Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 11 minutami:

da začnem eno drugo temo

 

tega sploh ne štekam, zakaj se folk tok obremenjuje

če te neka odrasla oseba privlači in imaš consent, fuck it

Mene bi honestly tudi triggeralo, če bi mi nekdo prikrival spol do zadnjega. Gre pač za zavajanje. Genitalije valjda igrajo čisto isto pomembno vlogo kakor izgled ostalega telesa lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 13 minutami:

Mene bi honestly tudi triggeralo, če bi mi nekdo prikrival spol do zadnjega. Gre pač za zavajanje. Genitalije valjda igrajo čisto isto pomembno vlogo kakor izgled ostalega telesa lol.

 

Ja sam pol si ti tud xenofob po tanovem. Ker spola pač ne dobiš več ob rojstvu ;)

Povezava do prispevka

Nenamerno nekomu rečt staro ime če sploh ne veš da ima novega in drugega spola zame pač ne more bit Deadnaming. In to je zame srž tega problema. To kako so se spravli na Rowlingovo je men banalno in nesprejemljivo. Ker če se ne sme niti diskutirat o tem kje so meje tega njihovega aktivizma in forsiranje njihove ideologije potem zame osebno niso nič boljši od dejanskih ksenofobov. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 minutami:

Nenamerno nekomu rečt staro ime če sploh ne veš da ima novega in drugega spola zame pač ne more bit Deadnaming. In to je zame srž tega problema. To kako so se spravli na Rowlingovo je men banalno in nesprejemljivo. Ker če se ne sme niti diskutirat o tem kje so meje tega njihovega aktivizma in forsiranje njihove ideologije potem zame osebno niso nič boljši od dejanskih ksenofobov. 

Nekdo ni tistega počel nenamerno, ker točno ve, da je novo ime Lev. Piše Lily kot provokacijo.

Ti pa se nisi zapel ob njega, ki to počne, ampak ob mene, ki sem to kritiziral.

Zakaj?

 

Nehaj obračat smeri pogovora in raje odgovori na to kar te sprašujem. Cancel culture in neupravičena nestrpnost SJWjev tukaj ne igrata čisto nobene vloge.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 34 minutami:

Hmmm ok... od kdaj spola več ne dobiš ob rojstvu? Sicer zadnjih 4-5 let nisem bil v porodnišnici, prej pa so vedno bili spoli jasno označeni že ob rojstvu otroka. Ravno tako na otrokovem rojstnem listu.

Ob rojstvu se valjda upošteva biološki spol. Ampak pri odraščanju pride do sprememb v možganih in/ali vpliva socializacije, ki lahko povzročijo značajske spremembe v taki meri, da se človek začne identificirati z nasprotnim spolom. Mislim, da gre za manj kot 1% primerov.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Mene bi honestly tudi triggeralo, če bi mi nekdo prikrival spol do zadnjega. Gre pač za zavajanje. Genitalije valjda igrajo čisto isto pomembno vlogo kakor izgled ostalega telesa lol.

kakor super straight gibanje izhaja iz čiste transfobnosti, majo tle kr point

men se tud zdi dejstvo da si trans neki kar bi moral delit preden se slečeš

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Mene bi honestly tudi triggeralo, če bi mi nekdo prikrival spol do zadnjega. Gre pač za zavajanje. Genitalije valjda igrajo čisto isto pomembno vlogo kakor izgled ostalega telesa lol.

še mal soy mlekca spi in boš začel ramišljat drugače:D

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 6 minutami:

še mal soy mlekca spi in boš začel ramišljat drugače:D

Sojino mleko mi je ogabno. Ti bi tudi lahko mal zmanjšal protein intake, ker te dela iz dneva v dan bolj neumnega. Aja ne, sry, hrana ne vpliva na to. I guess sam nisi imel sreče z geni/vzgojo. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
nekdo reče pred 2 urama:

Abby je sicer straight medtem, ko je ellie lezba, ampak si vseeno homofob če hejtaš abby.

Tvoj dead naming kvečjemu nakazje na transfobnost. Kje sem sploh omenil Abby?

 

Aja, saj res, odgovarjaš selektivno. Never mind.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 4 minutami:

 

Huh?

Plis elaboriraj..

 

Drugače super straight izvira točno iz tegale tiktoka..

 

tik tok še ni rodil česa izvirnega, vsaj js ne vem :P

fora je (glede na reddit arhive, zdej kolk je to zanesljivo je drugo vprašanje) s 4chana in namenjena mal za lulz in mal zato da se transfobi počutijo opolnomočene

ni jasno kolk so nameraval narest kšn dober point, ziher je blo pa strašno zabavno k je folk pol dobival bane na tik toku

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

Nekdo ni tistega počel nenamerno, ker točno ve, da je novo ime Lev. Piše Lily kot provokacijo.

Ti pa se nisi zapel ob njega, ki to počne, ampak ob mene, ki sem to kritiziral.

Zakaj?

 

Nehaj obračat smeri pogovora in raje odgovori na to kar te sprašujem. Cancel culture in neupravičena nestrpnost SJWjev tukaj ne igrata čisto nobene vloge.

WTF mislm da si spet neki narobe razumel ker sploh nič nisem s tabo zapenjal. TLOU2 je men absolutno boljša igra od enke in absolutno ne pretiravajo z SJW forami v tej igri kar se mene tiče. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

WTF mislm da si spet neki narobe razumel ker sploh nič nisem s tabo zapenjal. TLOU2 je men absolutno boljša igra od enke in absolutno ne pretiravajo z SJW forami v tej igri kar se mene tiče. 

?

Fak, sorry man, mislu sem, da je to bilo namenjeno meni.

  

Gatsu reče pred 4 urami:

Jest sam še čakam da bodo koga "kastriral" ker bo zavrnu transpolno osebo potem ko bo ugotovu da bejba ni bejba oz dec ni dec :)


Čisto sem sfalil un bodo. >_<

Sem avtomatično prebral "bo koga", ker kastriral nima i-ja.

Fak kjer cepec sem. Pardon. :\

Povezava do prispevka

Še desetič, Lev/lilly kakor kdo hoče sploh ni srž problema, težava je forsiranje abby in njene zgodbe. Igri za prvo polovico brez težav dam oceno 8 ampak nočem pa igrat kot abby in njena druščina, ki je polna antipatičnih likov, od noseče prijateljice do njenega fanta, ampak hočem nadaljevanje enke.

To je podobno kot bi bil superman 2 film o luthorjevem trpljenju, superman pa bi bil negativec.

 

Ka pa transspolne osebe v športu, da ali ne in ali imajo nefer prednost?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...