manakiin Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 But why? Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 Ploče so tudi začeli ponovno štancati in to ponorelo, but why ? Pa niti na plažo me mores vzet glasbe. Meni je lep plajer za 11 ur glasbe, USB-C, Bluetooth. Ampak nimam pecto kaset doma (več). Navedek Povezava do prispevka
manakiin Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 6 7 je tudi ful popularna fora med mulci pa to še ne pomeni, da ima smisel. Navedek Povezava do prispevka
catal Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 (urejano) https://www.avforums.com/reviews/edifier-m90-compact-active-speakers-review.23464/ Evo eni PC zvočniki, 9/10, pa cenovno zelo dosegljivo. 19. april 2026 uredilo bitje catal Navedek Povezava do prispevka
bendeho Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 catal reče pred 4 urami: https://www.avforums.com/reviews/edifier-m90-compact-active-speakers-review.23464/ Evo eni PC zvočniki, 9/10, pa cenovno zelo dosegljivo. ne seri, slabih 500e stanejo Navedek Povezava do prispevka
Slinch Objavljeno 19. april 2026 Avtor Share Objavljeno 19. april 2026 bendeho reče pred 1 uro: ne seri, slabih 500e stanejo No no dejmo umirit konje ker so nepismeni Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 Prodam nove za 400 1 Navedek Povezava do prispevka
Bessie Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 (urejano) B[]rG reče pred 13 urami: https://geekspin.co/maxell-has-released-a-bluetooth-walkman-for-your-old-cassettes/ Walkman na BT Jaz imam tega že kar nekaj časa, BT, pa baterija je za filat. https://www.wearerewind.com/ Zgleda dobr, to je pa to! Zvok je zanič, ker imajo vsi ta novi iste šit glave. Imam še enega Sony in enega Panasonica, pa komponento od Technicsa. Nobenega ne uporablajam Tidal ftw! 19. april 2026 uredilo bitje Bessie 2 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 Arey reče pred 18 urami: Prodam nove za 400 ce bi kdo rad zidaril - v preteklosti sem ze posiljal zadeve v SLO. postnina je naceloma 20-50E, odvisno od teze. ker nisem drek, si ne vzamem nobene marze. 1 Navedek Povezava do prispevka
👽B[]rG Objavljeno 29. april 2026 Share Objavljeno 29. april 2026 BoomBox Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 29. april 2026 Share Objavljeno 29. april 2026 super, še ena reč več, da jo bodo neokusanci okol vlačli pa posiljevali folk z gnilo muziko. anyway, glorified bluefuuf speaker za hipsterje. 1 Navedek Povezava do prispevka
arar Objavljeno 29. april 2026 Share Objavljeno 29. april 2026 G-Man reče pred 1 uro: super, še ena reč več, da jo bodo neokusanci okol vlačli pa posiljevali folk z gnilo muziko. anyway, glorified bluefuuf speaker za hipsterje. Hipsterji so uničil audio sceno... Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 29. april 2026 Share Objavljeno 29. april 2026 arar reče pred 2 urama: Hipsterji so uničil audio sceno... Ker glup tejk lmao. Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 8. maj 2026 Share Objavljeno 8. maj 2026 Par dni nazaj sem dobil slušalke KZ ZS12 proX. Morm rečt da sem zelo impressed. Če kupujete neki za v uho, je to definitivno dober buy, sploh za 35e. Imo se komot kosajo z "znanimi" firmami v 200+ rangu. https://mobileaudiophile.com/in-ear-earphones-iem-iems-reviews/kz-zs12-pro-x-review/ 1 Navedek Povezava do prispevka
Nighthawk Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 Poznate mogoče firmo zahodne nemcije Saba ? Navedek Povezava do prispevka
Nighthawk Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 Meni je bila dosti neznana, sem pa dobil en HIFI 355, ki zgleda dokaj zanimiv. Sploh tape deck 2 Navedek Povezava do prispevka
manakiin Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 To lahko zastojn pobiraš po germanskem svetu. Consumer scena, nič posebnega. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.