Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

linuxx1337 reče pred 1 uro:

... še nisem igral pa me matra, a je sedaj pravi čas, da poskusim na PC-ju :nicjasno:

 

Par strani nazaj sm lih to vprašu...

Nekak summary je de je zadeva čist ok igralna zdej, de pa zna še kak patch uletet pa de bojo kej contenta dodal...

Sam sm se pol odloču de bom še mal počaku... pa pol ko bo vse uzuni preigram...

uredilo bitje P1Pi
Povezava do prispevka

Odigral trial 5 ur na ps5 in ne morem verjet, da je to CD red.  Dobesendo prva misija mi ni hotel ven iz avta, da bi se parkiral in sem mogu kuj reloadat save. Razumem, da so glitchi pa manjše težave, samo po tem času bi pa pričakoval, da ne bo game breaking zadev in to že v prvi misiji, ko prides ven iz garaze. GOTY izbor nekaterih tukaj se mi zdi kot dober trol. Tudi ostali del trial igre me ni prepričal, strelanje je obupno - tukaj itk nisem pričakoval nič dobrega, glede nato, da še bojevanja v W niso uspel dodobra zrihtat pri 3 naslovih, FPS je pa še toliko bolj zapleten, da narediš res dober občutek. Grafika (vsaj na PS5) nič posebnega, vožnja avtomobila je slabša kot v Mafia 3, IQ ljudi okoli je pa podoben mojim FB doktor frendom. Škoda. 

Povezava do prispevka

Leta 2020 so izšli Persona 5 Royal, The Last of Us Part 2, THPS1+2, FFVII Remake, Doom Eternal, Yakuza Like A Dragon, Snowrunner, Streets of Rage 4, Ghost of Tsushima, Half Life: Alyx, Hades, Demon's Souls Remake, Animal Crossing: New Horizons, ...

 

Res vrhunsko leto, pomoje se je folk ujel v hype in čislajo RPGje bolj kot druge žanre, se vidi je kljub packed letu tega najbolj manjkalo. Sej je dobr špil drgač, samo ni pa odličen

Povezava do prispevka

Jaz sem ultrafan Witcher iger vse sem preigral najmanj 2x ampak Cyberpunk sem pa trial igral samo slabo uro in šel spat naslednji dan pa kljub temu da ni blo nič za igrat nisem niti pomislil da bi nazaj prižgal konzolo.... Začetek je res ogabno slab za studio ki je uspel narest Witcher 3... 

Povezava do prispevka

RPG elemente sem misli to, da lahko vsak orožje izmet 543123452 res customiziraš in svoj lik in vse od A-Ž, skratka preveč vsega. To glede zgodbe itd.. je v redu da je rpg. Ampak ostalo, pa dej mi 5-10 statsov, katere buildam tudi z oblekami in to je to.

Povezava do prispevka
vertov reče pred 40 minutami:

Samo za info. Kaksen je Cyberpunk zdej tolk casa po izzidu na ps 5, z vsemi patchj? Je to taka igra, ki smo jo pricakovali ob izzidu?

JA kar se patchev tiče, NE kar se same igre tiče

 

Je pa bilo že lanski januar kul igrat na PCju, samo ful mam tak filing, preigraj in pozabi. Če bi preigral samo main quest in en delček side questov, bi bil v redu, vzdušen 8/10 short shooter, tko je pa napolno enega fluffa poleg, ki nardi špil duhamoren.  Če ga že imaš, valda, preigraj, oz. če ti je cena 25 eur kul, sure why not. 

Fora je, da so ta špil zgodaj najavili, vendar zares začel z večino studija na njemu delat šele pozno 2016. Tako imaš izdelek, ki bi z dvema letoma dodatnega dela (1 leto za dodatne mehanike + bolj razvejane odločitve, 1 leto za dokončanje sistemov kot so tram + poliranje) lahko bil eden najboljših špilov iz Evrope, ever. Dvomim, da si bodo dali primeren čas in probali naresti Cyberpunk 2078, ki bi bil vse kar so želel, da ta špil je. Tako da zdej mamo kar mamo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Men zaenkrat dogaja. Dober shooting, super dialogi, vibe pa nekaj med system shock 1, syndicate wars in Deus ex s kakšnim trippin dodatkom. V GTA in RDR2 si kar želim skippat sekvence, ker so boring af. Dialogi tipično ameriški in eno navadno kelevetanje medtem ko v CP...no ja, ni presežek ampak vseeno poslušam :) Seme ene 5-8 ur probal in je zaenkrat zelo dober vtis ampak sem za vsak slučaj rekel, da počakam še do naslednjega patcha. Je pa to za prešpilat bolj ko bo complete edition al pa kej podobnega. Smo v časih ko zelo redko pride špil ven, ki ni early access. Dying Light 2 je enak primer.

Povezava do prispevka

Hja, to smo pisal že več k eno leto nazaj pa tud dvomim, da bo špil sploh kadarkoli vreden več kot enega preigranja, razen če bodo 10 let ga stalno šraufal in dodajal nove stvari not. 

 

Ampak glede na to, da so ravnokar izvedli soft-relaunch in je več ali manj isti špil, dvomim, da bodo ful dodelali špil. To je to, preigraj vse sidequeste (kljub temu da so eni zanič), odprt svet je pa bolj za grindanje, potem pa preigraš še main story (kar je kar kratko v bistvu)

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Anders reče pred 23 minutami:

Nisem tega zasledil, pa me zanima če kdo ve: Imam PS4 bluray verzijo igre. Zaenkrat je še nisem vrgel v konzolo, ampak a je tudi free upgrade na PS5 različico, če jo dam v PS5? Da bo delalo kot "mora" (vsaj po tem update-u) :) ?

Drži. Daš notri ps4 ploščič in dobiš opcijo za free ps5 upgrade.

 

Nisem več v življenskem obdobju, kjer bi isti špil večkrat preigral. Naj bo kratko in sladko to kar naredijo. Side questi oz. fetch questi so v večini primerov samo fillerji. Samo, da pomislim na Far Cry mi postane slabo. Medtem ko je Kingdom Come Deliverence pravi primer asimetričnega open world designa in ne neke matematike, da mora biti na X metrov en revež potreben rešitve, ena skupina nepridipravov, ena skrinja ipd. gluposti. Less is more. Do sedaj so mi bili še najboljši semi-open world odseki v linearnih špilih, ker nisem tip, da bi se šel kotalkat v GTA5 ali ribe/živali lovit v RDR2. Just don't care, šiht mam v RL :)

Povezava do prispevka
LundenBergus reče pred 19 urami:

Men zaenkrat dogaja. Dober shooting, super dialogi, vibe pa nekaj med system shock 1, syndicate wars in Deus ex s kakšnim trippin dodatkom. V GTA in RDR2 si kar želim skippat sekvence, ker so boring af. Dialogi tipično ameriški in eno navadno kelevetanje medtem ko v CP...no ja, ni presežek ampak vseeno poslušam :) Seme ene 5-8 ur probal in je zaenkrat zelo dober vtis ampak sem za vsak slučaj rekel, da počakam še do naslednjega patcha. Je pa to za prešpilat bolj ko bo complete edition al pa kej podobnega. Smo v časih ko zelo redko pride špil ven, ki ni early access. Dying Light 2 je enak primer.


jaz mislim da se dolgo zaj nebo kakega konkretnega patcha…ce kdaj se zaj splaca na ps5 obrnt….ce neni blo ERja bi se ga jaz zdaj lotil.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 22. 2. 2022 at 9:40:

Leta 2020 so izšli Persona 5 Royal, The Last of Us Part 2, THPS1+2, FFVII Remake, Doom Eternal, Yakuza Like A Dragon, Snowrunner, Streets of Rage 4, Ghost of Tsushima, Half Life: Alyx, Hades, Demon's Souls Remake, Animal Crossing: New Horizons, ...

 

Persona 5 Royal je sicer samo konkreten upgrade, original špil je iz 2017. Ostalo je pa vrhunski miks, res zelo močno leto.

 

Jaz drgač še vedno odlašam z CP2077, niti povohal je še nisem. Namreč ful si želim da tekom enega ali dveh let dejansko izpilijo špil do te mere, da bo nek splošni konsenz, da je igrica odlična. Bom pa probal igrat povsem neobremenjen, niti ne z mindsetom da pričakujem GOTG niti ne da je špil totalno Pasje jajce TM.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Namreč ful si želim da tekom enega ali dveh let dejansko izpilijo špil do te mere, da bo nek splošni konsenz, da je igrica odlična. Bom pa probal igrat povsem neobremenjen, niti ne z mindsetom da pričakujem GOTG niti ne da je špil totalno Pasje jajce TM.

Igrica je odlicna lahko igras 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...