Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Avion reče Dne, 25. 6. 2021 at 2:10:

Fak, zdajle sem pognal Cyberpunk za dobro urco. 

 

Nimam pojma, a sem samo utrujen pa zato igram "prek kurca" ali pa mi špil res ne dogaja. :D

 

 

Kaj pol a nej igram al ne?

Še zmeri jo mam doma, čaka na boljše dni. 

 

Če me spomin ne vara so rekli da bo septembra nek ogromen next gen patch. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 minutami:

 

 

Kaj pol a nej igram al ne?

Še zmeri jo mam doma, čaka na boljše dni. 

 

Če me spomin ne vara so rekli da bo septembra nek ogromen next gen patch. 

Ma jaz ti bom tko rekel: če jo že imaš, go for it, probaj sam, ker je tu itak ogromno deljenih mnenj. 

 

Jaz sem jo igral na kompu, nisem opazil nobenih zaresnih glitchev, špil popolnoma igralen, tako da iz tega vidika je OK. Jaz sem videl minuse v drugih zadevah, ampak predvsem mi špil ni potegnil. Evo, za (slabo) primerjavo: zadnji špil, ki sem ga igral, je Control. V Controlu mi je bilo zakon sprobavati nove osvojene tehnike oziroma skille, prav carsko mi je bilo vse to uporabljat v combatu. V Cyberpunku niti malo, pač mogoče proti koncu, ko sem dobil tiste mantis blades, mi je bilo carsko, drugače pa zelo monotono. Večina skillov se mi je zdela bolj kot nek gimmick kot pa nekaj, kar bi dejansko hotel uporabljati. 

 

Zgodba mi je bila OK, ampak sem kasneje začel resno zavijati z očmi ob vseh teh Silverhandovih monologih/blodnjah, res, kot da bi nek edgy najstnik pisal scenarij oziroma dialoge. Stranske misije so mi bile blazno nezanimive in odvečne, nasploh mi tudi celoten ta svet ni potegnil, da bi ga šel raziskovati. Precej nasprotno, zdelo se mi je malodane "posiljevanje" z nekimi obvestili v špilu o stranskih misijah, ki so mi kvarili nek flow. 

 

To sta samo moja dva centa. Sem videl, da je @ke_kit vmes že nakucal en odgovor, verjetno bo popolno nasprotje od mene :D 

Povezava do prispevka

Si bom sposodil Avionov mnenje in ga spremenil v moje.

Avion reče pred 17 minutami:

Ma jaz ti bom tko rekel: če jo že imaš, go for it, probaj sam, ker je tu itak ogromno deljenih mnenj. 

 

Jaz sem jo igral na PS5, bilo je ogromno zaresnih glitchev, kljub temu je špil popolnoma igralen, tako da iz tega vidika je OK.

 

Zgodba mi je bila OK, ampak sem kasneje začel resno zavijati z očmi ob vseh teh Silverhandovih monologih/blodnjah, res, kot da bi nek edgy najstnik pisal scenarij oziroma dialoge. Stranske misije so mi bile blazno kul in zanimive nasploh mi tudi celoten ta svet dogajal, da bi ga šel raziskovati. Kul m je bilo tudi "posiljevanje" z nekimi obvestili v špilu o stranskih misijah, ki so mi obogatile igro.

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
Slinch reče pred 5 minutami:

nimaš pojma debelušček, 71 novih cyberpunk igric samo v oktobru in novembru do zdaj

 

Dvomim zavaljenec. Nisem še slišal za kakšno tripleA zadevo, ki bi prišla na trg letos. Mislim da trolaš.

 

maksi reče pred 18 minutami:

Cyberpunk je itak stvar osemdesetih/devetdesetih, naj tam tudi ostane.

 

Deus Ex 3 je letnik 2011. Troll harder.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...