Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

nisem se igral CP2077 (sparam se za takrat, ko bo igrica prisla cez pre-alpha fazo, bojim se da nikoli).

 

zdej igram RDR2 in sem res navdusen nad tem kako zgleda in predvsem nad tem kako pozorni na detajle so v rockstarju. nikoli mi ni dolgcas, uzivam v immersionu in v tem kako me nek random detajl vedno znova preseneti; ni dosti immersion-breaking momentov.

 

bojim se da mi bo to cisto pokvarilo okus za CP2077... kako drugi primerjate ti dve igrici? lahko CDPR se kaj popravijo?

Povezava do prispevka

RDR 2 je epski wild west/hunting/survival simulator, muchos lajkujem, drugic preigravam na peceju, miljonkrat boljsa izkusnja kot na konzoli

CP je carski old school style open world RPG, isto lajkujem. Ni razhroscena in izdetajlirana izkusnja kot RDR 2, igrat se jo se vedno da. Pred izidom nisem spremljal razvoja igre, ne vem, kaj tocno se lahko dodajo/popravijo v spilu poleg hroscavosti. Kakor za koga. Js gledam mim obcasnih hroscev in uzivam v igranju

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 3 urami:

Pred izidom nisem spremljal razvoja igre, ne vem, kaj tocno se lahko dodajo/popravijo v spilu poleg hroscavosti. Kakor za koga. Js gledam mim obcasnih hroscev in uzivam v igranju

Ne rabiš spremljat razvoja igre. Tudi js nisem namerno gledal novic in trailerjev ma sem bil vseeno razočaran. Prvih par urc je delovalo da bo to best game ever, potem pa začneš videti mehanike iz 10 let starih iger.

Povezava do prispevka

Manjka tist Witcher3 razvejanost v questih. Ker trenutno v večini primerov se quest nič ne spremeni glede na tvojo izbiro pa tud nekih daljnosežnih consequencev ni. Vsi smo pričakoval, da bo tko k W3. Še trije lifepathi ne nardijo nobene razlike. Pa realno, sej že Witcher 3 igraš večino časa isto, ampak so sidequesti tisti, ki so vredni ponovnega igranja, ker vedno kej nouga odkriješ. V CP tega ni.

 

Zarad mene bi komot lah bil 40urni špil, kjer je manj questov ampak več razvejanosti v njih samih. 

 

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 13. 2. 2021 at 18:00:

Manjka tist Witcher3 razvejanost v questih. Ker trenutno v večini primerov se quest nič ne spremeni glede na tvojo izbiro pa tud nekih daljnosežnih consequencev ni. Vsi smo pričakoval, da bo tko k W3. Še trije lifepathi ne nardijo nobene razlike. Pa realno, sej že Witcher 3 igraš večino časa isto, ampak so sidequesti tisti, ki so vredni ponovnega igranja, ker vedno kej nouga odkriješ. V CP tega ni.

 

Zarad mene bi komot lah bil 40urni špil, kjer je manj questov ampak več razvejanosti v njih samih. 

 

 

 

jap mal manjka taka atmosfera v igri. Spomnim se ko je izšel RDR2 je bil cel instagram poln epskih videov od igre še mesece po izidu. Random stvari ki so se pač dogajale folku. Pri cyberpunku samo glitchi in memes potem pa je vse poniknilo.

Povezava do prispevka

To sem tudi sam najprej si rekel, sam potem sem videl timeline in ugotovil, da pride v drugi polovici 2021. Kar sploh ni presenetljivo v kakšni fazi je trenutno. Osebno tudi dvomim, da bo zadeva prišla letos ven. Računal sem, da v zacetku leta prišel ta patch pa potem pol leta kasnej še za witcher 3, ki so ga napovedal.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jst grem sedaj novi playtrough, tokrat z female. Men je špil kljub manjko določenih stvari še vedno zabaven, pa sedaj drugačne odločitve pri questih sprejemam in opazujem razlike. Nekatere stvari nič ne vplivajo, nekatere pa dajo drugačne rezultate. Trenutno mam kake 110 hours played, pa mal drugačen build grem in mi je še vedno zabavno. Jst mu nebi dal 5/10 koker je v Jazbini dobil, more like 7.5, mogoč clo 8 for me - kar se tiče zabavnosti in to da me vleče nazaj spet kako urco not preživet.

 

Kar se tiče patcha pa ni še nič, naj bi pa bil kao večji patch ko pride - bo ko bo, rushal so že dovolj zaenkrat :)

uredilo bitje Nyrix
Povezava do prispevka

Ah ja... nisem pričakoval tega gleda na W-1-2-3 ampak CP mi na računalniku leži že precej časa. Moram zbrati voljo da tole končam da nardim plac za druge stvari. :D

Me sicer nič ne vleče. Igral sem tm nekje 40 ur preden sem nehal... enostavno ti side questi mi grejo na živce. Totalno brezvezni. Lahko bi jih dal ven iz igre... sam jih vseeno delam ker vmes je tm pa tm kak kul... pa skoz ta brezvezen sms spam. Še v igri nimaš miru. :P

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

najbolj sitno je to da so avti označeni kot kao side quest al neki in ti konstantni smsi za avte pač cmon. Resno? Ne znate naredit trgovine na internetu da lahko prek telefona kupiš kater avto hočeš kot v GTA? Ne faking scrollat morem skozi smse da vidim kako sploh avto izgleda ali pa googlat. What a future. Nekatere stvari so res za popizdit in jih moreš pač ignorirat jbg. Side questi so nekateri mal ponavljajoči tako da moreš najt nek balance med delanjem side questov z nekim storyline in potem narediš par teh kratkih ''outposts'' kjer moreš kaj ukradit ali koga ubit. Js sm naredil vse side activities in morem rečt da nekatere zgodbe so res dobre tako da se splača vsaj tiste odigrat. Meni osebno so bile tiste zgodbe dosti boljše od main story.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...