Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Necesa ne razumem. Vse oz. vecina ps4 iger naj bi bila kompatibilna s ps5 je tako? In ce prav razumem naj bi bila ta kompatibilnost zastonj. Torej imam Skyrim za ps4 in mi ga ne morejo seenkrat prodat za ps5, ker mi ze stara verzija super laufa na novi konzoli. 

 

A ni potem glupo, da firme ki so na prelomu dveh generacij konzol, najprej izdajo igro za staro konzolo, ki bo potem itak free na novi. A ni bolje, da izdajo igro najprej za novo konzolo, ki se je ne da igrat na stari in potem izdajo se downgradano igro za staro in si s tem povecajo prodajo?

 

 

Povezava do prispevka

zakaj bi si povecali prodajo ce pa po tem tvojem scenariju zacnejo prodajo po tem prvotnem hype valu, plus to da vsak mesec po izidu nove generacije je kupna moc na stari manjsa

 

plus to da je development ponavadi tezji da downgradas iz boljse verzije kot pa da upgradas iz slabse ... pa tukaj bi bilo to malo cudno, glede na to da spil niso delali primarno za next gen

Povezava do prispevka

Ja najprej pocakas par mesecev, da se proda zadosti novih konzol. Potem zacnes s prodajo igre namenjene le tem. Igra stane 70 evrov. Pocakas se par mesecev in zacnes prodajati igro, ki je namenjena tistim, ki imajo ps4 in si blazno zelijo igrat, pa do zdaj niso mogli. Igra je stara, recimo, ze kaksne pol leta in stane 70 evrov.

 

Tako pa zacnes prodajati igro za ps4 konzole po 70 evrov, recimo jutri, ko se ni nove konzole. Dolocen % Mefistov je dovolj pametnih, da ne kupi igre in pocaka, da izide nova konzola, ter potem uziva v znizani ceni in boljsi grafiki na novi konzoli.

 

Povezava do prispevka

Čakaj malo. Kompatibilna ne pomeni, da bodo vse igre polešali za ps5, ampak da boš pač lahko igral.  To je to. Edini, ki so dejansko rekli da dobiš pravo ps5 verzijo igre tudi če kupiš ps4 so CD projekt red za Cyberpunk.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Pri Cyberpunk baje ne. Naj bi bili verziji z updatom identicni. Kar se mi zdi prav.

 

V primeru, da igri nista identicni je zgoraj navedeni primer se vecji cash grab.

 

Ne morem si privosciti ps5. Kupim ze nekaj casa staro igro po polni ceni za ps4. Potem kupim ps5 in moram se enkrat kupiti igro, ce zelim igrati v polnem sijaju.

 

Edit: sem sele zdaj videl, da si dodal tole glede CDPR

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Kolikor sem na hitro preletel trenutne cene witcher špilov na gog je nekje tam tam kot če bi kupil vsakega posebej.  Tak da če nimaš nič špilov je sigurno vredno nakupa, če ne pač prednaročiš Cyberpunk za te merch popuste in kupiš manjkajoče Witcher špile posebej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...