Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

witcher je ze imel 2 expansiona zunaj, oba nabita s quality contentom, in je bil zelo spoliran na tej tocki po izidu

 

tle pa dajo

 

2 jAcKeTs

 

ostalo en kup nepomembnih fixov, ampak na streamu se vedno good old broken game bugs

 

ta ladja je neresljiva, sem upal da bo, ampak zdej je jasno da ne bo

 

 

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
5Stringed reče Dne, 11. 12. 2020 at 11:29:

Sploh nisi prebral celega posta. Napisal sem, da je treba rect bobu bob in da so Poljaki zajebali, kar se tice konzolnega relisa

 

Si pa gladko eden od tistih, ki jih je @Šimšalamima Huhu lepo navedel v postu. Salty konzolas brez igre, ampak s Tweeterjem in Youtubom materjala, kako za en drek je igra

 

In pa spil bo v roku parih mesecev dovolj popatchan, da bo mozen normalen gameplay, ne vem o kakih dveh letih ti sanjas, lmfao. Again, ne vem za situacijo na konzolah in priznam, da so zajebali na tej tocki, na peceju teh bugov in spranih tekstur vglavnem ni in seveda je na mestu vprasanje, kolk klepanja so se dolzni konzolni verziji. Sam sori stari, not my circus, not my monkeys. Na peceju je situacija popolnoma drugacna in cist tvoj problem je, ce ga ne mores igrat na sistemu, ki bi ti omogocal zadovoljivo izkusnjo, again, ne posmehujem se nikomur s konzolo, ampak zaradi tvojega salty obnasanja ni spil avtomatsko jebeni DISASTER, sori

 

:rofl::rofl::rofl::rofl:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 11 minutami:

Kaj je mali? Ti mamca zjutri ni mlekeca za Cokolino segrela, al zaka te spet pickica srbi? :)

A te kej boli duša da si se delal tako pametnega, leto kasneje pa se izkaže da nimaš pojma in da si kr neki nabijal?

 

Ne, saj vem da te ne, sposoben si edino žaljenja in pizdakanja. Nula samorefleksije 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Da bi me dusa bolela, ker sem se zmotu o tem, da bo spil popatchan? Ne me ne :)

 

Bolj me zabava dejstvo, da tebe se vedno boli rit zarad cesa ze? Ker nam je enim spil bil vsec, ti pa si mel svoje psihopatske izpade ter na koncu bil uzaljen, ker te je folk poslal cez picko materino? :rofl:

 

Odrasti ze enkrat. Pa povej mamici, da naj za tvoj faks rajs prspara dnar, namest da ti igrce kupuje

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 25 minutami:

Da bi me dusa bolela, ker sem se zmotu o tem, da bo spil popatchan? Ne me ne :)

 

Bolj me zabava dejstvo, da tebe se vedno boli rit zarad cesa ze? Ker nam je enim spil bil vsec, ti pa si mel svoje psihopatske izpade ter na koncu bil uzaljen, ker te je folk poslal cez picko materino? :rofl:

 

Odrasti ze enkrat. Pa povej mamici, da naj za tvoj faks rajs prspara dnar, namest da ti igrce kupuje

Preberi se enkrat kaj si pisal in se nekaj delal norca in nabijal stvari tipa "Sploh ni bugov na PCju pa vse bo popachano v mesecu dni". Pač cel high and mighty, nakoncu si se pa motil glede vsega.

 

Pač uživam v tem da se izkaže da en ki konstantno žali uporabnike na forumu kr neki nabija in nima pojma o pojmu. 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Tebi se ni izkazal fuck all, ker si glup ko kurac :)

 

Bil si dobesedno uzaljen in butthurtan, ker nam je nekaterim spil, napakam navkljub, bil vsec in mel vsakodnevne psihopatske izpade, to je dejstvo :)

 

Sam sem ti priznal, da sem se motil. Zej si pa idi po en oitnment v lekarno, ki hladi pekoce dele telesa, ker te je tezko brat, psihopat retardirani

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Upam, da @Stipe2 ne zamuja tega old school forumskega prepira :D 

Pa, a vidis kak psihopat je model? :D Prav ono, zabava me in v cast mi je, da se spravi iskat arhaicne quote v preteklost, ker misli, da bo karkoli dokazal s tem in se repenci kot petletnik v peskovniku, lol no

 

Prav travme ma model, ker nam je enim, hja

 

[]D [] []V[] []D reče pred 4 minutami:

Dobra igrica.

 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 22 minutami:

Pa, a vidis kak psihopat je model? :D Prav ono, zabava me in v cast mi je, da se spravi iskat arhaicne quote v preteklost, ker misli, da bo karkoli dokazal s tem in se repenci kot petletnik v peskovniku, lol no

 

Prav travme ma model, ker nam je enim, hja

 

 

 

Dvomim, da te zabava, če sem odkrit 😁 Res se prav vidi, da ti živci vdarijo, ko je nekaj kontra hehe... Malo bolj chill bi moral biti, da te nebo infarkt pred jezusovimi leti. Pa to ni diss... Samo opažanje. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Seveda me zabava, bukvalno roflal sem, ko sem vidu notification "stati.. mislim, Galaksija te navaja v CP temo", ker sem tocno vedu, da mu bojo spet solze tekle na debelo in da bo se vedno butthurtan :D

 

To da mu ful rad neki nazaj zgobcam in ga uzalim je pa, hja, vrnjeno nazaj, glede na to, da on svojega psihopatskega gobca ne zna dol drzat :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 30 minutami:

Pa, a vidis kak psihopat je model? :D

Čuj, so mn3 psihiči že penetrirali v moj RL, nazadnje preko nedolžnega oglasa v Mali oglasi, tak da rajši se zadržim mnenj o vseh odklonskih likih, da se ne bom spet rabil zbujat sredi noči, da naj pridem na forum se zagovarjat, ko mi bo cinglal telefon :D 

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Fuck, svasta, sozalje stari

 

Js bi se mu sicer javu na telefon sred noci pa poslusal pogovor

 

Ce bi samo globoke vdihe pa izdihe slisal na vsakih nekaj sekund, sta te ziher Jay pa Evita klicala

 

Ce bi slisal soundtrack iz Mass Effect serije in vrocicno klofanje po tipkovnici, ker forum steka, te je ziher klical Sadhu

 

Ce bi se javu pa bi se ti nekdo drl v telefon IDI SE CEPIT, pol tist ziher nisem jaz

 

Ce bi bil slab reception in bi se ti oglasil american z naglasom iz Oklahome, ki vmes v pogovor vpeljuje besedno zvezo "Slovenian cousin" pol pa ves, da je shit prletu v ventilator

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 minutama:

To sm ze pisu enkrat, tipi bi mogl sam rect da pac niso sposobni zrihtat PS4 verzije in jo sam skenslat, naprej pelat pa sam se PS5 pa PC verzijo pa mirna Pacifica.

Sj načeloma na projki OK dela, sam to bi bil potem prvi špil, ki bi deloval na projki na peasnt pa ne.

Povezava do prispevka

Drugače je pa folk tud mal razvejen ratal. Pač če imaš zastarelo konzolo ne moreš igrat normalno. Se spomnim Fife 2005 al kolk je bila, ko je bil že PS3 pred vrati sem to enkrat pri enmu kolegu igral na PS1, fak kakšno skropucalo je bilo to, pa takrat nisem bil neki zahteven, ampak to so lahko igrali samo največji zapohanci.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...