Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 18 minutami:

 

Kakšna je pokora za naslednje; sem šel na neko misijo v puščavo in sem reku ajde, razpalim lagano z avtom, da vidim usput še malo pokrajino - na Body Heat radio ujamem ravno nek moody komad v pičku mater, da ko sem prišel na mesto misije, sem še par minut sedel v avtu in samo poslušal radio? :D

 

zakaj pokora, a niso igrice v osnovi namenjene ravno uzivanciji (na kakrsenkoli nacin pac)?

 

meni so taksni trenutni "notranje tisine/umirjenosti" pred nadaljevanjem klanja in akcije nekaj najboljsega

 

ena izmed najljubsih scen (sicer tukaj ni klanja, ampak whatever) mi je tale

 

 

Povezava do prispevka

Ste si kakšen kul dodatke ali kak zbirateljski merchandise ubodel na temo špila? Ker igre nabavljam le digitalno zadnje čase večkrat nabavim pripadajoče coffee table hardcoverje. Cyberpunk 2077 ima dve zadevi: world setting knjigo The World of Cyberpunk 2077 (192 str., običajna edicija). Kar kul zadevica, super design, dasiravno gre vsebinsko bolj na širino, kot v globino. Sem prebral, tako da je headstart glede sveta bil bolj gladek, se mi pa ne zdi ravno obvezno. Pa resnici na ljubo niti pod razno ne dosega denimo izjemne kakovosti knjige The World of Thedas vol.1 (za Dragon Age; vol. 2 ni tako dober), ki se komot lahko uporablja tudi accessory za tabletop Dragon Age. A vseeno, knjiga je pravi eye candy, art design nadcarski.

 

Druga knjiga pa je The Complete Official Guide (Collector's edicija ima 500 str.). Meni je prav kul, ker prvih 100 strani je itak game manual, stvar, za katero je včasih veljalo, da mora itak biti priložena zraven škatulje ob nakupu igre. Meni prav sede takole malo prebrati o gameplayu, da se ne zgodi, da po 100 urah še vedno ne vem za kako funkcijo (kar se mi je že zgodilo :) ) Ostalo zaseda walkthrough. Ima pa knjiga na koncu res kul rubriko Night City Uncensored, nekakšen grafično-revialni pregled tistega, kar je trendovsko v svetu Cyberpunka 2077. Slednji dobro prikaže izjemno vizijo designerjev, in bi si res želel ene podobne ogromne knjige posvečene samo takšnemu designerskemu/art pregledu. Res kul. (Sicer pa samo upam, da guide ne bo postal zastarel ob kaki 2.0 različici igre ...).

 

Čakam pa tudi strip Trauma Team, ki v TPB varianti izide konec marca.

 

JoN5scq.jpg

fxfufxH.jpg

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 13 minutami:

Katera od teh dveh ima vec arta okolja, mesta?

 

The World of Cyberpunk 2077. Saj gre za nekašne kombinacijo conceptual art booka in world settinga, tako da je v knjigi poudarek na grafičnem materialu (je pa poudarek na velikosti grafik, ne številu). Tista druga je pa guide, a ima na začetku in na koncu presenetljivo veliko slikovnega materiala. A je nakup vseeno smiselen le za pomoč pri walkthroughu (jaz mislim to ob drugem playthroughu malo uporabljat, odvisno koliko se mi bo completionist mode vklopil :),  v prvo si pa itak nočem nič se spoilat.) 

Povezava do prispevka

Po 120h koncal vse side queste in main story. Morem rect da sem malo razočaran nad zadnjo misijo ampak dobro, kar se tiče storyja je game fenomenalen, bolj zaradi side questov sicer, main story niti ni kaj posebnega. Je pa škoda da je igra kot AC Valhalla čeprav nima niti približno tako dobre zgodbe, vseeno veliko bolj kompletna igra. 

 

Vse skupaj mi je na momente kot nek old school western movie set kjer zgleda na daleč vse epic ma na koncu vidis da je vse samo fake set. Mal mi je škoda vse skupaj, igra bi lahko bila fenomenalna ampak deluje resno underdeveloped v praktično vsaki kategoriji.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

Me pa ful rajca 1/6 scale fem V + yaiba kusanagi, samo fak 600€ :confused:

 

damn. Jaz sicer v action figures stuff nisem (še :) ) padel, sem pa spomnim res carske figure za Cyperpunk s tisto gospodično iz prvega teaserja. Samo mislim, da je bila tudi tam cena oh in sploh.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 16 minutami:

 

damn. Jaz sicer v action figures stuff nisem (še :) ) padel, sem pa spomnim res carske figure za Cyperpunk s tisto gospodično iz prvega teaserja. Samo mislim, da je bila tudi tam cena oh in sploh.

Glede na figure iz raznih mang in animejev se mi zdi to kar normalna cena ker gre najverjetneje za ročno izdelane in pobarvane. Maš neke male figurice ki so čez 1000€ 

Povezava do prispevka

  

[]D [] []V[] []D reče pred 12 minutami:

A je 30€ na .de Amazonu postena cena?

 

mislim da. Gre za velik format, barvni tisk, kakovosten papir. A vedi, da gre za hibrid: če hočeš art book, bo premalo art book, če hočeš world setting: bo bolj površinski world setting. Pa nekaj grafičnih elementov se mi zdi napihnjenih, da so malo povečali število strani. A kljub vsemu povsem soliden vpogled Cyberpunk 2077 okolja. Sicer je pa na amazon.de kar nekaj screenshotov iz knjige, da si bolje predstavljaš koncept notranjosti.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

ma ja, jaz se tolažim, da je tudi pri CE kipcu kusanagi, čeprav mi celotna kompozicija ne dogaja ful

 

Flegma reče pred 58 minutami:

sem pa spomnim res carske figure za Cyperpunk s tisto gospodično iz prvega teaserja. Samo mislim, da je bila tudi tam cena oh in sploh.

 

jop, tistole bi takoj nabavil, ampak je bila mislim da promo kos, ki se ga je dobilo samo na enem comic conu, na ebayu pa pol valda za brutalne zneske. Pač glede na velikost in kvaliteto si zasluži tam, do 100€, na ebayu pa štartajo pri 500. Ne hvala :D

 

[]D [] []V[] []D reče pred 52 minutami:

A je 30€ na .de Amazonu postena cena?

 

Če je to s poštnino vred, pol je hud deal ja.

Povezava do prispevka
amnesia reče Dne, 19. 1. 2021 at 13:58:

 

zakaj pokora, a niso igrice v osnovi namenjene ravno uzivanciji (na kakrsenkoli nacin pac)?

 

meni so taksni trenutni "notranje tisine/umirjenosti" pred nadaljevanjem klanja in akcije nekaj najboljsega

 

ena izmed najljubsih scen (sicer tukaj ni klanja, ampak whatever) mi je tale

 

 

 

se hecam, ker se je tudi Ćamir hecal, da kao ne smeš uživat v igri...

Povezava do prispevka
Flegma reče Dne, 20. 1. 2021 at 11:37:

 

Ah, gre za zbirateljsko stvar, ki običajno povsem povozi razumsko odločitev :)

 

Si prebral Trauma Team? Gre za spin-off zadevo, ki v ničemer ne spoila igre?

Nič ne spoila igre. Ima pa taprav feeling, kot ga ima igra.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 12 minutami:

patch naj bi uletel danes/jutri, takrat bo objavljeno, kaj zajema

 

Bolj nedeljo/ponedeljek, če je res kao 10 dni od tistega opravičila...zato sem vprašal, ker sem spucal vse stranske misije, pa ne vem če bi se lotil zgodbe čez vikend, al počakam na patch za še malo boljšo izkušnjo. :D

ful mi je žal, ki bo igre kmalu konec, ker sem prav padel v svet...

 

btw; v torek sem dobil Jazbino končno - isti vonj, kot Joker, prav tisto kot scena iz risanke Ratatouille je bilo, ko sem odprl. :wub:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...