Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 12 minutami:

?

 

Ah nič, sem mislil da je ta novica malo novejša, nisem vedel da so spet delayali patch za cyberpunk, sam pa sem že v bistvu v prvem mesecu zahteval od sonya refund, ker sem jo prednaročil na ps4 pro in je bla res za en kurac. pa sem si rekel, da jo bom naročil (če jo bom naročil), ko jo malo bolj zrihtajo...itak do takrat pa bom imel že verjetno ps5...

Povezava do prispevka

Jaz sem koncal ze kar nekaj casa nazaj in nimam absolutno nobene zelje se dotaknit te igre še kdaj. Pa sploh ne zaradi bugov itd, ker jih niti nisel imel. Pa igra mi je bila dobra kljub vsem pizdarijam.

 

Se spomnim, ko sem witcherja drugic preigral in je izkusnja bila na nivoju prvega igranja. V Cyberpunk me pa nic ne vlece.  

Povezava do prispevka

Jaz pa mislim, da so osredotočeni, da do konec leta toliko popravijo špil, da jih Sony spusti nazaj na PS Store, da lahko za praznike lepo rereleasajo špil kot next-gen in probajo še enkrat na njim zaslužit.

 

Multiplayer se jim sploh se splača delat? Glede na to, da vsak mesec strmo pada (vsaj na Steamu) active player base. V 2022 ko bi ga izdali bo pa tak še bolj dead kot danes.

 

CP77.png

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

offline single player igra po stirih mesecih izgubila vecino playerbase-a, kako nenavadno, res

 

veliko folka pa itak se caka na nek konkreten update, cifre bodo sle potem samo navzgor

 

ni to live service igra, tam so te stevilke pomembne

 

MP itak dela drug team, ce naredijo dober endless co-op loter shooter, v katerem je vedno nekaj za pocet, jim bom z lopato metal zlote za za carske skine

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 25 minutami:

Kaj so pa dodali? Resno sprašujem. Ker jaz nisem nič novega opazil.

 

Do sedaj mišljeno kot vse ostale špile, k so jih do zdej izdali, so dobili nek dodaten content, popravljen content in/ali cut content. Sicer dvomim, da ga bodo tok porihtal, da bi ga želel spet igrati, ker je problemov veliko. Ali pa zevajočih lukenj, kjer bi lahko bilo nekaj zanimivega - npr. da se lahko pridružiš kakemu gangu in imaš gang wars. Ali pa več možnih rešitev v questih.

 

Dvomim da bomo to vse dobili, samo mogoče je zaenkrat še prezgodaj, da bi o temu govorili. Naj najprej porihtajo špil za PS4, da bojo bogi ljudje lah igrali kar so kupl.

Povezava do prispevka

Ne žali developerjev - so 4 alineje, OK?! :D

 

But, cutting through all the fluff, the Cyberpunk 2077 update 1.2 patch notes are as follows:

- Police deployment will now be less aggressive, allowing you to kill a few civilians before they start coming after you.

- A Steering Slider has been added to the game on PC to make driving more accurate on keyboards and mice.

- The ability to move your vehicle back on the road if you get stuck on a wall or corner will be implemented. This is done by accelerating and not moving.

- Dodging when double-tapping a key on PC can now be turned off, to avoid accidentally dodging.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...