Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 8 minutami:

 

 

Meni se zdi pa za prvo pravo leto po launchu novih konzol ful močna scena letos :D Returnal, RE 8, R & C 2, It takes two... pa pridejo še HZD 2, Kena, Deathloop...

 

Poglej kaka driska je bila v letu 2014, torej Y1 po izidu PS4  / Xbone, prov uno ko ti si na 4-urnem sestanku in te prdnit pol se pa poserješ v hlače. Najvišje ocenjen "nov" PS4 špil je bil Dragon Age Inquisition, ffs :D 

 

Pa PS4 game :D Psychonauts 2 tudi prihaja

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

Ko smo že ravno pri temu, zdej ko smo sredi 2021, kaj vm je blo letos najbolj kul igrat?

 

Letos kr mal suša

 

En kup dobrih iger je izšlo od začetka leta :)

Med drugi par večjih:

 

Hitman 3

Returnal

Resident Evil 8

 

Povezava do prispevka

Sj bi reku, da je izzid Elite Dangerous: Odyssey letos bil najboljsi, ampak rajs pozrem krastaco, razmazano po tleh od "Hey, wsup" NPCja v praznem pristaniscu v Cyberpunku, dovolim da mi ga Johnny Srebrnorocni pofafa v backalleyu v Kabukiju ter Vicu iz klinike pustim, da mi penis zamenja s cybervagom

 

Obligatory jebite se Frontier Developments post. Rajs igram CP

 

NPM resnice in poznanstva

uredilo bitje LargoWrench
Povezava do prispevka

Danes dobil Collector's edition - mother of god kakšen mega paket je pa to:confused: 

 

Kipec je res sweet in lep, art knjiga tudi cool, ostalo so bolj jajca. Pa škatla je mega kakovostna in lepo poslikana. Žal je tako prašičje velika, da je nimam kam dati, tako da jo bom nesel v pisarno in če me kdo vpraša fejkal, da je to embalaža od računalnika:unsure:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 36 minutami:

Danes dobil Collector's edition - mother of god kakšen mega paket je pa to:confused: 

 

Kipec je res sweet in lep, art knjiga tudi cool, ostalo so bolj jajca. Pa škatla je mega kakovostna in lepo poslikana. Žal je tako prašičje velika, da je nimam kam dati, tako da jo bom nesel v pisarno in če me kdo vpraša fejkal, da je to embalaža od računalnika:unsure:

 

noice

 

a to si nabavil zdaj ko so jo imeli 50% off? ki to je no brainer, jaz sem dal 200 in mi je bila legit vredna keša, zdaj v akciji pa morš bit res mega pussy, da ne ubodeš

Povezava do prispevka

Nek insane deal na amazonu je bil za 60 evrov s poštnino, vse novo in zapakirano, le zunanji ovitek je nekdo očitno snel (ker to je bilo edino ne-novo v paketu).

 

Samo mega twist je, da je v francoščini:rofl: ampak me boli kurac, že sam kipec je vreden vsaj 50 evrov, ker je res top. Če mi bo pa špil vsaj približno na nivoju witcherja bodo pa tudi ostali itemi kar lep dodatek za kolekcijo.

Povezava do prispevka

Jep jep, saj zato sem nabavil, nisem imel namena kupit, ampak je bil res preveč insane deal:D

 

Na žalost je knjiga v francoščini, sicer razumem francosko, ampak ok, jebat ga, tako da že ima angleški artbook, kjer je tudi kar veliko o cyberpunk svetu napisanega :)

Povezava do prispevka

a mislite da bi bil to dober business, naprava za preprečevanje preorderjev? Zdizajniramo "Anti-preorder Device", sestavljen iz udobnega stola s fiksnim položajem razširjenih nog, mini gumijaste macole, vzmeti in algoritma ki išče keyword "preorder" na gumbih na odprti strani?

 

bi dobili kak milijonček na Shark Tanku ali posmeh in tauntanje Marka Cubana?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

a mislite da bi bil to dober business, naprava za preprečevanje preorderjev? Zdizajniramo "Anti-preorder Device", sestavljen iz udobnega stola s fiksnim položajem razširjenih nog, mini gumijaste macole, vzmeti in algoritma ki išče keyword "preorder" na gumbih na odprti strani?

 

bi dobili kak milijonček na Shark Tanku ali posmeh in tauntanje Marka Cubana?

Propao bi takoj, ko bodo najavili Elden Ring CE.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...