Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

  

amnesia reče pred 53 minutami:

na tem linku imate vsa trenutno znana vozila (na koncu je knof "load more", da ne bo kdo prehitro zaprl)

 

https://imgur.com/a/OreRTlf

Odfuk :avadodo:   Evo točno tko si avtomobilski laiki predstavljamo, da morajo izgledati kul avti iz prihodnosti :D 

 

 

tomazek reče pred 41 minutami:

Kaj tu bo driving velik del igre? Meni to ne sede žal... :( Moral bom počakat in si potem malo več spoilat z ogledi gameplaya. Glede na to kolko avtov je... sumim, da bo to kar pomemben del.

Meni niso všeč avtomobilske simulacije in tudi v RL nimam za zenf o avtih ... ampak mi je pa zakon malo bolj arcady kruzanje z avtom v open world špilih. Recimo preganjanje po GTA 5 ulicah / hribih / zraku mi je bila tko ena bolj zen izkušenj :D 

 

Me pa ful zanima kako free-roam vožnja izgledala v Cyberpunku, ker A) mislim da so že parkrat poudarili, da bo svet "precej" manjši kot v Witcherju / Rockstar špilih (ampak bolj podrobno narejen) in B) jahanje v Witcher 3 je poleg bojevanja meni najslabši del špila, upam da so ojačali ekipo v tem segmentu.

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 2 urama:

Sam da ne bo tako kot v RDR2 ko moral za vsako misijo porabit 15 min da si tja prijahal tja (tistih fast travel pointov je blo ful malo). To mi je šlo blazno na živce.

Točno to pa je meni blo v RDR2 top, lepo si jahal in spoznaval člane v kampu ter njihove zgodbe.

Povezava do prispevka

Dajte na 2021 pa mir, raje vidim en daljši rok kot pa 100 delayov... malo me skrbi ker je tolko zamude, upam, da pol ne bo messy release in čakat na nek patch, ki naj bi čudežno vse popravil...

 

Razlogu pa ne nasedat, klasičen PR bullshit. Kot da so včeraj ugotovili, da pride PS5 in nov Xbox. Bejž no, saj to ne ugotoviš šele zdaj pri takem milijonskem produktu. Pač očitno še ni ready dovolj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...