Skoči na vsebino

EXORCIST franšiza: se nadaljuje


Kruz

Priporočeni prispevki

Navedek

Studio Universal Pictures in platforma za pretočne vsebine Peacock sta za 400 milijonov dolarjev odkupila pravice za franšizo Izganjalec hudiča. Snemali bodo novo trilogijo; vrača se tudi Ellen Burstyn v vlogi, ki ji je prinesla oskarjevsko nominacijo.

 https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-tv/izganjalec-hudica-se-vraca-kot-400-milijonska-trilogija/589197

 

Navedek

Treba je poudariti: nova trilogija ne bo nova priredba in ne t. i. "reboot" (vrnitev na začetek), ampak "privlačno nadaljevanje" razvpitega filma iz leta 1973. Zgodba o deklici Regan, ki jo med igro s tablo ouija, s katero se kličejo duhovi, obsede hudič, se je izkazala za finančno terno: sicer za tisti čas ogromen vloženi znesek, deset milijonov dolarjev, se je studiu Warner obrestoval v obliki skoraj polmilijardnega zaslužka in oskarja za najboljši prirejeni scenarij.

 

Povezava do prispevka

Hjoj, to mi je še danes ena izmed najljubših grozljivk, ki še v letu 2021 izgleda fenomenalno.

 

Ta reboot se mi zdi nepotreben, ker me je strah, da bo na koncu film samo še en izmed generičnih "izganjalec hudiča" grozljivk. Ampak ja, bomo videli. Zaenkrat nisem hyped.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...