Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 5 urami:

 

pizda, raje bi kaj drugega ukinili in vpletli podzemno v zgodbo - podzemna bi res morala bit v eni taki igri...

Ma ne vem. To je mejbi nam zanimivo k je nimamo. Na zapadu gre folku na kurac. Pa te ubahne je gamemerska industrija dobro obdelala že v zgodnjih 90ih, kjer je imel vsak drug beat em up sobo v v podzemni.

Povezava do prispevka

Takrat igralci še niso bili tako butthurt in meta bombing še ni bil thing. Danes bi pomoje padale 0/10 za zajtrk gladko, ker ni snega in stripov

 

Drgač pa tudi meni dobra igrica. Sicer popolnoma absurdna v količini trupel, ampak kar se tiče prejšnje generacije gotovo med najboljšimi akcijskimi igrami, pa tudi feeling akcijade iz devetdesetih pomoje ujet najkvalitetneje v igrici doslej, niti ta generacija ni kaj podobnega deliverala (razen Uncharteda, samo v slednjem so vseeno tudi uganke in ne vem kaj, MP3 je pa res samo shooting na shooting in še malo shootinga). Prvič sem jo obrnil na neki jaki težavnosti, drugič pa sem samo dal na easy in autoaim in delal čimbolj estetske obračune z bullettime itd. :D Carsko res, dobri spomini

 

Max Payne 1 in 2 pa sem včasih obrnil vsako leto, zdaj pa že dolgo ne. Vsekakor serija, ki mi je ZELO pri srcu <3. Morda mi je enka še najboljša, tudi zaradi tega, ker sem jo dobil za rojstni dan ob izidu, ko sem bil star 10, pa sem jo preigral res podolgem in počez. Mislim FAK NO, tako poglobljeno sem jo prešpilal, da sem znal v zadnjem levelu zglitchat cutscene, da me je teleportiral na "ulice New Yorka", po katerih si se pol lahko nemoteno sprehajal. Sploh ne najdem tega glitcha na netu hehe

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 1. 7. 2020 at 22:07:

Tole bo vse skupaj ena blamaža na nivoju fejkanega Watch Dogs :)

 

Lista potrjeno odstranjenih stvari je vse daljša:

 

- 3rd Person Cutscenes
- Wallrunning
- The Techie class
- Flathead Bot
- Vehicle Customization
- Using Wardrobes to change your outfit
- Customizable apartments
- Using Wardrobes to change your outfit
- Subway rides

 

Bo pa vsaj hec gledat primerjave tistih prvih hype  ''gameplay'' filmčkov in dejanskega izdelka.

 

 

 

atomic reče Dne, 1. 7. 2020 at 22:09:

And nothing value was lost. Sodeč po tej listi.

 

57feaeee064d8c1c894dbb84132679b4.jpg

 

 

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

ma ja, sploh ne veš kok energije sm zdele vlozu da nism napisal kaj si mislim na izjavi tvojga komentarja.

Also tisto ni minus.

 

 

AMF reče Dne, 2. 7. 2020 at 1:40:

Drugače meni take stvari hitro stopijo na živec. Mislim, da je podoben sistem menjanja cot imel GTA4 al pa 5

Bi pa bilo lahko hujše. Lahko bi ti iz igre skinili glavnega protagonista

 

GTA V ma najhujši sistem in te preobleče pa pelje frizerju med misijami. dobesedno ni pointa karkol se štimat.

 

nazaj na 77

men sicer dost visi za kustomizacijo, ampak po svoje bi pričakoval da se lahko s tem igram v igri k bi rada mela v žanru črke R&P

 

upam da dobim v 77 postajo kak "easter egg" ala

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Navedek

In a recent interview with Polish website Spider’s Web, lead quest designer Pawel Sasko stated that the main storyline is, essentially, optional.

 

“In Cyberpunk’s structure we have this ear, which is the center, the main plot of history and around it are those secondary threads that can trigger in different ways. Side threads cause something that we haven’t done before, namely they modify the main thread – and in such a way that you may not complete the main thread at all, but you can end the game and receive completely different epilogues than another player who chose a different lifepath and he made other choices, met other characters and built other relationships with them.”

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 18 minutami:

Jaz pa glih zdaj končujem ME2 in nameravam igrat trojko tudi, ampak celi svet mi govori ne, mnenjalnik included :D

 

 

Kva je s tabo folk je bil jezen samo zarad konca ki ne upošteva tvojih odločitev med igro, overall je pa igra zelo dobra in vredna igranja pa še odlične DLCje ima. Andromeda po drugi strani je pa res čisto razočaranje v vseh pogledih.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...