ki ti zjebejo izkusnjo totalno in moras dnevno na novo zacet z igranjem, al pa da je spil sproti tolk nasran s hrosci, da ti ne pusti it naprej. Sem mel tut takih primerov nekaj, ki sem jih resil po 15 sekundah ponovnega loada sejva izpred dveh minut nazaj. Stvari v stilu T-posinga NPCjev, ikone na radarju se rade zaglitchajo in floatajo okrog, kjer nebi smele, enkrat se mi je med double jumpanjem uspelo zatakniti v random siptarski zidarski oder na ulci, parkrat se je zjebala animacija mantis bladesov, kakih dvakrat mi je recimo uspelo tut to, da sem po pomoti dvakrat hitro pritisnil E, ko sem hackal v access point in je moj character ostal v tisti pozi, kjer si iz roke potegne kabl in ga vsteka v skatljo. Vse nasteto sem resil s ponovnim loadom sejva. Mam to navado, da stiskam F5 ko majmun vsakic, ko neki nardim. Ne samo v CPju ampak v vsakem spilu, tako da me to resuje

 

So bugi v spilu? Sigurno, da so. Je treba tovrstne napake od studija, kot je CDPR izpostavit, jih komentirat in bit upraviceno razpizdjen na njih, se posebej, ce si konzolas? Definitivno. Ne sme se takih stvari pomest pod preprogo in razvijalcu je treba dat vedet, da so zajebali na celi crti s konzolnim izidom in po moznosti se z marsicem drugim. Jih je treba kritizirat, ker so se lagali? Spet, definitivno. V mojem primeru, kot sem ze enkrat napisal - nisem tako zelo spremljal razvoja igre, kot so ga ostali, ki znajo ob dveh zjutri odrecitirat cel seznam stvari, za katere so se CDPR zlagali, da bodo v igri. Do izida nisem mel blage veze, kaj pricakovat. Vedel sem, da ga delajo CDPR in da bo verjetno zelo hud in tut dobil sem to, kar sem pricakoval. Sele po izidu sem zvedel, kolk materjala dejansko fali v spilu in kako so se lagali po dolgem in posrek. Konzolni izid je totalno v pizdi, se enkrat, se popolnoma strinjam s to izjavo, takisto s tem, da je igra tut na peceju hroscata. Mi lovdanje shranjene igre zarad graficnih glitchev in ostalih minor stvari, ki se jih da resit, se enkrat, s ponovnim loadom sejvgejma, predstavlja neko nepremostljivo oviro pri igranju in predvsem uzivanju v igri? Meni je ne. Popolnoma razumem pedantneze, ki jim je to najvecji problem in bashajo igro, ker so dobili cist kontra od tistega, kar so pricakovali in so razpizdjeni do ljudila, ker so se developerji GOTY Game of the Generation Mn3njalnika, Witcher trojke, lagali ko psi. Jst razvoja in obljub nisem spremljal, dobil sem ubitacno dober open world RPG, ki ima mnogo kvalitet in odlicnih stvari, ki se jih dost premalo izpostavlja. Tega zadnjega ni tolk videt v temi, osebno me to cist nic ne moti, mejte kakrsnokoli mnenje o igri, ki vam ga sede met, ampak tisto podcrtano je dejstvo. Jst sem sposoben pogledat preko bugov (se enkrat, POGLEDAT mimo bugov in UZIVAT v igranju, ne pa BRANIT CDPRja zaradi said bugov v igri) in uzivat v gejmu po svoje, dokler se mi ne zjebe save game, kar je se vedno moznost, da se mi na neki tocki tut zgodi, tut to jemljem v zakup. Ce se slucajno to zgodi, evo, takrat bom pa reku evoga pubeci, gejm se mi je sesul na prafaktorje, šmrc šmrc. Do takrat pa bom graficne glitche in stvari, ki se jih odpravi s ponovnim loadom sejva metal v predal, na katerem pise "Annoying but not gamebreaking" in maksimalno uzival v izkusnji, ki sem jo dobil

 

Katere pa so to? Če sem nekako prav razumel večino ljudi v tej temi niti ne motijo najbolj bugi, ampak ostale stvari (predvsem manjko contenta/funkcionalnosti, še posebej v open worldu).

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 6 minutami:

 

Katere pa so to? Če sem nekako prav razumel večino ljudi v tej temi niti ne motijo najbolj bugi, ampak ostale stvari (predvsem manjko contenta/funkcionalnosti, še posebej v open worldu).

 

Sem napisal ze ogromno wall of textov v tejle temi, ne ljubi se mi ponavljat kot papiga od kapitana Kljuke, sori. Prelistaj temo nazaj

 

Pa naredi meni pa drugim eno manjso uslugico, prosim - naslednjic, ko bos quotal poste, probaj quotat samo tisti del, o katerem postavljas vprasanje. Ni glih kul scrollat cez vse napisano, se posebej, ce forum beres na telefonu. Merci beaucoup

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 10 minutami:

 

Sem napisal ze ogromno wall of textov v tejle temi, ne ljubi se mi ponavljat kot papiga od kapitana Kljuke, sori. Prelistaj temo nazaj

 

Če si že tolikokrat napisal, potem lahko valda iz glave na hitro našteješ glavnih 5 stvari ki so "odlične in se jih premalo izpostavlja".


Take ki so na nivoju, ali pa celo presegajo ostale top igre v zadnjih 4ih letih recimo.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 37 minutami:
Spoiler

 

Tale tema:

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "Ok, tukaj imaš: a, b, c"

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "Ok, sam lahko tudi za nazaj preveš, evo: a, b, c"

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "Ok, sam lresno prečekiraj za nazaj, tokrat ti še naj bo: a, b, c"

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "ne ne bom, preberi si za nazaj fak"

 

Galaksija "LOL SPLOH NIMAŠ ARGUMENTOV PIČKETINA"

 

<random prepiranje, Galaksija banan>

 

Nov uporabnik Osončje: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

 

:avadodo::avadodo::avadodo:

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 50 minutami:

Tale tema:

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "Ok, tukaj imaš: a, b, c"

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "Ok, sam lahko tudi za nazaj preveš, evo: a, b, c"

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "Ok, sam lresno prečekiraj za nazaj, tokrat ti še naj bo: a, b, c"

 

Galaksija: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Nek drug uporabnik: "ne ne bom, preberi si za nazaj fak"

 

Galaksija "LOL SPLOH NIMAŠ ARGUMENTOV PIČKETINA"

 

<random prepiranje, Galaksija banan>

 

Nov uporabnik Osončje: "NAŠTEJ ARGUMENTE, NE BO TI TEŠKO"

 

Torej dejansko se pričakuje da bom čekiral čez 30+ strani in iskal specifične poste bolj kot se pričakuje da napiše povzetek v enemu ali dveh stavkih, al pa enostavno napiše te uboge 4 stvari ki so ODLIČNE?


Pa drugače tudi če je to že naštel (pred like mesecom dni, eden izmed 500+ postov ki sem jih prebral od takrat - sori da se ne spomnem al kaj), je bilo največ enkrat. Tipično sicer za tebe da si neiskren pri diskusijah.

 

To je prav tisto, ko prideš nazaj iz banna ker kao žališ in se obnašaš toksično, in poizkušaš furat normalno debato z enostavnim nedolžnim vprašanjem, pa ti vsi iz prve serjejo.

 

In pol se sprašujete zakaj se vas trolla in drka v glavo. 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

1. Da. Se pricakuje, da bos polistal nazaj in poiskal zeljeno informacijo. Po mojem mnenju si zadost tehnolosko pismen, da znas poiskat dolocene poste/prelistat nazaj po temi za tistim, kar te tako hudo zanima

 

2. Cist razumljivo, da se ne spomnis, kaj je folk pisal mesec dni nazaj, tut zato ti je blo receno, da idi poiskat poste za nazaj. Nismo na IRCu al pa na gnoju, kjer se teme brisejo. Tole je forum, na katerga zahajamo gejmerji iz cele drzave pisat odlicna mnenja in argumente zakaj in kako, nikjer v slovenskem online prostoru ne najdes tolk kvalitetnih napisanih stvari o mnogo receh, ne samo o igrah. In ti posti, ki jih uporabniki napisejo, quelle surprise, tudi ostanejo tu. Tocno s tem namenom, da folk, kot si ti potem poisce informacije za nazaj, ki so mu ze bile povedane, ce se jih glih ne spomnis v danem trenutku

 

3. Nehaj spet tega victim carda ven vlect, ker si totalno pateticen s tem. Na nedolzno vprasanje sem ti podal najbolj diplomatski mozni odgovor, ki si mi ga takoj vrgel nazaj v faco. Sori stari, ne morem ti vec pomagat

 

4. Ce kdo tukaj trolla in drka v glavo kogarkoli, potem si arguably ti tisti, ki trolla in drka v glavo. S to razliko, da ne trollas in drkas v glavo drugih, ampak samega sebe. In to vedno

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 minuto:

Si lepo dokazal da ti gre tu samo za ego.

 

Lol, ego. Ti si res nevjerovatan. Gre se mi za to, da ti podano situacijo razlozim na najbolj razumljiv nacin, kar sem tudi storil, ampak okej, whatever floats yer steamboat, son

 

Pa ce smo ze pri pisanju postov - v tem cajtu, ki si ga ti porabil za brepredmetno prepucavanje, bi lahko ze zdavnaj v temi nasel vse, kar te zanima. Tako da ne mi prosim govorit o kakrsnemkoli egu in razpucaj pred svojim pragom najprej

Povezava do prispevka

Smešno res. Ego na nivoju sociopata.

 

Vse kar vidiš je samo kreganje in kako bi dokazal svoj prav.

 

Pa te kao male žaljivke in poizkušanje bellitelanja, ampak varno da se izogneš opozorilom.

 

Kul je model. Je pa dost žalostno, brez potrebe to delaš vsem non stop.

 

Drugače pa ne, najbrž ne bi našel.

 

Preiskat bi moral 30 strani in prebrat vse tvoje poste, v upanju da bi v random postih našel točno informacije za katere sem vprašal.

 

Daj nehaj model, resno no..

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Mislim, sej ti res ni pomoci, ocitno. Jebiga

 

Aja, dej mi tole razlozi, lepo prosim

 

Galaksija reče pred 5 minutami:

Kul je model. Je pa dost žalostno, brez potrebe to delaš vsem non stop.

 

Poisci mi post, v katerem allegedly to delam vsem non stop :) Prosim, poisci mi ga. Ce si tako sveto preprican v svoj prav, da sem jaz glavni gnjavator mn3njalnika (lol) in da mi ego udarja ven pri vsakem postu, (triple lol) pol tega problema z iskanjem mojih prispevkov, kjer to delam non stop ocitno ne bos imel :)

 

Also, tu noter ne stejejo posti, kjer je treba tebi razlagat eno in isto stvar vsakic na novo, ker si res taka specialna snezinkica, s katero se ni mogoce pogovarjati drugace. Tako da... Ja. Kje so ti non stop moji posti? :)

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

IGRICA TI NE SME BIT VŠEČ ČUJEŠ?????

 

Kakšna je pokora za naslednje; sem šel na neko misijo v puščavo in sem reku ajde, razpalim lagano z avtom, da vidim usput še malo pokrajino - na Body Heat radio ujamem ravno nek moody komad v pičku mater, da ko sem prišel na mesto misije, sem še par minut sedel v avtu in samo poslušal radio? :D

Povezava do prispevka

@Galaksija

Ti si napisal to kot trditev, ni na meni, da poiscem dokaze za to, na zalost, sine. To je na tebi, ker si ti to izjavil :) Zej pa prosim podkrepi to trditev z dokazi, valda jih imas na tone, al pa se motim? Je sploh mozno, da se motim po vsem tistem, kolikokrat ti je ze bilo receno, ter takisto dokazano nasprotno?

 

Dejstvo je, da si prakticno edini uporabnik tule gor, s katerim je nemogoce met neko konstruktivno debato o bilocem, ker a) ven potegnes victim card in gres jokat serifom na tocki, ko te ma folk ze poln kurac ali pa b) si preprosto neki izmislis iz lufta, samo da bi lahko mel zadnjo besedo. Debatiranje ne deluje na tak nacin, zal

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

To da delaš to non stop je moje mnenje, za to rabim pokazat dokaze točno isto kot ti za svoje.

 

Za to da tebe prepričam v to mi je pa iskreno vseeno. Z nekim bolj iskrenim sogovornikom bi se seveda potrudil, v tem primeru pa nevem zakaj bi se, po tem ko me drkaš v glavo in sam meni niti ne odgovoriš na vprašanje.

 

Je pa zanimivo kako projeciraš točno to kar ti delaš kao name.

 

Ti si prvi ki je šel jokat šerifom v tej temi btw (in si jim na sploh prejokal dosti več), v povezavi z najino interakcijo.


Isto si prvi ki se je med nama spustil na osebni nivo in začel drkat in se prepirat.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

 

Galaksija reče pred 6 minutami:

To da delaš to non stop je moje mnenje, za to rabim pokazat dokaze točno isto kot ti za svoje.

 

Za to da tebe prepričam v to mi je pa iskreno vseeno. Z nekim bolj iskrenim sogovornikom bi se seveda potrudil, v tem primeru pa nevem zakaj bi se, po tem ko me drkaš v glavo in sam meni niti ne odgovoriš na vprašanje.

 

Je pa zanimivo kako projeciraš točno to kar ti delaš kao name.

 

Ti si prvi ki je šel jokat šerifom v tej temi btw (in si jim na sploh prejokal dosti več), v povezavi z najino interakcijo.


Isto si isti ki se je spustil na osebni nivo in začel drkat in se prepirat.

Se pravi, iz napisanega lahko potegnemo sledece: ne le to, da ne znas met kulturne, normalne debate z normalnimi argumenti, ter ne znas napisanega podkrepiti z dokazi, poleg vsega si se patoloski laznjivec, ki si sproti izmisljuje stvari, da bi potrdile njegov bias

 

Ah well, sej te dajam na ignore. Ocitno mas res neko alergijo na moje poste, da se v napisano po faking 135 straneh teme spustis z "nastej mi XYZ argumentov, zakaj in kako" :)

 

Lmao. Prakticno zadnji clovek v tej Galaksiji (ba dum tss) si, do katerega bi kdorkoli od soforumasev, ne samo jst rabu met nek iskren odnos

 

@KE RIT duly noted. Zal ne morem mimo tega, da se model flat out zlaze o tem, kako meni seka ego ven iz postov in da iste stvari delam ostalim non stop baje :) Sam okej, je ze mimo

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 urami:

Ma sej iskreno je precej bugov res iskanje jakca v dlaki, recimo loadanje LOD nekega npcja al pa nek drawing shit cez pol mape. 

Sam se vedno je kila nekih nenaloadanih animacij, prometa skozi stavbe, slabo postavljenih clip con, grozljiv ai, spawnanje policije sredi nicesar.. To ni lastgen only, si predstavljam?

 

jst od tega nism mel skor nič, niti mi ni špil niti enkrat crashal v 150 urah (kar je dosežek svoje vrste za tako čudaško neoptimiziran špil). Mel sem in še imam, ker itak še špilam, velik predvsem slabga AIja, UI problemov, itd. Ni neki ful hudo, kar tud odraža, da folk, ki je igral igro na PCju večinoma hval, tud na mn3, pač kritizirajo očitne stvari, ala porezan content, neizpolnjene obljube, ampak hvaljo izjemno smooth gameplay, velik različnih možnosti, odličen lore in writing in fantastično grafiko.

 

Nikol pa jst, kot pač zagovornik špila, nisem rekel, da je zarad tega CDP kej manj douche, je pa tud res da sm mel realistične predstave o tem kaj bo ta špil, ker sm konec koncev ob releasu igral vse njihove RPGje in vsi so bli fucking polomije. Od Witcher 1, 2 do 3ke :D Tko da mi je tud licemersko (oziroma odraz kok je CDPRed v tem času dobil veljave), da jim dissamo za shit, ki ga skoz delajo. Če igram Obsidian špil tud ne bom pričakoval TLOU2 stila zloščenosti, tko tud tuki nism. Sm povsem vedu v kaj se podajam.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

 

Torej dejansko se pričakuje da bom čekiral čez 30+ strani in iskal specifične poste bolj kot se pričakuje da napiše povzetek v enemu ali dveh stavkih, al pa enostavno napiše te uboge 4 stvari ki so ODLIČNE?


Pa drugače tudi če je to že naštel (pred like mesecom dni, eden izmed 500+ postov ki sem jih prebral od takrat - sori da se ne spomnem al kaj), je bilo največ enkrat. Tipično sicer za tebe da si neiskren pri diskusijah.

 

To je prav tisto, ko prideš nazaj iz banna ker kao žališ in se obnašaš toksično, in poizkušaš furat normalno debato z enostavnim nedolžnim vprašanjem, pa ti vsi iz prve serjejo.

 

In pol se sprašujete zakaj se vas trolla in drka v glavo. 

ne bo težko, ker so bili mnogi namenjeni direkt tebi in si quotan v njih

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...