Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...

Sem si končno kupil tole. Prihranil sem si najbrž kar nekaj živcev, kajti nisem imel nič bugov (kaka tekstura se je kdaj pokazala desetinko kasneje) kakor najbrž vsi v tej temi.

Trenutno sem končal main story in kak side gig. Porabil točno 25 ur. Sedaj grem poizkušat narediti še ostalo. Mesto je kulsko in mi je dogajalo. Thumbs up!

Vtisi? Sem totalen n00b. Edino kar sem igral v zadnjih letih so vsi Batmani, shooterjev sploh nisem se pritaknil. Bil sem zelo lesen na začetku, ampak ko se 1x navadiš pokalic, potem gre vse lažje in dobesedno rušiš pred sabo. Naj orožje je itak Widow Maker, no tudi tisti hammer od Sasquatch. On in Adam niti nista bila tako zahtevna.

 

Edino kar me je zmotilo so predolgi pogovori. Kolko, 6-7 ur v main storyu je samo gledanja v ekran in tapkanja F za to, da gre pogovor naprej?

Povezava do prispevka

Jest sem igral ob izzidu, pa ni bila taka grozljivka no... Špil bi bil edino 100x boljši, če bi bil GTA like, ne pa RPG, kjer imaš en kup nekih smeti v inventoriju. Mi je precej boljš FROM style rpg, kjer ti vsak mob ne dropa 17 stvari...

Povezava do prispevka
raven reče pred 16 urami:

Edino kar me je zmotilo so predolgi pogovori. Kolko, 6-7 ur v main storyu je samo gledanja v ekran in tapkanja F za to, da gre pogovor naprej?

 

To tudi mene ob živce spravlja, hočem igrat igro, ne pa gledat interaktivni film... Enake občutke sem imel že pri Witcherju in njegovih dodatkih.

Povezava do prispevka

To, da nekdo ni opazil teh zadev, je gotovo čista laž. Poln internet je bil tega in vse dokumentirano. Tudi jaz sem tukaj prilepil daleč največ slik od vseh iger kadarkoli ravno od Cyberpunk in pokazal vse buge, ki so se zgodili. Vsi so bili potrjeni tudi od številnih drugih igralcev po spletu. Zdaj ali je kdo pač tak fan, da je to spregledal ali kaj vem kaj je razlog. Je pa nemogoče, da nič od tega kdo ne bi imel. In nima veze konzola ali PC... igra je bila več al manj (več kot manj) drek ob izidu. Jaz sem jo sicer igral na PC-ju, ki je bil za tisti čas zelo dober.

Povezava do prispevka

Moja izkušnja na PS5 in PCju je bila komično identična.

Obakrat štartal Nomad in obakrat naletel na letečo dvojico na nevidnem motorju, čim sem se odpeljal iz garaže na cesto. :avadodo:

 

Zdaj čakam na PS5 upgrade. Slišim, da so veliko zadev uredili in upam, da ne bo več teh bugov, ki jih PCjaši "ne opazijo".

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Verjemi kar hočeš a bagov jaz nisem opazil. Res je tudi da ponavadi ne dlakocepim zaradi vsake teksture. Ne nisem fan enkar preigral glavno zgodbo in to je to noben presežek. Sicer pa najdi eno open world zadevo brez včasih čudnih bugov.  

Povezava do prispevka

Ok, torej si ti edini igralec, ki se mu policija ni pojavila za hrbtom v trenutku, ko se je zgodila neka pizdarija in te bi se okolica odzivala realno ob interakciji z njo (streljanje, prometne nesreče...), AI nasprotnikov v prostoru ti je verjento bil fantastičen, čeprav si lahko stal ob njem in te včasih sploh ni opazil... Jaz sploh nisem občutljiv na buge in igram praktično vse open world špile (večinoma celo samo te), ampak kar sem tukaj doživljal mi je bilo prvič. Na tretjini igre sem moral iti od začetka zaradi game breaking buga (tega niso doživeli vsi igralci, to je res) in pa ogromno krat loadati zaradi ostalih manjših bugov. Vse sem dokumentiral tudi tukaj.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Zdaj čakam na PS5 upgrade. Slišim, da so veliko zadev uredili in upam, da ne bo več teh bugov, ki jih PCjaši "ne opazijo".

 

To so verjetno vsi imeli. In še milijon podobnih. Občasnih malenkosti, da recimo kaka piksna nekoliko lebdi v zraku, me sploh ne motijo. Tu pa sem praktično na vsakem koraku srečal neko čudno sranje. Res pa je, da sem igral takoj, ne vem če je bil keri patch. Samo, da sem bil čim prej skozi in pobrisal igro.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ok, torej si ti edini igralec, ki se mu policija ni pojavila za hrbtom v trenutku, ko se je zgodila neka pizdarija in te bi se okolica odzivala realno ob interakciji z njo (streljanje, prometne nesreče...), AI nasprotnikov v prostoru ti je verjento bil fantastičen, čeprav si lahko stal ob njem in te včasih sploh ni opazil... Jaz sploh nisem občutljiv na buge in igram praktično vse open world špile (večinoma celo samo te), ampak kar sem tukaj doživljal mi je bilo prvič. Na tretjini igre sem moral iti od začetka zaradi game breaking buga (tega niso doživeli vsi igralci, to je res) in pa ogromno krat loadati zaradi ostalih manjših bugov. Vse sem dokumentiral tudi tukaj.

Se več ne spomnim vsekakor me očitno ni motilo, kaj pretirano. Si predstavljaš igro, ki te vrže na začetek vsakokrat, ko lik umre no to pa res ubije voljo do igranja. ZAto me običajno take malenkosti ne motijo nikoli pa ne bom fan kakih darsolsov,.. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Jaz sploh nisem občutljiv na buge in igram praktično vse open world špile (večinoma celo samo te), ampak kar sem tukaj doživljal mi je bilo prvič.

Jaz pa sem prvič pri tej igri opazil, da sem občutljiv na buge. Drugače pa isto kot praviš ti. Preigral ogromno open world iger (vključno z raznimi bethesdami in rockstar naslovi, kjer obstaja milijone glitch kompilacij na youtube), pa nisem nikoli doživljal tako očitnega sranja kot v CP77.

V vsaeh RDRjih, GTAjih, ACjih in FCjih skupaj nisem doživel toliko bugov in neumnosti, kakor v faking 2-3h urah kar sem jih vložil v CP.

Mogoče sem imel samo srečo, res ne vem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
nekdo reče Pravkar:

Se več ne spomnim vsekakor me očitno ni motilo, kaj pretirano.

 

Saj plus za tebe, če lahko spregledaš take stvari in te ne motijo.

 

Vučko3 reče pred 1 minuto:

Poleg t pose bugov, je moj edini problem bil glup AI, crashal enkrat, in sicer lep ampak ne najbolj immersive svet, glupi odzivi folka okol tebe itd

 

AI je bil en najslabših kar je možno. Zvrtelo se mi je v glavi kako je reagiral folk na ulici in nasprotniki predvsem v prostorih. Pa še vedno mi ne gre z glave kako so lahko mislili, da je fina ideja, da ko narediš pizdarijo, se ti policaji spawnajo za hrbtom. Super ja, full pripomore k realnosti sveta, ki bi naj živel s tabo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...