Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

je pa špil res izredno lep. valda če odmisliš, da NPCji še vseeno zgledajo in se premikajo samo kot npcji oz. noise, ker to pa še vedno ni "life like".

 

bigboss82 reče pred 5 minutami:

Na ps5 v BC baje ne gre tako slabo.. 60 fps in se daja z pcjem i7 8xxx neki in 2070 na 1440p max in RT medium

 

Pizda ko naredijo proper patch za ps5 bo kar ql imo

 

davai link

 

 

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 8 minutami:

Ewo, downloadam 

 

Pismo boysi, kaj niste opozorili, da je trgovina Partis tudi že dala preload, jaz pa šele danes začnem dljat :( 

 

Jaz sem hyped. Zdaj prešpilal pirata, za na polico pa OG PS5 verzija - the way it was meant to be 

 

Tako nekako jaz planiram ja, ko pride verzija za PS5 :D

 

Kero verzijo si vzel dol? Prvo al to od Codex danes? Jaz sem včeraj igral prvo verzijo, danes pa sem dal dol vlečt Codex, ker ima day 0 patch in vem, da potem oni dajejo tudi redno gor ostale patche. Tako, da bom počakal, da skine to verzijo preden grem naprej.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 8 minutami:

Ewo, downloadam 

 

Pismo boysi, kaj niste opozorili, da je trgovina Partis tudi že dala preload, jaz pa šele danes začnem dljat :( 

 

Jaz sem hyped. Zdaj prešpilal pirata, za na polico pa OG PS5 verzija - the way it was meant to be 

 

jst tud nekaj v tem smislu razmišljam. čeprav mam še vseeno filing, da bo rtx2070 experience vedno superior playstationu. probam pirata, dokler ne bo kakih novih info dropov o updejtih.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Tako nekako jaz planiram ja, ko pride verzija za PS5 :D

 

Kero verzijo si vzel dol? Prvo al to od Codex danes? Jaz sem včeraj igral prvo verzijo, danes pa sem dal dol vlečt Codex, ker ima day 0 patch in vem, da potem oni dajejo tudi redno gor ostale patche. Tako, da bom počakal, da skine to verzijo preden grem naprej.

codex je boljš, ker ma samo engliš in je precej manjši+že patch

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Sej razumem da folk igra pirata, ampak da se pa pohvalš z "igram dons pirata, pol pa kupim GOTY verzijo za 20€" je pa mal patetično tbh.

 

Ker bio raje igral na PS5, ki pa ga žal nimam. In ne bom čakal (možno tudi) pol leta, da pride ven za next gen.

 

Janša reče Pravkar:

kjer je inštaliran špil ali pa nekje v my documents

 

Ja, saj tam brskam... ampak nisem še našel. Saj ni tako pomembno za teh par minutk.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 minuto:

 

RT bo na konzolah pičkin dim, glede na to da je že na PCju wishful thinking furat RT brez DLSS na even fakin highest end kartulji. Poglej LTT video. Lep sprehod skozi grafične settinge.

Brez skrbi, da ga bodo implementirali... če ga imaš v lansirnih naslovih za PS5, potem ga bodo tudi CDPR uštulili notr... kolk bo pa treba žrtvovat za to, bomo pa videli ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...