Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Drgač so zdaj mega popularni kitajski reproti teh klasik

 

Kolega je kupil Link to the Past za 15 €, kitajski repro s škatlo :D. Precej bolj poceni kot najcenejša ebay opcija originala, ki je šla čez 100 €. Sem videl reprota v živo in je dosti proper, pač res moraš bit poznavalec, da ugotoviš, da je fake. Jaz osebno nisem 

Povezava do prispevka

Uf ne, zbiratelji, te takoj odslovijo z repro, jih težko prineseš naokoli. To, ko grejo kupovat imajo s sabo bele rokavičke, šraufciger in "kartušo" odprejo, pogledajo, po možnosti z lupo... to je cel obred in doživetje bitt zraven ;)  Kitajskih reprotov noben sploh ne povoha, so pa pocen, ;) 

Tale rtype je seveda licenčni in ne kitajski ponaredek :P

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče Pravkar:

Uf ne, zbiratelji, te takoj odslovijo z repro, jih težko prineseš naokoli. To, ko grejo kupovat imajo s sabo bele rokavičke, šraufciger in "kartušo" odprejo, pogledajo, po možnosti z lupo... to je cel obred in doživetje bitt zraven ;)  Kitajskih reprotov noben sploh ne povoha, so pa pocen, ;) 

Mislim ya ya itak, se čisto strinjam. Ta kolega je bolj warianta, da hoče imet Link to the Past, ki deluje na original konzoli, doma, pol pa če je od Kitajca alpa Japonca, ni mu neki važno :D

 

Meni pa so originalne kartuše tudi malo prehud hec, tako da če bi nabavljal za zbirko, bi gladko padli Kitajci. Za povprečen slovenski proračun so te 150 €+ klasike malo prehude :D 

Povezava do prispevka

Kako pa kaj SNES Classic app na Switchu funkcionira? Ko sem sprobal NES app, sem bil kar fino triggeran, kako jim je uspelo še to zajebat (namreč igral sem neko zgodnjo verzijo, kjer je 1/10 zaslona zavzemal neizklopljiv napis "- SELECT Button + START Button ZL+ZR Suspend Menu" :D :D :D) ... Saj ta napis so potem naredili odstranljiv al?

Povezava do prispevka

NINQUAKE_1024x1024.png?v=1594334352

 

https://store.nin.com/products/quake-vinyl

 

*NOTE
WE DESIGNED THIS REISSUE TO INCLUDE A BOOKLET CONTAINING ESSAYS FROM ID SOFTWARE’S JOHN CARMACK AND AMERICAN MCGEE.  A CERTAIN UNNAMED VIDEO GAME PUBLISHER MADE IT IMPOSSIBLE TO INCLUDE THIS IN THE PACKAGE,
SO PLEASE HONOR THEIR WISHES BY NOT CLICKING HERE TO EVEN SEE THE ESSAYS OR HERE TO PRINT THE BOOKLET OUT FOR YOURSELF.

 

kralji

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Snes mini scene nisem spremljal, sem pa takoj po izidu obrnil kar nekaj kosov nes minija in sreča da sem jih takoj, ker bi zdaj dobil vsaj pol manj. Nimam sploh predstave kje bo mesto teh mini konzolic. Če ti ne dela gužve ga šparaj, morda kdaj kaj prinese, ker zdaj za teh nekaj desetakov plusa je škoda cajta, imo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...