Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Hype je velik, vse kaže na to da bo boljši kot Witcher 3, 19.november ali kmalu po tem bomo videli kaj pravijo prvi revjuji (če ne bodo spet premaknil release date). To bo po dolgem času spet en špil k ga ne bom čakal da cena pade ampak ga kupim kmalu po izzidu. Seveda ne čisto prvi dan, hočem najprej slišati mnenja ostalih da ne bo slučajno kak fail ala No Man's Sky, ki pa je bojda sedaj po mnogih content updejtih že dober.

Povezava do prispevka

Osebno imam na splošno raje 3rd person, ampak za immersion je 1st person definitivno boljši. Pa tukaj paše, ker gre itak za shooter. Bomo vidli kako bo vse skupaj vplivalo na kake stealth mehanike, ko ne boš mogu cheathat kot pri 3rd person. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Enterprise reče Dne, 27. 6. 2020 at 8:47:
[]D [] []V[] []D reče Dne, 26. 6. 2020 at 21:23:

Zakaj?

resno?

ni drm,

CDPR dobi ves denar,

po moznosti se ceneje,

vecja sansa da bos delezen necesa takega kot je free pass za X1X.

Mislm neke vrste DRM je, ne mors DLjat igrice ki je ne placas. Lahko jo pa placas DLjas, refundas, igras. Sam dnar ti pol ostane na GOG racunu predvidevam.

Je hcerinska firma, sam ne pomen da CDPR dobi ves denar, poslovno sta to se vedno loceni entiteti, procenti ki grejo GOGu ostanejo gogru za stroske, marketing itd., samo dobicka je potem CDPR delezen.

Ni ceneje kot na Steamu.
Kul potencialen feature, sam me ne targetira (ceprav bom v nekem trenutku verjetno imel Xbox Sex).

Tko da ce (zase) potegnem crto, ne vidm zares prednosti, da bi kupil na GOGu namesto na Steamu.

 

also:
Itak bom "try before you buy" in kupil kasneje, ce bo vredno.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
AMF reče pred 2 urama:

Avtočke boš lahko vozil v 3rdp

 

ja no, tudi občutek vožnje po posnetkih sodeč je bolj meh + dodaj temu še za leto 2020 nesprejemljiv pop-in med vožnjo...ne vem no - ko so pokazali prvi trailer sem bil ful hyped, ker cyberpunk mi je eden najjačih settingov sploh - potem je šlo samo dol, namesto gor. Bolj sem trenutno hyped na kak Stray, kot na tole. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 urami:

 

shooter so tudi Gears of War - zakaj se niso po tem zgledovali :D  

 

cemu bi se kdorkoli zgledoval bo tem absolutno povprecnem spilu

 

Stipe2 reče pred 7 urami:

 

ja no, tudi občutek vožnje po posnetkih sodeč je bolj meh + dodaj temu še za leto 2020 nesprejemljiv pop-in med vožnjo...ne vem no - ko so pokazali prvi trailer sem bil ful hyped, ker cyberpunk mi je eden najjačih settingov sploh - potem je šlo samo dol, namesto gor. Bolj sem trenutno hyped na kak Stray, kot na tole. :D

:D

 

pop-in je grd, samo ne mores rect da je to to kar ti je zbilo pricakovanja no, lol. si pogledal 4K screenshote? tud 4K trailer in gameplay zgleda ubitacno, density neprimerljiv z nicemer videnim, in to v open world igrici

 

image_cyberpunk_2077-42303-2618_0013.jpg

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
Enterprise reče pred 12 urami:

 

cemu bi se kdorkoli zgledoval bo tem absolutno povprecnem spilu

 

:D

 

pop-in je grd, samo ne mores rect da je to to kar ti je zbilo pricakovanja no, lol. si pogledal 4K screenshote? tud 4K trailer in gameplay zgleda ubitacno, density neprimerljiv z nicemer videnim, in to v open world igrici

 

image_cyberpunk_2077-42303-2618_0013.jpg

 

valjda ni samo pop-in...cel paket mi nekako ne klikne, nekaj mi je off - density gor dol, svet mi ne deluje organsko in verjetno tudi 3rd person pogled tega nebi popravil.

Povezava do prispevka

- questi, ki so baje še stopničko nad vičerjem, torej res močno prepletanje main storija in side questov do te mere, da je vse skupaj ena vrhunska celota 

- res napimpan svet, ki so mu dodali še puščavsko okolico. Cyberpunk mi je drugače ene miljon slabši setting kot srednji vek, ampak mi vseeno izgleda top 

- gameplay po videih brezveze komentirat dokler nimaš zadeve v rokah, ampak izgleda smooth, vsaj opazil nisem ničesar kar bi bilo narobe? 

- from authors of Witcher jebo vam mast :D

 

Zarad katerih zadev konkretno pa vi niste nahajpani? 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

nisem nahajpan, pričakujem pa da bo super špil, sem tut preorderal. kaj so takega pokazali, da vas je pustilo medlo? neki še ne razumem - kaj mislite s temi pop-ini da so grdi? video sem samo preletel, ker sem za tlou2 preveč videl in si nočem spoilat več, tako da grem čisto freš v špil

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

- questi, ki so baje še stopničko nad vičerjem, torej res močno prepletanje main storija in side questov do te mere, da je vse skupaj ena vrhunska celota 

- res napimpan svet, ki so mu dodali še puščavsko okolico. Cyberpunk mi je drugače ene miljon slabši setting kot srednji vek, ampak mi vseeno izgleda top 

- gameplay po videih brezveze komentirat dokler nimaš zadeve v rokah, ampak izgleda smooth, vsaj opazil nisem ničesar kar bi bilo narobe? 

- from authors of Witcher jebo vam mast :D

 

Zarad katerih zadev konkretno pa vi niste nahajpani? 

 

 

 

This actually sounds insanely cool

Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

- questi, ki so baje še stopničko nad vičerjem, torej res močno prepletanje main storija in side questov do te mere, da je vse skupaj ena vrhunska celota 

- res napimpan svet, ki so mu dodali še puščavsko okolico. Cyberpunk mi je drugače ene miljon slabši setting kot srednji vek, ampak mi vseeno izgleda top 

- gameplay po videih brezveze komentirat dokler nimaš zadeve v rokah, ampak izgleda smooth, vsaj opazil nisem ničesar kar bi bilo narobe? 

- from authors of Witcher jebo vam mast :D

 

Zarad katerih zadev konkretno pa vi niste nahajpani? 

 

 

Pa tudi če nič ne vemo o questih itd, je še vedno CD projekt red, nekak NE pričakovat zelo dobro igro je malo čudno. Hype gor dol, hudo dvomim, da bo objektivno slaba igra, na stran če komu ni všeč setting itd

Povezava do prispevka
kemik reče pred 10 minutami:

- questi, ki so baje še stopničko nad vičerjem, torej res močno prepletanje main storija in side questov do te mere, da je vse skupaj ena vrhunska celota 

- res napimpan svet, ki so mu dodali še puščavsko okolico. Cyberpunk mi je drugače ene miljon slabši setting kot srednji vek, ampak mi vseeno izgleda top 

- gameplay po videih brezveze komentirat dokler nimaš zadeve v rokah, ampak izgleda smooth, vsaj opazil nisem ničesar kar bi bilo narobe? 

- from authors of Witcher jebo vam mast :D

 

Zarad katerih zadev konkretno pa vi niste nahajpani? 

 

 

mal preveč baje-tov je v igri, da bi bil najhapan.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...