Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Slinch reče Dne, 16. 9. 2020 at 19:27:

NINQUAKE_1024x1024.png?v=1594334352

 

https://store.nin.com/products/quake-vinyl

 

*NOTE
WE DESIGNED THIS REISSUE TO INCLUDE A BOOKLET CONTAINING ESSAYS FROM ID SOFTWARE’S JOHN CARMACK AND AMERICAN MCGEE.  A CERTAIN UNNAMED VIDEO GAME PUBLISHER MADE IT IMPOSSIBLE TO INCLUDE THIS IN THE PACKAGE,
SO PLEASE HONOR THEIR WISHES BY NOT CLICKING HERE TO EVEN SEE THE ESSAYS OR HERE TO PRINT THE BOOKLET OUT FOR YOURSELF.

 

kralji

A si zdownloadal eseje in knjigco?

Ne obstaja več

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 30 minutami:

Pizda, jst naročil black in so pol dodali to color za januarja :/ sm jim pisal če mi lahko spremenijo, ampak bodo itak prepozno vidli in bodo pol že razprodane

 

Desni klik na stran -> view page source -> ctr+f -> product.variants[2] 

 

Vidiš cifro, koliko še je na zalogi. V prvi rundi jih je šlo 5k, pa teh januarskih so dodali 5k (zdaj je ostalo cca 2,6k)

 

Pa malo spremljaj, če se nevarno približa nuli pač naročiš in upaš da ti prvo naročilo skenslajo (mislim da ne bi smel bit problem (njihov policy je da ne kenslajo, ampak v takih specifičnih situacijah so fleksibilni, so mi že šli na roko))

 

iz faq:

Navedek

All sales are final, though if you feel there’s a reason for an exception, please contact us within 24 hours of making your order.

 

Jaz sem vzel še Ellie print, ker mi je Tula carska, čeprav že par TLOU2 printov čaka na okvir. :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Tole je ena tak zbirateljska zadevca, ki sem jo pred kratkim nabavil... Depeche Mode - One Night in Paris UMD ... sicer je to en boljših koncertov sploh, je tudi na DVDju ali pač :pirate:, priporočam tudi ne DM fanom! 

Opis slike ni na voljo.

 

BTW če slučajno kdo kje opazi po normalni ceni, recimo s poštnino do 20-30€, Depeche Mode -101 UMD ali Depeche Mode - Playing The Angel UMD please naj javi :whistle:

Aja pa filmi na UMD so lahko regijsko zaklenjeni, tako, da večino USA robe ne dela v EU :( 

Igre so pa regijsko odprte... 

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 28. 9. 2020 at 15:41:

Heh... plačal sem 7€ :fun:

 

Isto dobil pred kakim letom za 10 EUR :) res eden lepsih CE kar jih mam. 

 

Drugace ni glih gaming stuff ampak OST ki se ga definitivno splaca met in se clo sub 30 EUR je v preorderju . Insta buy tbh. 

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08F65S419/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

image.png.313b995450d760f581274b22ff9adb5b.png

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
raveer reče pred 1 uro:

Jaz pa iscem za normalno ceno Black Celebration SACD. :)

Googli collectors edition, mislim, da je hibrid cd/sacd + dvd, po moje niso dragi jih je bilo dost po trgovinah... 

Tole 

https://www.discogs.com/Depeche-Mode-Black-Celebration/release/995923

 

Sem preveril v predalu, ja SACD je... 

DSC_0040_copy_1264x948.thumb.jpg.5487f2d3353e79f1db41eb795ec6dd63.jpg

 

_20200929_173701_copy_2022x1154.thumb.jpg.373e9f24ccf677734b7ac73674bacde0.jpg

 

Je pa finta, v resnici niso SACD... kljub napisu na škatli, tale moj npr. ni, je pa na  DVD-ju v večkanalna verzija DTS... Obstaja pa tudi taka, ki ima zares SACD... bom šel prav čez vse te albume, da vidim katera je. 

101 je sicer bil, se mi zdi, prvi njihov album na SACD že ob izidu. 

 

Navedek

Just a note, when calling these shops make sure they look for the actual sacd logo on the back of the packaging... I've got no less than three Black Celebration CD+DVD packs, all sent to me from shops that claimed they were SACD.

-The US RBCD version has a paper slip case and the "rhino" logo to the right of the Mute logo on the back.

-The European RBCD version has a "dotted plastic" slip case *NO* Multi-Ch/Stereo and SACD logo above the "DTS 96/24" logo in hte -lower right- back.

-The SACD version has a "dotted plastic" slip case and the SACD and Multi-Ch/Stereo logos right above the DTS 96/24 logo, in the lower right back.
 

Edit 

Vseh mojih 10 collectors albumov ni SACD, s tem da so vsi logotip gor... pač na DVDju je DTS, kupoval sem jih direkt na Mute, tako, da velik sreče. Imam pa Playing the angel SACD.

Ajd opcija je, da moj player ne prepozna teh hybridov. 

Drugih nisem šel gledat. Itak zdaj v glavnem poslušam LPje ;)

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 16 minutami:

 

Drugace ni glih gaming stuff ampak OST ki se ga definitivno splaca met in se clo sub 30 EUR je v preorderju . Insta buy tbh. 

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08F65S419/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

image.png.313b995450d760f581274b22ff9adb5b.png

 

Še nisem gledal sicer, ampak sem malo preposlušal in vseeno dropnil order ko so šli live. :D Za nas v rupetini še par evrov ceneje na FR: https://amzn.to/30kT7zj

Povezava do prispevka

Če ful kupuješ na amazonu (mislim da si neki razlagal) se ti splača zloudat keepa browser plugin, ti kar na product pageu ponudi primerjavo med vsemi amazoni. Sicer zate je verjetno večinoma best opcija DE ker pač free shipping, samo kdaj so pa tudi tolikšne razlike da se vseeno splača čeknit :)

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Googli collectors edition, mislim, da je hibrid cd/sacd + dvd, po moje niso dragi jih je bilo dost po trgovinah... 

Tole 

https://www.discogs.com/Depeche-Mode-Black-Celebration/release/995923

 

Sem preveril v predalu, ja SACD je... 

DSC_0040_copy_1264x948.thumb.jpg.5487f2d3353e79f1db41eb795ec6dd63.jpg

 

_20200929_173701_copy_2022x1154.thumb.jpg.373e9f24ccf677734b7ac73674bacde0.jpg

 

Je pa finta, v resnici niso SACD... kljub napisu na škatli, tale moj npr. ni, je pa na  DVD-ju v večkanalna verzija DTS... Obstaja pa tudi taka, ki ima zares SACD... bom šel prav čez vse te albume, da vidim katera je. 

101 je sicer bil, se mi zdi, prvi njihov album na SACD že ob izidu. 

 

Edit 

Vseh mojih 10 collectors albumov ni SACD, s tem da so vsi logotip gor... pač na DVDju je DTS, kupoval sem jih direkt na Mute, tako, da velik sreče. Imam pa Playing the angel SACD.

Ajd opcija je, da moj player ne prepozna teh hybridov. 

Drugih nisem šel gledat. Itak zdaj v glavnem poslušam LPje ;)

 

Playing the Angel je bil prvi SACD ob izidu. 101 je bil pa prvi njihov SACD, a je bil remaster. Drugace je prva izdaja collectors edition diskov dejansko SACD (ta je na CDju, ne na DVDju!!!), druga izdaja pa so zal samo navadni CDji, docim je DVD enak z DTS24/96. Enostavno se jih loci po kodi DMCD7 je prva izdaja Violatorja na SACD, docim je DMCD7X druga izdaja in ta nima SACDja. Jaz sem jih kupoval sporadicno, ko sem kje kaksnega nasel, ker jih je res bilo vsepovsod polno. A kar naenkrat je hudic salo vzel in tako sem ostal brez SACD verzij Black Celebration in Exciterja. Zdaj pa drzijo ceno nad 100 eur.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

dobesedno sem paf :) bi lahko ce se ti da napisal kaki FAQ al pa mali tutorial za nas zacetnike pri zbiranju :)  (glih dans sem si narocu novi AV receiver in zvocnike ,tko da ze cel dan gledam kaj nej dodam v vinily zbirko :) )

 

kaj točno pa maš v mislih? kje kaj kako kupovati, al natančneje dealhunting, al specifično za vinilke?

 

saj mam v planu nek vodič, samo je tega ful, tako da lahko po želji tudi kak bolj fokusiran prispevčič za začetek :D

Povezava do prispevka
raveer reče pred 1 uro:

 

Playing the Angel je bil prvi SACD ob izidu. 101 je bil pa prvi njihov SACD, a je bil remaster. Drugace je prva izdaja collectors edition diskov dejansko SACD (ta je na CDju, ne na DVDju!!!), druga izdaja pa so zal samo navadni CDji, docim je DVD enak z DTS24/96. Enostavno se jih loci po kodi DMCD7 je prva izdaja Violatorja na SACD, docim je DMCD7X druga izdaja in ta nima SACDja. Jaz sem jih kupoval sporadicno, ko sem kje kaksnega nasel, ker jih je res bilo vsepovsod polno. A kar naenkrat je hudic salo vzel in tako sem ostal brez SACD verzij Black Celebration in Exciterja. Zdaj pa drzijo ceno nad 100 eur.

Ja no, ko je 101 izšel še ni bilo SACD-ja :D mal pač iz glave govorim, EMpa pa dela svoje ;)

 

Tole z oznakami ne vem, če drži, ali pa pač moj player res ne zna brat teh CD-jev, ker npr. Violator ima oznako DMCD7... in ga ne zazna kot SACD, Playing the Angel pa brez težav... vse sem imel prednaročene sproti na Mute... fan, od recimo 7. r OŠ, to je nekje 35let, na prvo posneto kaseto, ki mi jo je dala sošolka sem napisal The Peche Mode hahahah! Možno, da je še v kakem predalu. Prilepim sliko...

 

_20200929_212954_copy_1882x394.thumb.jpg.2a0d1dab11f142be74e36e5d70887fd5.jpg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...