Skoči na vsebino

[hi-fi klub] Zvočniki, slušalke, gramofoni, DACi in ostala elektronika


Slinch

Priporočeni prispevki

vi2 Ahem... Slušalice so žične. Ako te zarad napačnega nalimanga meme ja bolj privlačjo pasja muda, imaš Baričevićev sindrom ali pač nadvse ogabna spolna nagnenja. :x

 

Nevermind.... na kraju itak ni pomembno - kar nekaj hypam tja v tri krasne po ogledu videa, na konc v shaped kvazi adaptacija filharmoniučne dvorane verjetno ni vredn počenga groša, bogega đukca. al whatever v tej smeri pač. 

uredilo bitje Zaphod_B75
Povezava do prispevka
Heraklej reče Dne, 18. 10. 2021 at 13:13:

ima kdo mogoče izkušnje s Heco Celan Revolution 7 floorstanderji?

 

Oi, a to mi je @Jin tebe omenjal, da gledaš tele Hecote, al je to čist en drug random user in se je je slučajno poklopilo? :D

 

Drugač tile hecoti so zlo hud p/p, ne vem če jih kaj dosti prekaša. Mogoče kak Canton za podoben keš ali Nubert za podoben keš, pol pa si že pri koncu. Ali pa seveda rabljeno, lih par dni nazaj sem govoril z enim, ki prodaja upgraded verzijo Jinovih za 2,5k, bojda skorajda nedotaknjene. Bi jih sam izpulil, če bi bili v pravi barvi :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

 

Oi, a to mi je @Jin tebe omenjal, da gledaš tele Hecote, al je to čist en drug random user in se je je slučajno poklopilo? :D

 

Drugač tile hecoti so zlo hud p/p, ne vem če jih kaj dosti prekaša. Mogoče kak Canton za podoben keš ali Nubert za podoben keš, pol pa si že pri koncu. Ali pa seveda rabljeno, lih par dni nazaj sem govoril z enim, ki prodaja upgraded verzijo Jinovih za 2,5k, bojda skorajda nedotaknjene. Bi jih sam izpulil, če bi bili v pravi barvi :D

 

Haha, to sem jaz, ja. 😄

 

Za ta dva mam lih ponudbo za 2,5k s postnino v piano black.

 

Kaksne barve so pa uni? 😅

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 urami:

Huh, niso črni :D

 

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=24537

 

Sam pa iščem takšne, pa jih kar ni za dobit :(

 

 

 

Jhinovi so sicer super, ampak mi tole žal vizualno ne gre čez... bi preveč sekalo ven. :D

 

I mean... look at the sex. :wub:

e32a192438618edb7de1a42fb07e4c63.jpg

 

uredilo bitje Heraklej
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Ripper reče pred 2 urama:

https://www.bolha.com/ojacevalci-hi-fi-komponente/luxman-lv-113-phono-vhod-dac-vrhunski-oglas-8011794

 

Je v primeru ohranjenosti, tole ok zadeva? Po prebranem naj bi bil. Samo starost me muči...

 

Mislim, cena je za ene 100% previsoka, drugač pa čisto okej stuff. Ajd, glede na to da bi naj bilo večino elementov z najbolj omejeno življenjsko dobo pomenjanih, je razumljivo dat kak evro več, samo po drugih kanalih grejo med 110 in 150, tako da je 300 kar kisla.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

Mislim, cena je za ene 100% previsoka, drugač pa čisto okej stuff. Ajd, glede na to da bi naj bilo večino elementov z najbolj omejeno življenjsko dobo pomenjanih, je razumljivo dat kak evro več, samo po drugih kanalih grejo med 110 in 150, tako da je 300 kar kisla.

Hvala.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 urami:

"Ojačevalec je pripravljen za delovanje naslednjih 20 let."

 

 

Zakaj pa ne? Ne razumem. 
 

*edit

aja, smejis se oglasu. Pa ajd, ce je zamenjal te “kriticne” elemente je pol to semi-legit. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Brez problemov, sam menjava med napravami je tecna k svinja ker ne mores uporabit nfcja kot na androidu. Jz jih mam pairane samo z macom ker se mi ne da menjat :D

XM4 afaik podpirajo dve napravi al neki sam jih nimam in nisem testiral. 
 

Aja sorry jz govorim o tavelkih ne o tamalih, sam bi moralo veljat tut za male isto. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
1min3 reče Dne, 10. 11. 2021 at 12:00:

Uporablja kdo Sony WF-1000XM3, po možnosti z iOS napravami? Kakšne so kaj izkušnje?

 

jaz jih furam, ampak z androidom

 

zelo solid zvok, občasno težavice s konektanjem (ne vem al so krive slušalke al fon), kul battery life

 

samo če jih ne dobiš res mega poceni (pod stotaka), bi se jaz na tvojem mestu raje stegnil po xm4, hud upgrade v vseh pogledih, dizajn, funkcionalnost, ma ni da ni

Povezava do prispevka

Enkrat sem že spraševal, pa ne najdem vaših odgovorov :D

 

Laptop + Yamaha HS5 zvočniki + Sennheiser 6XX, rabim zadevo za povezat vse skupaj - trenutno imam Focusrite scarlett 2i2. Gledam FiiO K5pro, je to nekako best buy v temu rangu? 

Se bolj splača recimo Topping dx3 pro ali pa Topping E30? (Se topping sploh da dobiti v EU? Vidim da jih imajo na Amazon.de, ampak pošiljajo iz kitajske).

Mogoče kaj tretjega?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...